مطالب طنز شوخی های خنده دار جدید در شبکه های اجتماعی

• شروع کننده موضوع Ellery
  • بازدیدها 156
  • پاسخ ها 2
  • تاریخ شروع

Ellery

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
10,683
امتیاز واکنش
46,118
در این مطلب جدیدترین شوخی های شبکه های اجتماعی را برای شما عزیزان و همراهان
Please, ورود or عضویت to view URLs content!
گردآوری کرده ایم.امیدوارم لـ*ـذت ببرید

1. ‏_آقای رئیسی حالتون چطوره؟
_فقرو بیکاری تو این جامعه زیاده
_بازی یوونتوس رو دیدین؟
_فقر و بیکاری

2. رئیسی تو مناظره حتی نمیتونست سانتروفیوژ رو درست تلفظ کنه !! یا به جای NPT میاد میگه MPT !!
mrgreen.png
رئیسی: من از انرژی هسته ای چیزی نمی‌دونم، یاد می‌گیرم اما فراموش ميكنم. دندونم درد میکنه.

3. ‏پشت کُتِ هاشمی طبا رو بزنی بالا رو کمرش نوشته: Low battery

4. ‏فکر کنم منظور قالیباف از اهمیت دولت احمدی نژاد به استعداد جوانان همون نوجوانیه که تو زیر زمین خونه شون اورانیوم غنی میکرد.

5. ‏نقطه درخشان كارنامه رئيسى درمورد برجام اين بوده كه به روحانى گفته آقا ميخوام باهات حرف بزنم، روحانى گفته وقت ندارم.

6. ‏ازنظر رئیسی بعد ازفاجعه منا ماباید حمله میکردیم ریاض رو اشغال میکردیم عربستانیارو به بردگی میگرفتیم. طفلک تفکرش قشنگ مال سالهای شعب ابیطالبه.

7. جناب رئیسی شما چه اطلاعاتی از فن آوری هسته ای داری که نظر میدی؟
.
.

Raeisi left the group

8. ‏رئیسی یه ذره دیگه وقت داشت میگفت این همه میگویند کیک زرد کیک زرد، کدامیک از مردم این کیک را خورده اند؟

9. ‏- نامزد گرامى برنامه شما چيست؟

+ بايد مشكلات در اين زمينه حل شود. بايد مشكلات در آن زمينه حل شود، بايد مشكلات در آن يكى زمينه هم حل شود…

10. ‏میرسلیم الان میره پایین اس ام اس میزنه به خانومش میگه: دیدی دیدی بلاخره به حرفم گوش دادن باز نگو بشین خونه تو رو چه به این کارا.

11. ‏میرسلیم تو قرعه کشی ها بد بیاره یه مار ول میده سمت مجری.

12. ‏حیدری هم از وقتی من پنج سالم بود همین شکلیه.

13. ‏همینکه تو دولت روحانی امیرتتلو چندروز زندان بود فکر کنم واسش بهترین تبلیغه.

14. ‏روحانى: اسحاق اين گوشى منو بزن به سطل آشغال استوديو شارژ شه

‏[صداى خنده ى حضار]

15. داستان پسر نوح هم این بود که میخواست دو تا دایناسور با خودش بیاره تو کشتی، باباش نذاشت هم خودش قهر کرد هم دایناسورها نسلشون منقرض شد.

16. اگه بيسواد و بی فرهنگ و بی شعور و بداخلاق و خوشگل باشی، هیچکی نميفهمه كه بيسواد و بي فرهنگ و بي شعور و بداخلاقي.

17. در دايره‌ی قسمت ما اون تيكه از كاغذيم كه نوك پرگار ميره توش.

18. قلی وقتی میره کنسرت 250 تا استوری میزاره تو اینستاگرام، شما مثل قلی نباشین و از کنسرت لـ*ـذت ببرین.

19. میگم بیاین همه بریم از این ۶ تا نامزد عذرخواهی کنیم. ببخشین بخدا . واقعا نمی خواستیم ناراحتتون کنیم.

20. مجري: شما در عرصه ي موسيقي چه فعاليتي داشتين؟؟ ميرسليم: نميخواستم بگم ولي محسن چاووشي منم.

21. من مطمئنم جواب یکی از سوالای مناظره میشه “ایمان،تقوا و عمل صالح”.

22. هاشمی طبا و میرسلیم که نقش خاصی ندارن این دو تا رو حذف کنن چهارتای دیگه هرشب برن خونه یکی، آخر شب بهش امتیاز بدن هرکی بیشترین امتیازُ گرفت بشه رییس جمهور.

23. من همه‌ش منتظرم میرسلیم وسط حرفاش یهو یه گچ پرت کنه سمت هاشمی طبا بگه: چی داشتم می‌گفتم؟

24. دیروز بعد از مناظره باید از میرسلیم تست دوپینگ میگرفتن.

25. ‏از جایی که جهانگیری نشسته تا محل حرف زدنش کرایه ش ۱۵۰۰ تومنه.

26. یه سوالی که نامزدها باید پرسید اینه: “چگونه می‌توان به یوونتوس گل زد؟”

27. ‏یه زن برای هضم دلتنگی هاش گریه نمیکنه.. خرید میکنه تا شوهرش بجاش گریه کنه.

28. ‏پانوراما و پانامرا و پارانویا سه تا داداشن که یکیشون رفت دنبال عشقش و عکاس شد یکیشون درسو ول کرد و پولدار شد یکیشونم عشقش ولش کرد و مجنون شد.

29. ‏اسکار جوگیرترین موجود خاورمیانه هم میرسه به دختری که بعد یه هفته دوستی، اکانت اینستاشو میکنه فامیلی پسره.

30. قدیما تو درب نوشابه جایزه میزاشتن دیگه داشتن دست و پامون رو بخاطر دیابت قطع میکردن که صاحب کارخونه زنگ زد گفت: آقا ما چرت گفتیم، کوتاه بیاید.

31. تو ابادان جمعه ها هرکی ماهی نخوره اقامت و پاسپورتش باطل میشه.

32. صبح جمعه باید پاشی دست زنت رو بگیری ببری کله پاچه‌ای بشینی رو به روش با دست یه تیکه براش بذاری تو کاسه ش بهش بگی بخور قوت بگیری خانوم بخور.

33. جمهوری آذربایجان دلمه رو هم به عنوان میراث به نام خودش ثبت کرد.اینجور که اینا همه چبو به نام خودشون میکنن فقط شورت مامان‌دوز واسه ما مونده.

34. ‏ایرانیا عصبی ان چایی میخورن، خوشحالن چایی میخورن،خسته باشن چایی میخورن،تو خواستگاری چایی میخورن،کلاً کاری ندارن چی شده فقط چایی میخورن.

35. چرا کاندیداها نمیفهمن با وعده شروع ساعت کاری از ۱۰ صبح بیشتر رای میارن؟
mrgreen.png

• پیشنهادات
  • Ellery

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    10,683
    امتیاز واکنش
    46,118
    149294559722069-irannaz-com.jpg

جدیدترین جوکها و شوخی های شبکه های اجتماعی

1. حالا كه مناظره ضبط شده اس يه كارگردان بياريد كلا فيلم بسازيد، آخرش هم جواد هاشمي نمادين شهيد بشه.

2. خانومای محترم خیلی از پسرا حال ریش زدن ندارن وگرنه اون ته ریشی که میزارن به خاطر علاقه شما به ته ریش نیس

3. یه آهنگ خونه گذاشتم از هایده. معرفی کرد اولش، از آهنگساز تا شاعر و خواننده همه فوت شده بودن. دامادمون رفته خرما خریده داره تو خونه پخش میکنه

4. ‏يه سري تو خونه ٣ روز اعتصاب غذا كردم، روز چهارم خودم رفتم رو ميز شام، مامانم گفت قد تو غذا درس نكردم از فردا بيا غذا بخور.

5. ‏هندزفري به نظر خودتون فقط هندزفري باشه و باهاش اهنگ گوش بديد ولي براي رهگذر علامت اينه كه “من همه جارو بلدم بيا ازم آدرس بپرس”.

6. ‏معلومه بابای سهراب سپهری خیلی گیر میداده که توی اهل کاشانم میگه:
    پدرم وقتی مرد
    خواهرم زیبا شد!

7. ‏زوج‌هایی در اینستا هستند که از جزئی‌ترین و خصوصی‌ترین لحظات زندگیشون عکس میذارن و مینویسن: نشود فاش آنچه میان من و توست.

8. من خودم یه بار رفتم باشگاه واسه شوخی به یکی از گولاخا گفتم داداچ داری اشتباه میزنی، هیچی همین دیگه. راستی چرا سر دمبل رو انقدر پهن درست کردن؟!

9. وضعیت تاپ‌سرچ‌های فارسی طوریه که اگه کُنددست باشی و بخوای جلو خونواده چیزیو تو گوگل سرچ کنی خودتم باید ذوب بشی بری لای کلیدای کیبورد.

10. لقمان پسرش را جهت یادگیری علوم و فنون پیشِ اراذل و اوباش می‌فرستاد.

11. ترشی فلفل خوردنش خیلی آسونتر از دفعشه، انسان انگار داره ماگما دفع میکنه.

12. کاش ما آدمها هم مثل حیوانات خودمون رو لیس میزدیم تمیز میشدیم دیگه حمامی در کار نبود.

هیچکی نمیتونه مثل ما دوتا رد صلاحیت بشه

13-پسرایی که پاچه شلوارشون رو میدن بالا اپیلاسیون هم می‌کنن؟

14. یه سریا از دست آژیر امدادخودرو هم فراری‌اند فکر میکنن پلیسه بعد تو فضای مجازی واسه ما فعال سیـاس*ـی شدن.

15. با گوشت کوب برقی دیزی رو میکوبید؟ حرمت همه چی از بین رفته دیگه.

16. ‏یه وقتهایی دوس دارم برم به میز تلویزیون بگم من اینارو نگه میدارم، تو برو یه استراحتی بکن، خسته شدی.

17. به فصل پاچه خواری برای استادا جهت جلوگيرى از حذف شدن رسيدیم.

18. تلگرام فقط اونجاش که یه وویس میفرستی بعد وویس خودتو گوش میدی بعد دلت میخواد گوشیتو بکوبی تو دیوار.

19. یارو نمیتونه یه خیارشور از تو شیشه دربیاره زنگ زده میگه بیا بریم ماهیگیری.

20. ‏صبح ها میانگین سنی پارک ها نزدیک 1000 ساله، آدم دو دقیقه میره قدم بزنه حس اصحاب کهف بهش دست میده.

21. ‏بقایی گفته طوفان در راهه. اصغریِ هواشناسی بهش زنگ زده گفته داداش چرا تو کار ما دخالت می‌‌کنی؟ اتفاقا نیمه ابریه همراه با بارش‌های پراکنده.

22. آقا داماد چیکاره ان؟

+ یک بار کاندید ریاست جمهوری شده بودن که رد صلاحیت شدن.

وقتی همه جوک رو فهمیدن جز تو

23. مشایی در واکنش به رد صلاحیت بقایی و احمدی نژاد گفت: برگام ریخت ناموسا.

24. وقتى هايده ميخوند شانه هايت را براى گريه كردن دوست دارم قشنگ معلومه كه به جاى دستمال ميخواست اب دماغش رو بماله به شونه هاى طرف.

25. دخترا شبیه لیمو شیرینن، بی توجهی ببینن تلخ میشن، پسرا شبیه خیار چنبرن، کلا ویژگی خاصی ندارن.

26. دختره یا فقط عکس از چشاش میذاره یا فقط از لباش! قشنگ معلومه هنوز دماغشو عمل نکرده.

27. ‏یه زمانی شایعه کرده بودن سمند روی ۱۸۰ کیلومتر میگه این است خودروی ملی و چه کسانی موتور پیاده کردن اما نگفت که نگفت که نگفت…

28. ‏یافته‌های نه‌چندان تازه پژوهشگران نشان می‌دهد که ۷۵درصد خستگی بدن در جوراب جمع می‌شود.

29. ‏طرف اکسسوری تمام چرم حیوانات تنشه اما میگه من گیاهخوارم دلم نمیاد گوشت حیوانات زبان بسته رو بخورم.

30. لااقل يه فرقي بين دانشگا رفتن و عروسي رفتنتون بزارين.

31. من هنوز به خبر هفته پیش که 30 تا پسر رو تو مهمونی باهم گرفتن میخندم :aiwan_lightsds_blum:)آخه 30 تا پسر که باهم مهمونی نمیرن سالن میگیرن فوتبال بازی میکنن :aiwan_lightsds_blum:

32. خانم مریم [دانشجوی دانشگاه آزاد رشت] همین الان سهیلا زیر پنجره اتاق من زیرآبت رو پیش دوست‌پسرت زد و گفت: مریم دوستمه ولی در حد تو نیست سعید.

دست به دست کنید برسه دست مریم

33. اگر رئیس جمهور میشدم بعنوان اولین کار دستورمیدادم، کسایی که هوا گرم میشه، دوش نمیگیرن و میان تو مترو روِ اعدام کنن.

34. فروردين قشنگ صبر ميكنه كيف پولتم بفروشى بعد تموم شه.

35. توروخدا فینگلیش ننویسید دوستم هی داشت از مادرش تعریف میکرد که منطقیه چقد خوبه و اینا آخر فهمیدم مدارمنطقی رو میگه.

36. بدبختى هر تیمى جلوى یوونتوس اینه که اگه با فلاکت از دفاعش رد بشه هم تازه میرسه به بوفون!

37. ‏برنامه ام برای آینده اینه که یه یخچال بذارم کنار تختم توش فقط بالش بذارم و وسط شب هی از توش بالش سرد بردارم.

38. آدم گرسنه رو نبرين رستوران ايتاليايي! آدم گرسنه بايد پلو بخوره، پلووووو. يا حداقل كنار استيك يه تيكه نون بربري بزاريد ته دل آدمو بگيره.

39. ‏یکی از فامیلامون موهاشو بافت افریقایی کرد باباش هروقت میدیدش بهش میگفت بچه گرسنت نیست؟! ضعف نداری؟؟

40. ‏یه بار رفتم دکتر پوست و‌مو،دکتره انقدر پوستش خراب بود همچین که وارد اتاق شدم بهش گفتم دکتر فعلا این کرمی که میدم استفاده کن تا بعد.

41. یه جوری تو اکباتان همه سگ دارن که بعضی وقتا تو خونه واق واق میکنم زشت نباشه جلو در و همسایه.

42. شما الان با BMW تصادف کنی خسارتش کمتره تا بزنی به گاری چاقاله یا گوجه سبز.

43. چه جوری اینقدر لاغرین؟ من عکس نوتلا رو هم لایک میکنم دو کیلو چاق میشم.

44. ‏براى صبحونه ميريد كافه بشقاب فلان سفارش ميديد ؟ ما تهش خيلى بخوايم به خودمون حال بديم ميگيم شاطر دو رو خشخاشى بزن.

Ellery

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    10,683
    امتیاز واکنش
    46,118
    . ‏ملت دلشون میگیره میزنن میرن تور اروپا ریلکس میکنن. من 2 دیقه تو مستراح هم نمیتونم خلوت کنم. با لگد میان تو.

2. از اونجایی که میگن پیشگیری بهتر از درمانه هر دوست قدیمی بعد کلی وقت بهت زنگ زد بگو من خودم تو نتورکم قطع کن.

3.اگه صابخونه وسط آجیل خوردن از درس و کار و زندگیتون پرسید، گول نخورید!! این تله س…!!!
    .
    .
    .
    بگید با دهن پر نمیتونید حرف بزنید…و نذارید دهنتون خالی بشه…!!!

^_^

وقتی از اتاقم میام بیرون ولی یکهو می بینم مهمون‌ها هنوز نرفتن

4. با هر دینی حساب میکنم مهمون عید دشمن خداس.

5. عید فقط اونجاش که کلی لباس نو میخری ولی تا لنگ ظهر میخوابی و مهمون که میاد با همون پیژامه میای میشینی جلوش..

6. ‏تو دوساعت نشست با فاميل حين خوردن آجيل و ميوه انتخابات آينده و چالش هاي پيش روي جهان رو تبين كرديم.

7. ‏وقتي ميريد مهموني، با آجيلا طوري رفتار كنيد كه دوست داريد مهمونا با آجيلاتون رفتار كنن.

8. ‏دولت میگه زنـ*ـا نرن استادیوم چون اونجا الفاظ رکیک میشنون خبر نداره تو لاین و تلگرام دعوا که میشه یه فحشایی میدن که پسرا از خجالت لفت میدن.

9. ‏یه دور که اخبار روزمره و پیج های اینستاگرام رو مرور میکنی میبینی که انسان بیشتر از حد تعیین شده رو زمین بوده دیگه داره مسخره بازی میکنه.

10. چند روز آينده سرور اينستاگرام حول محور متل قو ميچرخه.

11. شهرهای شمالی بدجور به هم نزدیک و چسبیدس. مثلا اس ام اس میدی سلام من رسیدم نور، تا اس ام اس برسه دستش رسیدی رویان، تا اون جواب بده متل قوئی.

12. ‏سخت ترین قسمت عید دیدنی اونجاس که چند تا اکیپ مهمون با هم میرسن و دم در حلقه تشکیل میدن شروع میکنن به تعارف الکی که کی زود تر بره تو.

عیدی میخوااااام :((
    دست شما دردنکنه :/

13. ‏بهترین خبری که از بعد سال تحویل تا الان شنیدم رو الان بانو یومیول از شبکه استانی گفت، گفت: فرمانده جومونگ زندست.

14. از سختترین کارهای جهان جواب دادن پیام‌های تبریک عید است.

15. ‏خاک بر سرتون. یادتون باشه اولین نفری که تو سال جدید بهتون توهین کرد من بودم.

16. ‏یه جوری میگه سال پرافتخاری داشته باشید انگار همه مون با دوبنده کشتی منتظریم بریم تو سال 96.

17. ‏امسال میخوام واسه ماهی قرمزمون فیلم revenant رو بذارم نگاه کنه تلاشهای دی کاپریو واسه زنده موندن رو ببینه بلکه تا سیزده بدر دووم بیاره.

18. اوباما هر سال پیام تبریک میداد به ما، کجایی بامرام ؟؟

19. ‏ناموسا واسه ماهی قرمزاتونم اسم میذارید؟ ما داداش کوچیکمو تا ۳سالگیش “این” صدا میزدیم.

20. از مزاياى تكنولوژى اينه كه الان ديگه كسى عين وحشيا با خودكار رو در خونه نمى نويسه آمديم نبوديد.

21. ‏قراره همه ی فامیل رو یه روز دعوت کنیم خونمون و طی یک کنفرانس خبری پاسخگوی سوالاتشون باشم.

22. ‏هدف آفرينش تخمه ژاپنى کاهش سرعت مصرف آجيل شب عيده.

23. ‏من فقط وقتی تشنم میشه میرم آب میخورم ، بقیه کار ها رو میگم ” دیگه عیده ، بزار بعد عید”.

24. ‏حالا درسته گوشی هوشمندی ولی ..ه میخوری بی اجازه ساعت رو عقب جلو میکنی.

25. فقط یه عینکی میتونه درک کنه روبوسی کردن دو تا عینکی با هم چقدر سخته.

26. ‏نشان “خروس بی‌محل طلایی” هم تعلق میگیره به فامیلی که موقع خوردن شام و نهار میاد برا عید دیدنی.

27. ‏طرف ٣٠ سالشه هنوز از بابا ننه پول توجيبى ميگيره بعد تو پيام تبريكش نوشته: آرزو نميكنم سال خوبى داشته باشى، آرزو ميكنم سال خوبى بسازى.

28. خطرناکتر از مهمونی که به آجیل و شیرنی حمله میکنه مهمونیه که آجیل و شیرینی نمی‌خوره و برنامه ریخته برا شام لنگر بندازه.

وقتی میبینم برای همه خاستگار پیدا شده جز من

29. برا کنترل کردن بچه شیطونای فامیل عیدیشون رو تا وقت رفتن نگه دارین، ترس عیدی نگرفتن آرومشون میکنه.

30. ‏ما با شعار “این بازی برگشت داره” مهمونامون رو بدرقه میکنیم.

31. کاش حداقل تو عید دست ازین فیلمای ترکیه ای برمیداشتید. کسی میاد خونتون گناهی نکرده که بخواد این چرتو پرتا رو ببینه.

32. کاش حالا که رسم مهمونی رفتن و برنمیدارن، مهمونی هارو سلف سرویس کنن، کی حال پذیرایی از مهمون داره بابا.

33. از الان تا ۳ فروردین باید عکس سفره هفت سین لایک کنیم تو اینستا، از سوم تا هشتم عکس مهمونی، از هشتم تا ۱۲ عکس ماهی مُرده و بعداون سبزه گره کرده.

34. چند روزی بود یه مگس توی اتاقم بود اما نکشتمش الان اومدم دیدم مرده کنارش هم یه کاغذ بود روش نوشته بود: بی توجهی از مرگ بدتره.

35. یاس یه آهنگ خونده ۱۱ دقیقه س. یعنی آهنگو پلی کنی تا تموم بشه ایمون زائد ۳تا گل به استقلال زده.

36. ‏من اول فکر میکردم “مادرخرج” یه فحشه، بعد یه بار رفتیم بیرون من مادرخرج شدم فهمیدم از صدتا فحش هم بدتره.

وقتی قبلِ رفتن، برای آخرین بار نگاهش میکنی و بازم بی توجهی میکنه

37. ‏لباسا رو ريختم تو ماشين لباسشويى روشنش كردم. راه افتاد سمت در گفت من شب دير ميام شام منتظرم نمونين.

38. اقتصاد مقاومتی فقط اونجاش که داییم عیدی داد. حالا شاید بگید چه ربطی داشت باید بگم آخه نمیداد به زور گرفتیم خیلی مقاومت میکرد.

39. میدونید من بیشتر به کیا حسادت میکنم؟ این آدمای خودساخته که از صفر شروع کردن و با زحمت و تلاش و کار زیاد حالا میلیارد شدن، به بچه های همونا.

40. شبکه چهار رو دوست دارم. چند دقیقه بعد از سال تحویل مستند حیات وحش آمریکای شمالی نشون میداد. کلا هیچی به هیچ جاش نیست. مثل شبکه چهار باشیم.

41. تو ۹۶ هم خدایی حس و حالش نیست، ایشالا از ۹۷ شروع میکنیم به موفق شدن.

42. عيد ديدني هاي رفت و برگشت نوروز بي شباهت به ليگ قهرمانان اروپا نيست، برداشتن پسته و بادوم هندی هم گل توخونه حریف محسوب میشه.

43. رفتم لبنیات سنتی کره گوسفندی رو میگفت کیلویی ۹۵ تومن. دیدم ضایعست هیچی نگیرم گفتم قربونت اگه داری یه ۲۵۰گرم پشگل بکش که دیگه چیز اضافی نخوریم.

44. تو این سال جدید از دست هرکی ناراحتی همین الان با روی خوش پاشو بهش زنگ بگو امسال که قسمت نشد ولی قول میدم تو این سال جدید بد جور دهنتو سرویس کنم.

45.مهمون تا میاد دست بزنه به آجیلا…
    .
    .
    .
    میگم ایشالا فردا هستین دیگه مزاحم بشیم؟!!

حساب کار میاد دستش…!!!!

^_^

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    0
    بازدیدها
    173
    پاسخ ها
    20
    بازدیدها
    597
    پاسخ ها