بحث آزاد: موضوعات استفاده شده رمانها

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
30,107
امتیاز واکنش
64,737
به نام او...
سلام
مثل اینکه کسی توجهی به قوانین تایپ رمان نمیکنه مدیران مرتب تذکر میدن ولی به جز تعداد معلومی بقیه کار خودشونو میکنن
و هدف از زدن این تایپک مگه ماها تو یه کشور اسلامی زندگی نمیکنیم پس چیه مرتب تو رمانها حرف از نوشیدنی و مهمونی انچنانی و دخترهای عـریـ*ـان و مواد کشیدن ها و رقـ*ـص انچنانی و عشـ*ـوه و ناز و ...
چرا اینقدر هویت و شان دخترها رو تو رمانها میارید پایین

چرا اینقدر علاقه به موضوع تجـ*ـاوز و رابـ ـطه داشتن و بـ*ـوس و ... دارید
چرا فکر میکنید اگه رمانتون یه سیر پاک داشته باشه کسی بهش توجه نمیکنه
یعنی نوشتن یه رمان که عاری از رابـ ـطه های غیر معمول باشه اینقدر سخته برای نویسندهامون؟؟؟

منتظر نظراتتون هستم:aiwan_light_umnik2::aiwan_light_umnik2:

• پیشنهادات
  • *SAmirA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    30,107
    امتیاز واکنش
    64,737
    محرمیت هم تاحدی میشه به موضوع اشاره کرد نه اینکه همه چیز رو گفت
    ولی من بیشتر منظورم رابـ ـطه های غیر محارم بود
    والا من حتی رمانهایی تو خود انجمن هم خوندم که حرف از روابط محارم میزند دیگه بدونید تا چه حد اوضاع خرابه

Monika_m

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5,704
    امتیاز واکنش
    16,771
    راستش دیگه تو بعضی رمان ها شورشو در آوردن در مورد باز کردن مسائل عاطفی !

منم با نظر سمیرا خانوم مواففقم !

Monika_m

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5,704
    امتیاز واکنش
    16,771
    البته من یکجاهایی از رمانم مجبور بودم از نوشیدنی و.. خیلی کم استفاده کنم ولی بعدا در روند داستان این کارها بد شمره میشود ...اشکالی داره ؟

dellll

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    36
    امتیاز واکنش
    141
    میشه تا حد امکان نگفت.این دیگه هنر نویسنده هستش که طوری با کلمات بازی کنه تا هم رمانش درعین سالم بودن از این مسائل محتوای بسیار زیبایی داشته باشه.اما من رمانی رو خوندم که دیگه واقعا آخر لجم در آومد و براش نظر گذاشتم که این چرت و پرتا چیه مینویسی.چون متاسفانه رنج سنی خواننده ها کم هست من خودم متاهلم و بیست و هشت ساله شاید خیلی چیزها هم بخونم ولی باید نویسنده های محترم توجه به رنج سنی افراد بکنن که متاسفانه اکثرا کم سال هستن

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    30,107
    امتیاز واکنش
    64,737
    خودتون فکر کنید نوشیدنی تو کشور ما یه چیز عادیه ایا؟؟؟
    که اینقدر تو رمانها استفاده میشه انگار که یه چیز خیلی خوبه

Monika_m

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5,704
    امتیاز واکنش
    16,771
    نه چیز عادی نیست ولی خوب هستند کسایی که استفاده کنند...رمان منم رمان مذهبی هست تقریبا ...کلا با اینجور برنامه ها مخالفه ... از اونجایی که یکم از رمانم در مورد زمان شاه و اعتقادات شاهنشاهی هست مجبور به استفاده شدم

_sheida_

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,245
    امتیاز واکنش
    4,606
    سلام مرسی واقعا با این تاپیک ...
    قصد جسارت ندارم ولی خدایی بعضی نویسنده ها دیگه وااااقعا حال آدم رو بهم میزنن ... از نظرم تقصیر اونام نیست ..بنظرم از اولش اینجوری باب شده که محتوای یه رمان عاشقانه خلاصه شده توی چیزایی که نباید باشه ...
    خیلی از رمانایی که خیلیم معروفن و ملتم دوسشون دارن از نظرم با عرض معذرت فقط هدفشون آموزش مسائل بالای 18 ساله !
    من رمان " مرگ مزمن " رو تقریبا تا نصفه ش رو توی انجمن گذاشتم .بعد از فی*لتر رمان من حذف شد و من بابت این کار خدایی خوشحال شدم .... اومدم اصلا کلا رمانم رو از اول گذاشتم و کلا بیخیال عاشقانه ها و اینا شدم...و واقعا ممنون که چنین تلنگری رو در من ایجاد کردید :/
    به نظر من توی عرصه ی عاشقانه نویسی یه خونه تکونی اساسی باید انجام بشه چون واقعا بعضی از " مثلا نویسنده ها " دارن شورشو در میارن ... من واقعا متاسفم !
    بنظرم بعضیا با این کارشون دارن اسم عشق و عاشقانه نویسی رو کلا خراب میکنن...
    چنین نویسنده هایی فکر میکنن که خیلی قلم جسوری دارند ولی اشتباهه . آدم کتاب میخونه آرامش بگیره نه با عرض معذرت هورموناش خوشحال بشن .

اصلا یه چیز خیلی مهم ... مثلا ما هرچقدم منحرف باشیم جلو مامان بابا یا بزرگتر از خودمون که حرف بد یا فحش یا شوخیهای ناجور نمیکنیم .... اگه مثلا مامان بابایی کسی بیاد رمانمونو بخونه ما نترسیم بگیم الان میره چیزای ناموسیشو میخونه.بلکه با افتخار بگیم ما نوشتیمش.... و از همه مهمتر جرعت سیو کردنش رو توی سیستممون داشته باشیم ...:aiwan_light_biggrin:
    من خودم خیلی بد نمینوشتم ولی از وقتی سایت فی*لتر شد انگار ذهنیات مورددار منم فی*لتر شدن و شروع کردم به پاک نوشتن ... با خیال راحت رمانم رو دارم و بهش هم افتخار میکنم ...

باید به خودمون بیایم .... از نظر من اون چیزی که خیلی ها مینویسینش نویسندگی نیست بلکه با عرض معذرت هر*زه نگاریه..

شاید زبان سرخ سر سبز بدهد بر باد ولی گفتن چیزایی که گفتم حقیقت بود !

برنو

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    305
    امتیاز واکنش
    4,502
    نویسنده ها باید یاد بگیرن که ه...وس رو با یه عشق پاک یکی ندونن
    اگه کسی واقعا عاشق باشه 1از راه درست وارد میشه 2 واسه معشوقش احترام قائله 3 با طرف مقابل صادق و روراسته حتی اگه به ضررش باشه 4 اهل دست درازی و حرمت شکنی نیست.5 مسئولیت پذیره و وعده توخالی نمیده
    باور کنید محبت بین دو نفر رو میشه حتی با دادن یه لیوان آب خنک به دست طرف مقابل ،با یه جمله ای مثل خدا قوت ،بایه نگاه محبت آمیز نشون داد حتما لازم نکرده که بپرن تو بغـ*ـل هم و الی آخر ...
    یه حدیثی هست که اگه اشتباه نکنم از امام علی باید باشه که میگه زن خوب سه خصلت داره که مرد نباید داشته باشه 1 غرور( زن مغرور به راحتی به هر کس و ناکسی پا نمیده ) 2 خسیس بودن (زن خسیس مال و ثروت شوهرش رو به باد فنا نمیده)3 ترسو بودن (منظور اینکه کاری نکنه که آبروش به خطر بیافته)
    در حالیکه مرد باید فروتن و دست ودلباز باشه .

داشتن دوست های رنگارنگ از جنس مخالف، سیگار کشیدن و مصرف مواد مخـ ـدر،نوشیدنی زهر مار کردن به هیچ وجه نشونه کلاس و روشنفکری نیست بلکه نشونه داشتن عقده ها ،کمبودهای روحی ، بی فرهنگی ،ضعف ایمان ومیل به جلب توجه دیگرانه .همین و بس
    آدم های روشنفکر واقعی اهل مطالعه وبحث وتحقیق هستن روشنفکر تیپ و ظاهرش باید آراسته باشه نه جلف و زننده روشنفکر واقعی به جای ادبیات چال میدونی دایره لغاتش رو گسترش میده .روشنفکر واقعی اول فکر میکنه و جوانب رو می سنجه بعد دست به عمل میزنه.
    اکثر نویسنده هایی که توی نوجوونی دست به قلم میبرن دارند از رویا ها و آرمانگرایی هاشون مینویسن و تو این سن مسلما احساسات برعقل غلبه داره البته نمیشه تاثیر فیلم ها،عکس ها ،کتاب ها،ماهواره و اینترنت رو نادیده گرفت .
    درآخر من نمیگم که ننویسن حرف من اینه که درست و پاک بنویسن و برای انتشارش عجله به خرج ندن چرا که ممکنه ده یا پونزده سال دیگه خودشون هم حالشون ازچیزی که نوشتن به هم بخوره ! امیدوارم از حرفهای من برداشت بدی نداشته باشید.
    یا حق .

برخی موضوعات مشابه

بالا