تاپیک‌های دنباله‌دار بدترین خوابی که دیدی چی بوده؟

• پیشنهادات
  • Negin.k

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,432
    امتیاز واکنش
    23,507
    من کلا خوابام بد و ترسناکه کدومو بگم :////
    خواب دیدم با یه مرده صحبت میکنم نمیشناسمش بعد یهو بهش میگم تو مگه نمردی میگه آره من مردم بعد انگار که تا قبل ازون ندیده باشمش دیدم رو ویلچره و از شکم به پایین چیزی نداره!!!با جییییغ بنفش از خواب پریدم و کلیم ترسیده بودم روز بعدش که داشتم میرفتم کلاس زبان یه اعلامیه دیدم رفتم نزدیکش دیدم واسه همون مرده بوده

امیرحسین1381

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    605
    امتیاز واکنش
    7,595
    بدترین خوابم این بوده که به دست یک زن داشتم خفه میشدم و داشتم میمردم و هنوز بعد 7 سال این خوابو یادمه و از فکر کردن بهش هم میترسم

Negin.k

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,432
    امتیاز واکنش
    23,507
    یبار خواب دیدم دارم تو یه بیابون راه میرم بیابون نه انگار کوه بود ولی صاف پر سنگم بود بعد با هر قدم من سنگا میرفتن بالا وقتی پشت سرمو دیدم و سنگای معلقو دیدم ترسیدم که همون لحظه سنگا ریختن پایین بعدش یه گرد باد اومد سمتم و منو انداخت تو آبی که تا قبل ازون اونجا نبود بعدش وقتی سرمو آووردم بالا دیدم کلا آبه انگار وسط آب باشم بعد دورم روی آب یه حلقه آتیش ایجاد شد بعد یچیزی پامو گرفت و کشید تو آب دیدم یه گیاهه بعد یه نوری از بالا اومد تو دستم و بعدش تو تاریکی زیر آب بودم ولی ادامشو یادم نمیاد ینی مطمئنم ادامه داشت ولی انگار یکی ازینجا به بعدشو پاک کرده باشه یادم نیست

Negin.k

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,432
    امتیاز واکنش
    23,507
    آها یبارم خواب دیدم همه چیز شبیه همون موقعی بود که خوابیدم ولی با این تفاوت که روشن بود هوا انگار صبح شده بود بعد خواهرمو دیدم که نشسته رو جاش گفتم چرا تا الان بیداری ولی فقط نگاهشو برگردوند سمتم دیدین تو خواب معمولا آدم یچیزاییو میدونه یا میفهمه یا حس میکنه من اونجوریم تو خواب احساس کردم چشای خواهرم یجوریه خواهرم کوچیک تر از منه احساس میکردم از جشاش نور خیلی کمی بیرون میزنه بعد ازون حسا بهم دست داد فهمیدم خواهرم جن زده شده تو خواب بعد هی به سمتم یورش میاوورد از یه طرف میدونستم بیرون از اتاق بیشتر ازینا منتظرمه پس بیرون نمیرفتم بعد چند بار اینجوری شدن صدای خودمو میشنیدم که داد میزد بیهوشش کن منم ناخودآگاه زدم با پام تو گردن خواهرم که صدای اذان بلند شد ولی من بیدار نشدم تا اینکه یکی دو ساعت همونجوری خواهرم رو دستم نشسته بودم که همه جا سیاه شد و صدای مامانمو میشنیدم که صدام میزد ولی مطمئنم صدای خودمم میشنیدم که با التماس میگفت زود بیدار شو ترو خدا شاید باورتونم نشه ولی وقتی تو اتاق داشتم حاظر میشدمو بلند حرف میزدم با خودم گفتم که ینی اون کی بود همراه مامان صدام میزد که کیف مامانم از رو میز افتاد پایین منم هر چقد به مامانم توضیح دادم گفت خیالاتی شدی منم گفتم پس کیفت چطور افتاد اون که وسط میز بود گفتش شاید اشتباه دیدی لبه میز بوده به هر حال کسی حرفمو باور نکرد

fatemeh t

کاربر اخراجی
    ارسالی ها
    171
    امتیاز واکنش
    4,336
    یه بار مریض شدم یه سرماخوردگیه بد واسه اولین باربود همچین خوابی میدیدم.خواب دیدم دارم میرم جایی ازتوآشپزخونه داشتم میرفتم توراهرو دیدم یه جن که شبیه آدم فضایی هاس داره به خودش میرسه هیکلش عین گلابی بود یه کت شلوار مشکی تنش بود که توجیب بغلش یه گل بود تازه یه چشم گنده هم بیشترنداشت توخواب احساس کردم میخواد بره خاستگاری وقتی من اون ودیدم جیغ زدم اونم منو دید جیغ زدتوخوا ب ترسیدم ولی وقتی بیدارشدم اونقد خندیدم که نگید .خواب بدم زیاد ندیدم به اون صورت آدم نترسی ام همیشه دوس داشتم خواب ترسناک ببینم چون عاشق هیجانم ولی هیچوقت نشده ...

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    21
    بازدیدها
    697
    پاسخ ها
    66
    بازدیدها
    2,019
    پاسخ ها
    85
    بازدیدها