نقد و بررسی فیلم خارجی معرفی و نقد فیلم love and monsters

^M.Sajdeh.76

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,650
امتیاز واکنش
7,439
همچنین، کمدی بی‌مزه‌ی فیلم هم بیش از اینکه کمدی باشد، از همان جنس کمدی قُلابی که پس از موفقیت «ددپول»‌ها رایج شد، است. کمدی ددپولی می‌گوید که اشاره‌‌ی خودآگاهانه‌ی کاراکترها به هر چیزی که تماشاگران می‌شناسد خنده‌دار است؛ از جایی که ددپول به تاریکی دی‌سی یونیورس اشاره می‌کند تا جایی که ماجرای اسم مشابه‌ی مادر بروس وین و کلارک کنت را به سخره می‌گیرد؛ اما این‌طور نیست. شکستن نصفه و نیمه‌ی دیوار چهارم، کمدی نیست. در «عشق و هیولاها» نیز با مشکل مشابه‌ای طرفیم. از صحنه‌ای که جول با پریدن به درون دریاچه می‌گوید که احساس تام کروز بودن می‌کند تا جایی که جول در واکنش به سخنرانی دلسوزانه‌ی هم‌کلونی‌هایش می‌گوید: «احساس می‌کنم این سخنرانی رو از قبل تمرین کرده بودین». تمام تلاش‌های این فیلم برای شوخ‌طبعی این است که کاراکترهایش چیزهایی که تماشاگران فیلم احتمالا دارند به آن فکر می‌کنند را به زبان می‌آورند. در نهایت، «عشق و هیولاها» در برزخی بین دو دنیای متفاوت بلاتکلیف مانده است؛ از یک طرف، جاه‌طلبانه‌تر و خشن‌تر و ترسناک‌تر از آن است که به فیلمی مخصوص بچه‌های زیر ۷ سال تنزل پیدا کند، اما در آن واحد، برای تبدیل شدن به فیلمی بالغ‌تر و عمیق‌تر از فیلمی مخصوص بچه‌های زیر ۷ سال، به اندازه‌ی کافی جاه‌طلب، خشن و ترسناک نیست.

• پیشنهادات
  • ^M.Sajdeh.76

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,650
    امتیاز واکنش
    7,439
    دوستای عزیزم من خودم این فیلم رو دیدم و کم و بیش این نقد رو قبکل دارم فیلم برای یک بار دیدن تا یه حدودی خوبه ولی اولییت نیستش ...
    خیلی کپی برری داره و به نظرم این فیلمنانه و داستان میتونست یه راه جدید برای یه اخرلزمان دیگه باشه تا حستبی متفاوت بشه اما نویسندگان دل و جرئت متفاوت بودن رو نداشتن اگر این فیلم رو دیدین بیاین و نطرتون رو بهم بگین
    راستی شخصبت جول همون کارکتر دنده هزار تو هست
    نقد فیلم زامبی لند و دونده هزار تو رو هم براتون میدارم با دد پول ...

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    5
    بازدیدها
    353
    پاسخ ها
    12
    بازدیدها
    259
    پاسخ ها
    8
    بازدیدها