VIP *جدید ترین اخبار حقوقی*

ღ motahareh ღ

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
14,789
امتیاز واکنش
46,711
پاسخ ستاد دیه به ادعای حسین هدایتی درباره آزادی ۱۳هزار زندانی

مدیرعامل ستاد دیه کشور گفت: برخی برای تطهیر کارهای سوء خود سمت‌وسوی کارهای خیری چون آزادی زندانیان غیرعمد می‌روند که در این زمینه ادعای کذب برخی از متهمان اقتصادی در آزادی ۱۳هزار زندانی را قویاً تکذیب می‌کنم.
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی ستاد دیه کشور، سید اسدالله جولایی، مدیرعامل ستاد دیه کشور در پی اظهار ادعا و ارجاع یکی از متهمان مفاسد اقتصادی در کسب استعلام از تعداد آزادی‌های انجام‌گرفته از سوی وی اظهار کرد: در طول سه دهه فعالیت ستاد دیه، در جشن‌های گلریزان بدهکاران غیرعمد همواره فارغ از ملیت، مذهب و طیف فکری افراد میزبان خیرین ارجمندی بودیم که با اهدای مبالغ خود فقط و فقط رضایت الهی و به‌تبع آن خرسندی خانواده‌های چشم‌انتظار بدهکاران غیربزهکار را مدّنظر داشتند که در این زمینه همراهی مسئولین کشوری و چهره‌های سیـاس*ـی، ورزشی و فرهنگی نیز شامل حال مددجویان واجد شرایط شده و مبالغی برای آن‌ها از سوی این نهاد مردمی دریافت شده است، اما در جذب این مبالغ سعی ما در همه سال‌های خدمتی این بوده است تا مبالغ و وجوهات پرداختی، در آینده، برای نمونه در مقابل قاضی رسیدگی کننده به مفسده‌های اقتصادی یا محکمه مربوط به پرونده‌های کلان مالی قد علم نکند و آمار و رقم‌های این آزادی‌های غالباً بی‌ریا با اغراق از سوی اشخاص حقیقی و حقوقی مختلف در آن محافل مطرح نشوند. وی ادامه داد: در مورد متهم ردیف اول این پرونده‌ مربوط به اخلال در نظام اقتصادی کشور، دو مورد پرداختی داشتیم که مورد آخر که مربوط به پرداختی ایشان در استان لرستان بود که به‌دنبال آن در دو مرحله مبلغی معادل 350 میلیون تومان دریافت شده است. ما اطلاعی از آزادی زندانیان عمد از جانب آقای هدایتی نداریم اما در قبال بدهکاران غیرعمد چرا. شعار ما در ستاد دیه این است که «با پرداخت هزار تومان جزو خیرین ما باشید» اما با عنایت به سرانه سنگین بدهی مددجویان جرایم غیرعمد باید گفت پرداختی‌های آقای هدایتی رقمی نیست که مجموع آزادی‌هایش حتی سه‌رقمی شود. مدیرعامل ستاد دیه کشور با تقدیر از همیاری خالصانه نیکوکاران در راستای آزادی حداکثری مددجویان غیرعمد در ایام پیشِ‌رو تا سال نو اظهار کرد: در اسفند امسال خیرین علاوه بر واریز مبالغ نقدی خود از طریق شماره‌حساب‌های بانکی، خودپردازها و سامانه‌های تلفن همراه، با حضورشان در نمایندگی‌های این مجموعه و واریز مبالغ تا به امروز آزادی بیش از 980 زندانی غیرعمد را فراهم کرده‌اند که امید است تا پایان ماه این تعداد به 1200 مددجو افزایش یابد. وی با اشاره به عیدانه خیرین تهرانی به بدهکاران مالی و دیات ناشی از حوادث کارگاهی و رانندگی گفت: به‌غیر از مبلغی که از سوی 32 نمایندگی این نهاد حمایتی در استان‌ها جمع‌آوری شده، به‌برکت مراجعات حضوری نیکوکاران تنها در محل ستاد دیه مرکز مبلغی معادل 20 میلیارد ریال در ماه پایانی سال جمع‌آوری شده است. جولایی یادآور شد: در 9ماهه سال جاری به‌برکت کمک‌های خیرین ثابت‌قدم و بعضاً گمنام تعداد 5727 نفر از بند زندان رهایی یافته‌اند که مجموع آمار آزادی‌های سال 1397 در نیمه دوم فروردین ماه سال آتی اعلام خواهد شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، حسین هدایتی در جلسه امروز رسیدگی به اتهاماتش در شعبه 4 دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی، مدعی شده بود 13هزار زندانی را آزاد کرده است.

• پیشنهادات
  • ღ motahareh ღ

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    14,789
    امتیاز واکنش
    46,711
    نماینده دادستان: آقای هدایتی، بگویید به چه کسی پول دادید تا احضارش کنیم

نماینده دادستان خطاب به حسین هدایتی گفت: من می‌گویم برای بازگرداندن پول مردم کوچه و خیابان‌ها را می گردم حالا می گویید به یک سفیر پول دادید؟ بگویید چه کسی است تا احضار شده و گردنش را بشکنیم.
    به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم، رسول قهرمان در ادامه اظهارات خود در پنجمین جلسه محاکمه حسین هدایتی اظهار کرد: آقای مهریزی را چه کسی منصوب کرده، در شرایطی که کارخانه نورد اهواز در اوضاع بحرانی به سر می‌برد؟ چه کسی به شما دستور می‌دهد و برای آقای ضیایی واسطه می‌شود؟ غلط میکند چنین دستوری بدهد. آن آقایی که در دادسرا دلالی می‌کرد از دادسرا بیرون انداخته شد و خود شما بهتر می دانید چه کسی را میگویم. وی در خصوص عنوان اتهامی اخلال در نظام اقتصادی هم گفت: بانک‌مرکزی به عنوان بزرگترین نهاد بانکی کشور در خصوص شخص هدایتی اخلال را اعلام کرده است. نماینده دادستان تهران در رابـ ـطه با ادعای حسین هدایتی مبنی بر تسویه بدهی‌هایش‌گفت: آرزوی دارم شما پولها را برگردانید زیرا جدا از دادگاه خودتان هم می‌دانید رابـ ـطه دوستی با شما دارم. بارها گفته‌ام اگر آقای هدایتی زورش نمی‌رسد پولهایش را پس بگیرد اما من که زورم میرسد، اگر کاری از دست ما بر می‌آید بگویید. وی در ادامه افزود: با این حال آقای هدایتی بدبینی‌هایی را هم به شما دارم و این را بدانید که تسویه ملک موجب رفع اتهام شما نمی‌شود. پول کلانی که بخشی از آن سپرده فرهنگیان است مطرح هست.شما قرار بوده آلومینیوم کشور را راه بیندازید و میلسیاه تولید کنید اما در ورزش هزینه کردید. البته ورزش امر خوب و مفیدی است و همه باید در توسعه آن بکوشند اما شما به نام دیگری تسهیلات گرفته‌اید. قهرمان در ادامه گفت: نماینده سازمان بازرسی در جلسات قبل در اظهارات خود به موضوع کانادا اشاره کرد اما من اگر جای او بودم قضیه آمریکا را می‌گفتم و وکالت نامه‌ای را که برای فرزندتان داده‌اید و گویا اتفاقی هم نبوده که فرزندتان در آمریکا به دنیا بیاد. وی ادامه داد: در روز منتهی به بازداشت ایشان قصد خرید لکسوس داشتند که جلوی آن گرفته شد. در رابـ ـطه با جشن قهرمانی و حواشی آن هم نمی پردازم چرا که حاشیه است. از سال 92 تا 94 پول‌هایی تحت عنوان بذل و بخشش هزینه شد است و این در حالی است که بخش عمدهای از سپردهگذاران بانک سرمایه فرهنگیان هستند. آنهایی که هدیه‌هایی گرفتند بدانند که باید پول مردم را پس بدهند. ورزشی و غیر ورزشی هم ندارد و بدانند که پول‌هایی که در این بازه زمانی تحت عنوان بذل و بخشش گرفتند باید پس دهند. وی در واکنش به این سخن حسین هدایتی مبنی بر اینکه به جای اینکه به سراغ ورزشکاران بروید به سراغ قلدرها بروید چرا که سفیر ایران در ترکیه در دولت قبلی 21میلیارد تومان از من پول گرفته است و پس از چهار سال هنوز پرونده‌اش رسیدگی نشده است،گفت: من می‌گویم برای بازگرداندن پول مردم کوچه و خیابان‌ها را می‌گردم حالا می‌گویید به یک سفیر پول دادید؟ بگویید چه کسی است تا احضار شده و گردنش را بشکنیم.

ღ motahareh ღ

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    14,789
    امتیاز واکنش
    46,711
    افزایش میزان وثیقه متهم ردیف اول پرونده پتروشیمی به ۴۵ میلیارد تومان

رئیس شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به مفاسد اقتصادی با اشاره به تشدید وثیقه دو متهم پرونده پتروشیمی گفت: وثیقه دو نفر از متهمان تشدید شد که یکی از آنها حمزه‌لو است که وثیقه وی به ۴۵ میلیارد افزایش پیدا کرد.
    به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم، اسدالله مسعودی مقام در پایان پنجمین جلسه محاکمه حسین هدایتی در جمع خبرنگاران از رسیدگی به پرونده رضوی (از سرمایه‌گذاران سریال نمایش خانگی شهرزاد و بدهکار کلان بانک سرمایه) خبر داد و اظهار کرد: آقای رضوی بعد از عید جلسه دادگاه‌شان برگزار می‌شود اما پرونده سایر مدیران و ارکان اعتباری بانک سرمایه هنوز دادسرا ارسال نشده است. رئیس شعبه سوم دادگاه‌های ویژه رسیدگی به مفاسد اقتصادی درباره اظهارات اخیر مرجان شیخ الاسلام آلآقا یکی از متهمان پرونده شرکت بازرگانی پتروشیمی گفت: تمام متهمین مدافعاتی ارائه می‌دهند تا بی‌گناهی خود را ثابت کنند.در این پرونده، وثیقه دو نفر از متهمان تشدید شد که یکی از آنها حمزه‌لو است که وثیقه وی به 45 میلیارد افزایش پیدا کرد. احمدیان متهم دیگر هم در بازداشت است و وثیقه او به 120 میلیارد تومان افزایش یافته است. مسعودی مقام تصریح کرد: سایر متهمان، مستندی دال بر اینکه اقدامات‌شان از سوی دستگاه‌های دولتی، بانک مرکزی و پتروشیمی‌ها مجاز بوده یا خیر، هنوز ارائه نداده‌اند و نحوه مداخله این اشخاص مشخص نیست. رئیس شعبه سوم دادگاه ویژه مفاسد قتصادی افزود: تعدادی دیگر از افراد پرونده‌شان در دادسرا مفتوح است و اقداماتی هم که صورت گرفته باید مورد ارزیابی قرار بگیرد زیرا شاید مداخله بعضی از این اشخاص به واقع مستندی دال بر جرم بودن نداشته باشد. مسعودی مقام تصریح کرد: در رابـ ـطه با بحث‌های پولشویی و غیره هم باید در دادسرا و دادگاه کیفری مورد رسیدگی قرار بگیرد که ما دستور ردیابی آن را خواهیم داد. وی در پاسخ به این سوال که آیا برای بازگشت مرجان شیخ الاسلام آل آقا اقداماتی از سوی پلیس اینترپل یا اقدامات دیگری صورت گرفته است؟، گفت: اقداماتی را ما انجام دادیم و بخشی هم دادسرا انجام داده که قطعاً بعضی از اقدامات مستلزم یک‌سری قوانین و مقررات استرداد مجرمین است. در صورت غیبت متهم، رسیدگی دادگاه ادامه خواهد داشت و رأی مقتضی هم به وی اعلام می‌شود.

ღ motahareh ღ

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    14,789
    امتیاز واکنش
    46,711
    کیفرخواست ۸ مدیر دیگر بانک سرمایه صادر شد

نماینده دادستان گفت: کیفرخواست ۸ مدیر بانک سرمایه صادر شده است و کیفرخواست ۳۲ مدیر دیگر بعد از تعطیلات نوروزی صادر خواهد شد.

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم، حسین هدایتی در ادامه ارائه آخرین دفاعیات خود اظهار کرد: من هنوز محکوم نشده‌ام که با آبروی 40 سالهام تا این اندازه بازی شود اما اگر جعلی صورت گرفته است من در آن نقشی نداشتم، آقای واشقانی به مدیران نامه زده و تامین دلیل نیز با آقای فیروزآبادی بوده است و در نهایت آقای موسوی‌نژاد اقدامات را انجام داده است. متهم با بیان اینکه سراغ افراد با نفوذ بروید و آنها را محاکمه کنید، گفت: فیروز دولتآبادی سفیر دولت وقت در ترکیه 21 میلیارد تومان برای یک سریال و فیلم از بنده پول گرفته است چرا او را محاکمه نمی‌کنید و موضوع دو سکه یک فوتبالیست را مطرح می‌کنید. وی افزود: 4 سال است در دادسرای ناحیه سه شعبه 12 علیه فیروز دولت‌آبادی طرح شکایت کردهام اما هنوز ترتیب اثر داده نشده است. به سراغ حمید حاجیان که یک وکیل با نفوذ است و 50 میلیارد تومان پول بنده را خورده و بـرده است بروید. حاجیان به من گفت اگر اسمش را در دادگاه ببرم از من شکایت می‌کند؛ شاید فرار آقای یقینی نیز دست ایشان باشد. وی ادامه داد: برومند، میرباقری، سیما فیلم و .... نیز به من بدهکارند. همچنین از مجید عادلیان طلب داشتم و چکی بود که 5 دست چرخید و به دست بابک زنجانی رسید که وی از شعبه 6 بانک سرمایه وام می گیرد.در زندان افتاده‌ام، اموالم را غارت می‌کنند و پروژه‌هایم خوابیده است. وی با بیان اینکه هیچگونه شاخص و میزان دقیقی در خصوص اتهام اخلال در کیفرخواست وجود ندارد، گفت: بنده رفقایی دارم که هزاران میلیارد بدهی و در آلمان و لندن هتل دارند اما کسی با آنها کاری ندارد. چوب اسمم را می‌خورم، آیا بدهی من بیشتر بود یا بدهی برادر معاون اول رئیس جمهور. چرا باید محاکمه بنده علنی باشد و محاکمه آنها غیرعلنی برگزار شود. پس از پایان دفاعیات هدایتی، رسول قهرمان نماینده دادستان با اجازه قاضی در جایگاه حاضر شد و گفت: اینکه مطالب به گونه ای انتقال داده شود که اخبار مربوط به فرد «الف» منتسب به فرد «ب» شود خلاف اخلاق رسانه ای است لذا بنده نیز به رعایت اخلاق رسانه ای تاکید دارم. نماینده دادستان افزود: بانک سرمایه 400 متهم دارد که پرونده هادی رضوی و جهانبانی در نوبت رسیدگی است. کیفرخواست 8 مدیر بانک سرمایه صادر شده است و کیفرخواست 32 مدیر دیگر بعد از تعطیلات نوروزی صادر خواهد شد. وی ادامه داد: آقای (م. الف) یکی از بزرگترین مفسدان بانک سرمایه است که 1500 میلیارد تحصیل مجرمانه داشته است ، و ضمانت نامه‌ها را تبدیل به قیر کرده است. سازمان اطلاعات سپاه و بخشی از بدنه اطلاعات در مورد این پرونده همکاری کردند اما در مجموع همکاری خوبی از سوی وزارت ا طلاعات نشد.

ღ motahareh ღ

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    14,789
    امتیاز واکنش
    46,711
    دعوت رئیس قوه قضاییه از قضات و حقوقدانان بین‌المللی برای پیوستن به نهضت مقابله با تروریسم و نژادپرستی

حجت‌الاسلام رئیسی گفت: از قضات، حقوقدانان و طرفداران حقیقی حقوق بشر در سراسر جهان دعوت می‌کنیم با همکاری و تبادل نظر به یک اجماع قدرتمند دست یابند و با پیوستن به نهضت حقوقی مقابله با نژادپرستی، تروریسم و افراط‌گرایی گام‌هایی جدی در این عرصه بردارند.
    به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، سیدابراهیم رئیسی در جلسه مسئولان عالی قضایی با تبریک ایام پربرکت ماه رجب و میلاد باسعادت حضرت امام جواد(ع) و حضرت امیرالمؤمنین علی(ع)، تصریح کرد: خوشا به حال کسانی که در این ایام، توفیق اعتکاف و مناجات به درگاه حق تعالی را دارند. بحمدالله، به‌برکت انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی، این تجمعات معنوی سال به سال پررنگ‌تر و باشکوه‌تر به‌ویژه با حضور پرشور نسل جوان برگزار می‌شود و همگی باید ضمن شکرگزاری نسبت به این نعمت عظیم، بستر زمانی ملکوتی این ایام پرفیض را به‌عنوان فرصتی برای خدمت هرچه بیشتر به مردم عزیزمان مغتنم بشماریم. رئیس قوه قضاییه که در نخستین جلسه مسئولان عالی قضایی در دوران تصدی خود سخن می‌گفت، در ادامه با ابراز قدردانی از اعتماد مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، از زحمات و تلاش‌های همه مسئولان قضایی در طول ادوار پس از پیروزی انقلاب اسلامی به‌ویژه آیت الله آملی لاریجانی تقدیر کرد و افزود: بی‌تردید امروز عبور از مشکلات و چالش‌های پیشِ‌روی دستگاه قضایی، نیازمند همکاری همه بخش‌ها و تلاش‌های قضات دلسوز، دغدغه‌مند و متدین است و از سوی دیگر، حل مشکلات کشور نیز به همکاری همه قوا و دستگاه‌ها بستگی دارد؛ چنان‌که رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز در پیام غنی و پرمحتوای خود بر این مهم تأکید کردند. رئیسی در بخش دیگری از سخنان خود، سال 97 را سال شکست دشمنان جمهوری اسلامی دانست و اظهار کرد: با حضور آگاهانه ملت بزرگ ایران در عرصه‌های مختلف تحت رهبری‌های داهیانه مقام معظم رهبری، سال 97 را در حالی به پایان می‌رسانیم که دشمنان جمهوری اسلامی در طراحی‌های بسیار پیچیده امنیتی، ایذایی، اقتصادی و روانی علیه کشورمان متحمل شکست‌های سنگینی شدند و مردم بزرگ ایران نیز بیش از هر زمان دیگری نشان دادند که در مسیر ایستادگی و مقاومت، عزم جدی و راسخ دارند. رئیس قوه قضاییه با قدردانی از دشمن‌شناسی، زمان‌شناسی و موقعیت‌شناسی ملت ایران، این آگاهی را کنار رهنمود‌های مقام معظم رهبری از مهم‌ترین مؤلفه‌های شکست دشمن دانست و خاطرنشان کرد: مردم بزرگوار ما به‌خوبی می‌دانند ایستادگی مقتدرانه در برابر دشمنان، جز از طریق اتکال به خدا و اعتماد به نفس میسر نیست و این نسخه شفابخشی است که همواره مورد تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز قرار گرفته است. وی با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری و اشاره به دوگانه‌های مهم از جمله حرکت امیدوارانه و فعالانه تصریح کرد: امروز حرکت امیدوارانه و دوری از یأس و ناامیدی و همچنین حضور فعال و پرهیز از هرگونه انفعال برای همه مردم و مسئولان کشور، مسیر صحیحی است که از سوی رهبر معظم انقلاب ترسیم شده است و قضات، کارکنان و مسئولان قضایی نیز با تبعیت از این پیام بلند و توصیه راهگشا، تمام تلاش خود را برای تحقق حرکت امیدوارانه و فعالانه در گام دوم انقلاب، به‌کار خواهند بست. رئیس قوه قضاییه در ادامه با توجه به حادثه تلخ تروریستی اخیر در نیوزیلند، این اقدام ضدانسانی را موجب جریحه‌دار شدن وجدان عمومی جهان دانست و بار دیگر با محکوم کردن این عملیات نژادپرستانه علیه مسلمانان و نمازگزاران بی‌دفاع و بی‌گـ ـناه در یک کشور مدعی حقوق بشر، اظهار کرد: این اقدام نژادپرستانه علیه مسلمانان با اقدامات افراط‌گرایانه گروه‌های تکفیری و تروریستی نظیر داعش که به نام اسلام دست به نفرت‌پراکنی، ترور و وحشت‌آفرینی می‌زنند، شباهت‌های زیادی دارد و همگی دستاورد شوم پروژه‌های اسلام‌هراسانه‌ای است که در اندیشکده‌های غرب طراحی می‌شود و از سوی رسانه‌های آن‌ها با پشتیبانی دولت‌ها به مرحله اجرا در می‌آید. رئیسی با بیان اینکه صِرف ابراز تأسف و اعلام محکومیت در پی وقوع چنین حوادثی کافی نیست، بر ضرورت اقدامات عملی و ملموس در این زمینه تأکید کرد و گفت: از همه قضات، حقوقدانان و طرفداران حقیقی حقوق بشر در سراسر جهان دعوت می‌کنیم که با همکاری و تبادل نظر، به یک اجماع قدرتمند دست یابند و با پیوستن به نهضت حقوقی مقابله با نژادپرستی، تروریسم و افراط‌گرایی، گام‌هایی جدی در این عرصه بردارند و دستگاه قضایی جمهوری اسلامی نیز به‌عنوان عالی‌ترین مجموعه قضایی کشوری که از قربانیان اصلی تروریسم و خشونت در جهان است، این آمادگی را دارد که محور این نهضت و هماهنگ‌کننده تلاش‌های جهانی در این حوزه باشد. رئیس قوه قضاییه در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به در پیش بودن ایام نوروز، پیشاپیش آغاز سال جدید را به همه هموطنان تبریک گفت و با تأکید بر ضرورت توجه جدی به اقدامات پیشگیرانه دستگاه‌های امنیتی و انتظامی و همچنین تلاش‌های شبانه‌روزی دستگاه قضایی در قالب کشیک‌های برنامه‌ریزی‌شده، ابراز امیدواری کرد که مجموعه این تلاش‌ها موجب امنیت خاطر و آرامش هرچه بیشتر مردم عزیز در روز‌های آغاز سال جدید شود.

ღ motahareh ღ

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    14,789
    امتیاز واکنش
    46,711
    یکی از متهمان پرونده پتروشیمی بازداشت شد

محسن احمدیان، از متهمان پرونده پتروشیمی با تبدیل قرار وثیقه، بازداشت شد.
    به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم، قاضی مسعودی‌مقام رئیس شعبه 3 دادگاه ویژه اقتصادی تهران در جمع خبرنگاران از تبدیل قرار وثیقه محسن احمدیان یکی از متهمان پرونده پتروشیمی خبر داد. به‌گفته مسعودی‌مقام، محسن احمدیان، معاون وقت بازرگانی خارجی شرکت بازرگانی پتروشیمی در حال حاضر بازداشت شده است.

ღ motahareh ღ

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    14,789
    امتیاز واکنش
    46,711
    حکم دادگاه بانک سرمایه صادر شد

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم، قاضی اسدالله مسعودی‌مقام با اعلام پایان دادگاه حسین هدایتی، اظهار کرد: حکم دادگاه رسیدگی به اتهامات سه متهم پرونده بانک سرمایه صادر شده است. وی ادامه داد: پرویز کاظمی، بخشایش و توسلی سه متهم این پرونده به 20 سال حبس، 74 ضربه شلاق در ملاءعام و انفصال دائم از خدمات دولتی، محکوم شده‌اند.

ღ motahareh ღ

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    14,789
    امتیاز واکنش
    46,711
    حسین هدایتی: حقوق کی‌روش، پول لباس تیم ملی و پاداش بازیکنان را من دادم

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم، حسین هدایتی در ادامه ارائه آخرین دفاعیات خود اظهار کرد: تاج حقوق کی‌روش، پول لباس تیم ملی و 5 هزار دلار پاداش اعضای تیم ملی را از من گرفت. وی افزود: البته افتخار میکنم به کی‌روش و کار آن پاداش داده‌ام. زمانی که تیم ملی والیبال با آمریکا بازی داشت داورزنی رییس وقت فدراسیون از طریق دبیر فدراسیون با بنده تماس گرفت و گفت150 هزار دلار به عنوان پاداش به ما بده که گفتم ما با لهستان مراودات بانکی نداریم اما بعد از دو ساعت پول را از طریق هلند به هتل هیلتون ورشو انتقال دادم و تیم ملی ما هم آمریکا را شکست داد. وی افزود: در قرضالحسنه جاوید از سال 65 به هزاران نفر وام داده‌ام اما خودم امروز به خاطر دریافت یک وام با وثیقه، زندانی هستم. هدایتی اضافه کرد: امروز به من اخلالگر نظامی اقتصادی می‌گویند اما ای کاش می‌شد مسائل جبهه مقاومت و مبارزه با داعش را توضیح می‌دادم. وی خطاب به نماینده دادستان گفت: شما سراغ کابین همسران ورزشکاران نرو. نمی‌توانی هم بروی زیرا من بدهکار هستم و قول دادم تسویه کنم. برای نشاط مردم و ورزش کشور حاشیه درست نکن.

برخی موضوعات مشابه

بالا