تاپیک‌های دنباله‌دار بدترین خراب‌کاری زندگیتون؟

• شروع کننده موضوع *NAFAS.B*
  • بازدیدها 2,018
  • پاسخ ها 66
  • تاریخ شروع
  • پیشنهادات
  • princess._yakhi

کاربر اخراجی
    ارسالی ها
    213
    امتیاز واکنش
    1,654
    ت مدرسع ی دختره بم فش داد منم گرفتم زدمش
    روز بعدش میخواستن اخراجم کنن
    اگه دوباره خدا و امام حسین قسمت کنن اینقد میزنمش ک نتونه فکشو وا کنه(ولی قسمت نمیکنن)Sigh

Nιℓσƒαя.Gн

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,554
    امتیاز واکنش
    69,314
    وقتی سفره رو جمع میکردم کاسه ماستی از دستم افتاد.نگاه کردم دیدم لباسم و یکمم زیر پام ماستی شده تعجب کردم بقیه‌ش کجا رفت :aiwan_light_bdfglum: تا برگشتم کاسه رو بردارم از خنده روده بر شدم چون از کنار پام تا دو سه متر اون ور تر قطره قطره ماست ریخته بود:aiwan_lightsds_blum:.جالب اینه یه متر اون ورترم پله بود که تا پله‌ی ششم هفتمش ذره ذره ماستی شده بود :aiwan_light_sarcastic_hand:منم هر چی بیشتر می‌رفتم جلو بیشتر خنده‌‌م می‌گرفت:aiwan_light_laugh4:.قشنگ ده دقیقه یه بند میخندیدم :aiwan_light_bdslum:مامانم هم از اون اتاق داد می‌زد باز چه خرابکاری کردی:aiwan_light_ireful3:
    عکسش هم موجوده:aiwan_ligsdht_blum:

mobin_a.8002

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    26
    امتیاز واکنش
    319
    عموم اینا واسه شام خونمون دعوت بودن سفره رو که جمع کردیم مامانم و زن عموم واستادن تا ظرفا رو بشورن منم داشتم ظرفای روی اپن رو جابجه میکردم و اونایی که واس یخچال بود میذاشتم تو یخچال شستنی ها ام میذاشتم جلو دست مامان اینا یهو دستم خورد کشک همینطوری صاف افتاد کف آشپز خونه با این که چپه نشده بود چون با شتاب افتاده بود پاشیده بود به کل آشپزخونه اما آبرو ریزی ماجرا اونجا بود که تا نوک سر مامانم و زن عموم کشک پاشیده بود نقطه نقطه شده بودن اما انقدر گرم حرف زدن بودن که متوجه نشدن یهو برگشتن و با یه آشپزخونه خال خالی و صورت سرخ از خنده من مواجه شدن و بدترش این بود که من اون وسط نمیتونستم خندمو جم کنم و پهن شده بودم تو آشپزخونه میخندیدم

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    30,107
    امتیاز واکنش
    64,738
    فرمت کردن مموری بابام البته کاملا تصادفی بود عمدی نبود حداقل ده سال از اون ماجرا گذشته اما هنوزم عذاب وجدان دارم کلا خاطرهای قشنگشون رو حذف کرده بودم

ldkh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,013
    امتیاز واکنش
    122,619
    اوفففف این تاپیک اصلاً برای منه!
    خرابکاری هر روزم اینه که گند میزنم به غذای مامانم25r30wi:aiwan_light_boast:
    یه بارم با پدر گرام تو خونه فوتبال بازی می کردم، از اون نگاه های سوباسا و کاکِرویی تحویل هم دادیم، بعدش یه شوت عقابی زدم که صدای شکستن گلدون مامانم بلند شد. بنده خدا تازه خریده بودش. اولش یه سکوت عجیبی تو خونه به وجود اومد، بعدش جیغ فرابنفش مامانم این سکوت رو نابود کرد:NewNegah (3):25r30wi کلاً هر گندی که میزدم تهش به مامانم مربوط می شه:NewNegah (6):

البته اینا بدترین نیستن، از این نابودترم داشتم منتها یادم نیست دقیقا.

آخرین ویرایش:

RASHA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,521
    امتیاز واکنش
    4,207
    خراب کاری زیاد داشتم کوچیکتر که بودم دست و پا چلفتی بودم شدید ولی بدترین خراب کاریم این بود که یبار پا شدم برا خودم آب بریزم زدم شیشه رو شکوندم 25r30wi

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    21
    بازدیدها
    697
    پاسخ ها
    85
    بازدیدها
    2,527
    پاسخ ها
    16
    بازدیدها