پیامک اس ام اس های مناسبتی

• شروع کننده موضوع Naznush
  • بازدیدها 12,982
  • پاسخ ها 220
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
دوستت دارم قد یه بشکه بنزینخاطرخواتم قد یه پمپ بنزینروز تولد تو بهترینم، هدیه بهت میدم یه کارت بنزین! ************اس ام اس تبریک تولد************ امشب دامن تو پر از هدیه های کوچک و بزرگ میشود ، اما من هیچ ندارم که به تو هدیه دهم جز دلی که به من پس دادی. ************اس ام اس تبریک تولد************ قشنگ ترین صدای زندگی تپش قلب توست ، با شکوه ترین روز دنیا تولد توست ، پس برای من بمان و بدان که عاشقانه دوستت دارم. ************اس ام اس تبریک تولد************ امروز سالروز تولد توست و من برایت هدیه ای نخریده ام ، که آنچه خریدنی است بی شک ٬ لایق تو نیست.من روز تولدت ٬ خود متولد می شوم ...تولدمان مبارک

• پیشنهادات
  • Diba

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    86,552
    امتیاز واکنش
    46,640
    روز تولدت شد و نیستم اما کنار توکاشکی می شد که جونمو هدیه بدم برای تودرسته ما نمیتونیم این روز و پیش هم باشیمبیا بهش تو رویامون رنگ حقیقت بپاشیممیخوام برات تو رویاهام جشن تولد بگیرماز لحظه لحظه های جشن تو خیالم عکس بگیرممن باشم و تو باشی و فرشته های آسمونچراغونی جشنمون، ستاره های کهکشونبه جای شمع میخوام برات غمهات و آتیش بزنمهر چی غم و غصه داری یک شبه آتیش بزنمتو غمهات و فوت بکنی منم ستاره بیارماشک چشاتو پاک کنم نور ستاره بکارمکهکشونو ستاره هاش دریاو موج و ماهیاشبیابونا و برکه هاش بارون و قطره قطره هاشبا هفت تا آسمون پر از گلای یاس ومیخکبا ل فرشته ها و عشق و اشتیاق و پولکعاشقتو یه قلب بی قرار و کوچکفقط می خوان بهت بگن :....تولدت مبارک. ************اس ام اس تبریک تولد************ صدای بهم خوردن بال معصوم فرشته ها می آید انگار آمدن تو نزدیکست. لمس بودنت مبارک ************اس ام اس تبریک تولد************ میلاد تو رو به تک تک گل های دنیا تبریک می گم ولی می دونم همشون حسودیشون میشه ،اخه تو تنها گل باغچه قلب منی....

Diba

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    86,552
    امتیاز واکنش
    46,640
    میلاد تو شیرین ترین بهانه ایست که می توان با آن به رنجهای زندگی هم دل بست و در میان این روزهای شتابزده عاشقانه تر زیست. میلادتو معراج دستهای من است وقتی که عاشقانه تولدت را شکر می گویم. ************اس ام اس تبریک تولد************ جای هیچکس را هیچکس دیگر نمیتواند پر کند !مهربانم :تولدت مبارک ************اس ام اس تبریک تولد************ نگاهت را قاب می گیرم. در پس آن لبخند. که به من شور و نشاط زندگی می بخشد.امروز روز توست... تولدت مبارک. ************اس ام اس تبریک تولد************ باور کن ماه هاست زیباترین جملات را برای امروز کنارمی گذارم ، امشب اما همه جملات فرار کرده اند ، همینطور بی وزن و بی هوا آمدم بگویم....تولدت مبارک. ************اس ام اس تبریک تولد************ قشنگ ترین صدای زندگی تپش قلب توست.با شکوه ترین روز دنیا تولد توست.پس برای من بمان و بدان که عاشقانه دوستت دارم.

Diba

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    86,552
    امتیاز واکنش
    46,640
    چه لطیف است حس آغازی دوباره ،و چه زیباست رسیدن دوباره به روز زیبای آغاز تنفس...و چه اندازه عجیب است ، روز ابتدای بودن!و چه اندازه شیرین است امروز...روز میلاد...روز تو!روزی که تو آغاز شدی!تولد مبارک ************اس ام اس تبریک تولد************ هرسال وقتی.....(تاریخ تولد)......هزاران شهاب به سمت زمین هجوم میاوردن ، از خودم می پرسیدم چه اتفاقی افتاده که آسمونیا میخوان خودشونو به زمین برسونن؟....
    و امسال فهمیدم اونا به پیشواز حضور مسافری میان که زمینو با گامهای مهربونش نوازش کرد تا سفرشو از خودش به خدا شروع کنه ....
    تولدت مبارک ************اس ام اس تبریک تولد************ زیبا ترین تولد ها ، آن هائیست که در رویا برای کسی میگیریمکه عاشقانه دوستش داریمبهترین دلیل واسه زندگیم تولدت مبارک ************اس ام اس تبریک تولد************ تو پرستوی امیدی مگر از من توچه دیدیغربت من و که دیدی از کنارم پر کشیدی !؟با تمام بی وفائیت میگم تولدت مبارکدوستت دارم ...

Diba

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    86,552
    امتیاز واکنش
    46,640
    ************اس ام اس تبریک تولد************ عزیزم روز تولدت را با آسمانی پر از ستاره های چشمک زنبا دشتی پر از شقایق ها و با آرزوی موفقیت برای توبه تو تبریک میگویم . . . گل من تولدت مبارک ************اس ام اس تبریک تولد************ قشنگ ترین تصویر عمرم عکس نازنینی از نخستین دیدن توستخوش آهنگ عمرم ٫ یادگار دلنشین اولین خندیدن توست ...تولدت مبارک . . . دوستت دارم ************اس ام اس تبریک تولد************ حقارت واژه ها را وقتی دیدم که نتونستن مهربونیت رو توصیف کنندبه اندازه تمام خوبی های دنیا دوستت دارم . تولدت مبارک عزیزم . . .

Diba

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    86,552
    امتیاز واکنش
    46,640
    واسه من جشن تولدت یه بهونه بود همیشه / که رو هدیه بنویسم دلم از تو دور نمیشهعزیزم تولدت مبارک ، دوستت دارم . . . ************اس ام اس تبریک تولد************ وقتی که پاتو گذاشتی روی این زمین خاکیتموم گل های عالم شدن از دست تو شاکیخدا هم هواتو داشته ، تو رو با گلا سرشتهبا تو دنیای پر از درد ، واسه من مثل بهشتهروز میلادت مبارک عزیزترینم . ************اس ام اس تبریک تولد************ رسیده روز تولد تو که باز برات هدیه بگیرمواسه من اینم یه جور بهونه ست بگم که چقدر برات میمیرمروز آغاز زیستن مبارک

تنهای تنها

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5,564
    امتیاز واکنش
    7,530

fu8135.jpg

در کشور ما نور خدا هادی فضل است/وز نور خدا جان گرفت دانش آموز
    با آن که همه روز و همه مکتب علم است/لیکن که یکی روز بود ثابت و پیروز
    روز دانش آموز مبارک

°•°•°•°•°•°•°•° اس ام اس روز دانش آموز و 13 آبان °•°•°•°•°•°•°•°

دانش آموزان یاد گرفته اند قدر لحظه ها را بدانند. وقت طلاست !
    روز دانش آموز مبارک باد !

°•°•°•°•°•°•°•° متن تبریک روز دانش آموز °•°•°•°•°•°•°•°

به به شده امروز چه پر شور و دل افروز/چون حفظ شده حرمت و وجهه دانش آموز
    هر یوم در این عصر به از یوم گذشته است/وین سیزده آبان به از سیزده نوروز

°•°•°•°•°•°•°•° اس ام اس 13 آبان °•°•°•°•°•°•°•°

چه عالی شده امروز چه شادی دل افزون چون تقدیر شده این روز دانش آموز

°•°•°•°•°•°•°•° پیامک 13 آبان °•°•°•°•°•°•°•°

از ستم جبر به جان آمدم/از غم املا به فغان آمدم
    خسته شدم بنده ز جغرافیا/هم ز اروپا و هم از آسیا
    من چه کنم آب و هوایش بد است/یا که فلان رود به رویش سد است؟!
    یا که فلان چشمه فلان جا بود/رقـ*ـص کنان راهی دریا بود؟!
    این که نشد آب و نشد نان من!/نمره بده نمره بده جان من!
    نمره بیست تو بود دلپذیر/بنده فدای تو شوم ای دبیر!

°•°•°•°•°•°•°•°اس ام اس روز دانش آموز و 13 آبان °•°•°•°•°•°•°•°

در مدرسه از نشاط من کم کردند / از فرصت ارتباط من کم کردند
    هر وقت به هم عشق تعارف کردیم / از نمره ی انضباط ما کم کردند
    روز دانش آموز مبارک باد !

°•°•°•°•°•°•°•° اس ام اس به مناسبت روز دانش آموز °•°•°•°•°•°•°•°

۱۳ آبان را به شما دانش آموز سخت کوش تبریک میگویم و آرزوی موفقیت روز افزون برای شما دارم . .

°•°•°•°•°•°•°•° اس ام اس روز دانش آموز و 13 آبان °•°•°•°•°•°•°•°

او به ما فهماند که چگونه می توان غل و زنجیرهای اسارت شیطانی را گسست و به یگانه معبود هستی پیوست .

°•°•°•°•°•°•°•° پیامک تبریک 13 آبان °•°•°•°•°•°•°•°

سفرهایی از این سال تا تولد لطیف باران، برای تو ترسیم شده است. خنده های گلبرگ های نو، چقدر شبیه سجاده کوچک توأند که وقت نماز، همه جا را معطر می کند! بلوغ تو آغازگر مسیر پر از مهر بندگی است.

°•°•°•°•°•°•°•° روز دانش آموز °•°•°•°•°•°•°•°

این سیزده آبان همان ثابت روز است، کین روز شده ثبت به دیباچه هر روز
    هر سال به و ماه به و روز به و به امروز ز دیروز و دگر روز به امروز

°•°•°•°•°•°•°•°اس ام اس روز دانش آموز و 13 آبان °•°•°•°•°•°•°•°

در ایران الله نشان رهایی است / دانش اموز را باشد نشان اشنایی
    هر روز هر مکان است دانش آموزی / ولی ۱۳ آبان است روز حکمت آموزی
    روز دانش آموز بر دانش اموزان مبارک

°•°•°•°•°•°•°•° اس ام اس روز دانش آموز °•°•°•°•°•°•°•°

ستاره و ماهی درخشانی دانش اموز / به دنبال نمره و کامی دانش اموز
    در این جهان تاریک و بی نور / همان اختر درخشانی دانش اموز

°•°•°•°•°•°•°•° متن تبریک روز دانش آموز °•°•°•°•°•°•°•°

امروز، روز حسین فهمیده و همه هم سن و سال های جسور و با شهامت اوست که قدر نوجوانی خود را می دانند و هر سال، مثل امروز با همه خوبی ها، تلاش ها، مردانگی ها و تازگی ها، دست دوستی می دهند.
    نوجوان سبز! روزت مبارک!

°•°•°•°•°•°•°•° اس ام اس روز دانش آموز °•°•°•°•°•°•°•°

او خوب فهمید که چگونه می توان به وصال یار رسید . و چه زیبا و چه زود این وصال برایش محقق گشت .

Diba

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    86,552
    امتیاز واکنش
    46,640
    بسوز ای دل که امروز
    Please, ورود or عضویت to view URLs content!
    است / عزای پور ختم المرسلین است
    قیام کربلایش تا قیامت /سراسر درس، بهر مسلمین است
    Please, ورود or عضویت to view URLs content!
    تسلیت باد

======================

به یاد کربلا دل‏ها غمین استدلا خون گریه کن چون اربعین است . . .

===========================

بــاز دگر بـاره رســیــد اربـعـیــن / جوش زند خـون حـسـیـن از زمیــنشـد چـهـلـم روز عــزای حـسـیــن / جــان جــهــان بـــاد فدای حـسین .
    .

Diba

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    86,552
    امتیاز واکنش
    46,640
    درسی که اربعین به مامیدهد، زنده نگهداشتن یادِحقیقتوخاطره ی شهادت درمقابل طوفان تبلیغات دشمن است . .
    ==========

امام صادق-ع: آسمان چهل روز در عزای حسین-ع گریست . . .اربعین حسینی برشما و خانواده ی محترمتان تسلیت

=================
    امشب شب اربعین مصباح هداست/ دل یاد حسین بن علی شیر خداستپروانه به گرد شمع حق پر زد و سوخت/ امشب شب یاد عشقیاء و شهداست

Diba

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    86,552
    امتیاز واکنش
    46,640
    نازم آن آموزگاری را که در یک نصف روز / دانشآموزان عالم را همه دانا کندابتدا قانون آزادی نویسد بر زمین / بعد از آن با خون هفتاد و دو تن امضا کند .
    =================
    کاش بودیم آن زمان کاری کنیم / از تو و طفلان تو یاری کنیمکاش ما هم کربلایی می شدیم / در رکاب تو فدایی می شدیم=============

عالم همه قطره و دریاست حسین / خوبان همه بنده و مولاست حسینترسم که شفاعت کند از قاتل خویش / از بس که کَرَم دارد و آقاست حسین

برخی موضوعات مشابه

بالا