تاپیک‌های دنباله‌دار بدترین خوابی که دیدی چی بوده؟

☠@_@negi

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
359
امتیاز واکنش
1,085
خواب دیدم ...داشتم فکر میکردم اگه مامانم بمیره چی میشه...بعدش سریع ذهنمو مشغول کردم...بعدش فردا خواب دیدم مامانم مرده و من دارم بالا سرش گریه میکنم...یجورایی تو خواب و بیداری بودم...اصلا باور نمیشد انقدر زود از دستش دادم ...یادمه به جای اشک از چشمام خون میومد...اصلا قشنگ حس میکردم تو تختم دارم غلت میخورم ولی ذهنم پیش خوابا بود ...دیگه مامانم بیدارم کرد و گفت داشتی تو خواب میخندیدی...حس و حال منو اون لحظه تصور کنید دیگه:aiwan_light_girl_cray2:
کلیم خدارو شکر کردم واقعا زندست ...شاید بدترین خواب زندگیم بود...اصلا همه ی خواب های من تو ویلای شمالمون اتفاق میوفته اون روزم شمال بودیم

• پیشنهادات
  • برنو

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    305
    امتیاز واکنش
    4,502
    ماجراي اين خوابم رو به صورت كامل توي تاپيك اتاق تاريك نوشتم اينجا بخشي از اون خواب رو مينويسم :
    يه بار ديدم تو حياط خونمون يه گربه ي سياه با چشماي كهربايي رنگ داره روي دوتا پاش راه ميره (درست مثل بچه هايي كه تازه راه رفتن رو ياد گرفته باشن )و چپ چپ نگاهم ميكنه .
    بعدم رفت توي كارگاه پارچه بافي خونمون و در اونجا باز بود و من سايه ش رو روي ديوار ميديدم ،انگار كه اون گربه تو هوا معلق بود !

پ.ن :اتاق تاريك لينكش تو امضام هست .

✿↝.. ɲάરgҽš ..↜✿

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,543
    امتیاز واکنش
    22,159

Winterlady

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    624
    امتیاز واکنش
    11,231
    من خواب عزرائیل دیدم یه زن سبزه شنل پوش که برگشت گفت از مرگ میترسی؟!!! دستشم گذاشت رو صورتم منم صاف صاف گفتم نه بعدش رفت از خواب پریدم ترسیده بودم عین چی!!! فقط نمیدونم چرا نبرد منو :aiwan_lightsds_blum: اخه تا روز بعدش هی میگفتم خدایا یعنی میمیرم؟ :aiwan_lightsds_blum:

nima a.n

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    70
    امتیاز واکنش
    524
    خواب دیدم یه جن منو تسخیر کرده و دارم دوستمو تیکه تیکه میکنم!!!!!!:aiwan_light_vampire::aiwan_light_wizard:

AvinHf

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    154
    امتیاز واکنش
    1,026
    از بالای یه برج خیلی بلند یکی هولم داد پایین
    که دقیقا از تخت افتادم پایین
    و بیدار شدم

اریکا جون

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    192
    امتیاز واکنش
    7,993
    این که اقام تو خواب گریه میکرد ناراحت بود بدترین کابوسم تا ب اینجا وقتیم بیدار شدم گریه گرده بودم خودم نفهمیدم

Taranwm

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,201
    امتیاز واکنش
    4,999
    من انقده اخر شب فکرای مسخره میکنم که همیشه خوابای وحشتناک می بینم واس همینم دیگه عادت کردم وقتی خواب ترسناک می بینم میدونم خوابه میگم بیخیال بزار اخرشو ببینم چی میشه .

nooshin12

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    201
    امتیاز واکنش
    890
    خواب دیدم تویه اتاق کاملاسفیدپرازمارمولک بودم وهیچ دری وجودنداشت که فرارکنم وخوابی که درموردزنده شدن مرده هابود.تواون خواب من وخانوادم داشتیم اخبارنگاه میکردیم که تصویری رونشون میدادازقبری که یک مرده تواون انگارکه خواب باشه داره ازاین دنده به اون دنده میشه وبالای سرش چندتاپوست بودکه روی هم به طورمنظم قرارداشتن.مثل مارکه پوست میندازه اون فردهم پوست صورتشودرمیاره وبالای سرش روی همون پوستای قبلی میزاره

بشارت

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    743
    امتیاز واکنش
    10,589
    من خواب زیاد می بینم و اکثرشون هم تعبیر می شن...
    این اواخر خوابی دیدم که خیلی ترسیده بودم..
    خواب دیدم من تو اتاقم و بابام می گـه الان طوفان میشه و خدا همه ی بدی ها رو از کشورمون دور می کنه...
    منم از پنجره ای که سمت غرب کابل هست بیرون رو نگاه می کنم که طوفان میشه و همه چیز رو با خودش به شرق کابل می بره و من که کنجکاوانه بیرون رو تماشا می کنم رو هم به سمت خودش می کشه...
    یعنی هیچ وقت یادم نمی ره که چطور صورتم به شیشه پنجره چسپیده بود و من تقلا می کردم خودم رو از چنگ اون طوفان رها کنم تا با خودش منو نبره...
    بدیش اینه که خودم هم تعبیر می کنم خواب هام رو و این خواب یعنی تو وجودم بدی ها بی داد می کنه و هر آن امکان داره خدا منو با خودش ببره...

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    21
    بازدیدها
    717
    پاسخ ها
    66
    بازدیدها
    2,066
    پاسخ ها
    36
    بازدیدها