اخبار سینما و تلوزیون تقديم فیلم تجربی«روایت ناپدید شدن مریم» به حسین معززینیا

♥MASTANE♥

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,316
امتیاز واکنش
3,789
محمدرضا لطفی کارگردان فیلم تجربی «روایت ناپدید شدن مریم» با ابراز خوشحالی از نمایش این فیلم سینمایی در گروه سینمایی «هنر و تجربه» گفت: متاسفانه با خبر شدیم حسین معززینیا منتقد سینما دچار بیماری شده و من ضمن آرزو سلامتی این هنرمند، نمایش این فیلم را به این منتقد تقدیم می کنم.

20141126172326_1.jpg

به گزارش سينماخبر؛ فیلم تجربی «روایت ناپدید شدن مریم» به کارگردانی محمدرضا لطفی شامگاه گذشته 4 آذرماه در موزه سینما افتتاح شد. در ابتدای این مراسم کیوان کثیریان مجری به این نکته اشاره کرد که لطفی از همکاران سینمایی نویس بوده که نخستین فیلم بلند خود را کارگردانی کرده است.
در ادامه این مراسم لطفی کارگردان فیلم «روایت ناپدید شدن مریم» با تشکر از مرتضی شایسته تهیه کننده این فیلم تجربی گفت: می دانیم که تهیه کنندگی فیلم در ژانر سینمای وحشت که فرم و ساختار متفاوتی دارد و برای تجربه اول فیلمسازی ریسک بزرگی به خصوص برای تهیه کننده است و من از مرتضی شایسته تهیه کننده مراتب سپاس خود را به جا می آورم.

مرتضی شایسته تهیه کننده نیز ادامه داد: خوشحالم چنین فرصتی برای دیده شدن فیلم فراهم شده است این فیلم را محمدرضا لطفی با سختی زیاد ساخت.

در ادامه این مراسم کارگردان «روایت ناپدید شدن مریم»، این فیلم را به حسین معززی نیا تقدیم کرد و گفت: نمایش این فیلم سینمایی بعد از سه سال حس خوبی در من ایجاد کرد.اما متاسفانه اخبار چند روز گذشته مبنی بر پر کشیدن و یا بیماری عزیزان این حس خوب را تحت الشعاع قرار داد و متاسفانه با خبر شدیم حسین معززی نیا منتقد سینما دچار بیماری شده و من ضمن آرزو سلامتی این هنرمند، نمایش این فیلم را به این منتقد تقدیم می کنم.

در این مراسم مرتضی شایسته (تهیه کننده)، افشین یدالله، رضا بهبودی، مجید شکری، یاسر جعفری، صدف بهشتی، افسانه ناصری، فوژان قبادیان، حسین زاده (بازیگران)، حسین کندری(فیلمبردار)، امیر نوروزخانی (نویسنده و تدوینگر)، بابک قائم (تدوینگر)، پدرام زرگری (طراح چهره پردازی)، گل یاری، سعید دلیری (مدیر تولید)، بابا بیگی، نگار حسینی (روابط عمومی) به عنوان عوامل تولید این فیلم «روایت ناپدید شدن مریم» حضور داشتند.

همچنین قطب الدین صادقی، محمد سریر، الهام کردا، سعید چنگیزیان، مهران رنجبر، نیکی مظفری، رضا صائمی، علی اکبر عبدالعلی زاده، مژده لواسانی، سعید سهیلی، حمیدرضا صلاحمند، خدایار قاقانی، محمدرضا فروتن و امیر عابدی از جمله حاضران در این مراسم بودند.​

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
280
پاسخ ها
6
بازدیدها
185
پاسخ ها
7
بازدیدها