رمان طنز# اما کلیشه ای! # بحث

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Fatemeh-D

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
ارسالی ها
1,624
امتیاز واکنش
60,983

اینایی که پیرن تازه شدن سروان، با مدرک دیپلم وارد نیروی انتظامی شدن و اولین درجه شون گروهبان سه هستش. اما اونایی که تو دانشکده افسری درس خوندن بعد از فارغ التحصیل شدن می شن ستوان سه. هر چهار سال هم ترفیع درجه می گیرن. اگرم حالا تو یه مأموریت فدا کاری بکنن یه درجه شون رو در عرض دو سال می دن. ولی بازم بیست و پنج ساله ای نداریم که سروان باشه. چه برسه سرهنگ. بابای دوست شما هم احتمالاً از گروهبان سه شروع کرده.

• پیشنهادات
  • atra.kh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,241
    امتیاز واکنش
    3,209
    البته خودمونم همش دنبال اینجور رماناییم با این اسمهای عجق وجق چیه میزارین ادم تا اخر رمان نمیفهمه طرف دختره یا پسر من الان یه دوستی دارم اگه اسم شخصیت ها عادی باشه نمیخونه رمان رو الان یه نظر سنجی بین مزخرف ترین رمان سال با یه رمان که توش مشکلات جامعه اس بزاری اون مزخرفه رو انتخاب میکنن تو همشونم که اصلا یه داداش بزرگ مهربون و پسر و دختر عین حور و پری و یه دوتا رقیب عشقی که خودشون رو از بس ارایش کردن شبیه جن شدن هست اخرم که همشون سر دلیل های مسخره یه هفته در فراق یار میسوزن بعد دوتایی میرن شمال کنار دریا اعتراف میکنن و تمام موقع خواستگاری هم که میرن تو اتاق فقط صحنه درست میکنن یکی هم رو صنرلی کامپیوتر میشینه یکی هم رو تخت اخرم که همه دوقلو میارن

BaHaR sHaYgAn

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    849
    امتیاز واکنش
    48,449

سر کلیشه خوان ها هم باید یک بحث حسابی بکنیم!
    چون دوستای منم همینجورین، میگن جذابیت رمان به متفاوت بودن اسم های شخصیت هاشه!
    من گاهی اوقات تا آخر رمان تو تلفظ اسما چپر چلاغم!

Tidk

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    656
    امتیاز واکنش
    22,707
    همیشه هم سر اینجور رمانا اگه دختره زبونش اندازه فرش قرمز نباشه که رمان رمان نمیشه مزاحماشم همیشه شبیه رابرت پتینسونن بعد ما اگه مزاحم داشته باشیم شبیه.....استغفرالله

yekta_n.k

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    73
    امتیاز واکنش
    1,047
    آقاااااا رمان فقط رمان مننننن25r30wiصبحش که دوستش صداش میزنه دانشگام نمیرن فقط یکم همخونگی داره با یه ماجرای جنایی کوچولو که پسرهبا سن ۲۵ سالگی سرگرده :aiwan_lighgt_blum: مدیونین اگه فکر کنین کپی بوده رمانم تا الان خیلی باحال شده و اصلا کلیشه ای نیست فقط دختره یه نمه که نه خیلییییی زیاد پولداره و پسره یه خورده یتیمه اما بازم پول داره زندگی بگردونه خلاصه دوستان عزیزم من رمانم اصلا کلیشه ای نیست :NewNegah (1):
    خودتون بخونین متوجه میشین :NewNegah (3):
    سر متنی که نوشتید خیلی خندیدم مرسی واقعا عالی بود با این سبک گفتنتون انتظارم اینه که رمان منو بخونین چون خیلی هم کپی نیست
    ساقدوش ! اسم رمانمه :NewNegah (9):
    فقط لطفا فوش نده 25r30wi
    ولی ناموسا رمانم کلیشه ای نیست ولی خب یه خورده پولداربودنشون تو ذوق میزنه :campe45on2:احتمالا سر ادیت یکم دست میبرم توش:NewNegah (16): ولی متنتون عالی بود مخصوصا دیالوگه :aiwan_lffghfdght_blum::campe45on2:

atra.kh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,241
    امتیاز واکنش
    3,209
    حالا جالبی این رمانا اینه که پسره سر غیرتی شدنش میزنه همه رو لت و پار میکنه هیچکسم حریفش نمیشه بعدم نه که تو رمانا اصلا پلیسی چیزی نیست اون مرده اصلا شکایت نمیکنه

Lovelydog

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    218
    امتیاز واکنش
    1,853
    انصافا این وجی جون چرا انقدر تکراری شده حداقل نصف مکالمات دختره با وجدانشه که اولیشم اینجوری شروع میشه
    -اِ وجی جون کجا بودی تا الان

همیشه باید دخترپسره ازهم یه شکستی خورده باشن
    بعد همیشه اطراف پسره رو دخترای لب پروتزی پر کرده اطراف دختره رو هم پسرای هیز و هـ*ـوس باز{دقت کردین همیشه نقش اصلیا مریم مقدسن و مظهر پاکی بعد اطرافیانشون دراکولا }
    به هرچی که برسیم سخن دوست خوش تر است
    سریه لجبازی بچه گانه پسره به دختره میگه
    -ترسو
    دختره میگه
    -من ترسو نیستم
    بعد پسره میگه
    -خب با من ازدواج کن اگه راست میگی
    دختره هم شهامت به خرج میده و قبول میکنه .{اصن آدمم انقدر خر داریم }
    دختر پسره صیغه میشن {از این قسمت متنفرم } تا راحت باشن
    بعد نوبت میرسه به ازدواج که حتما تو این قسمت پسره یه عمل خاک برسری میکنه که باعث خجالت دختره میشه .
    یه نکته جالب .وقتی دختره خوشکل شده پسره همیشه میگه
    -دست آرایشگر درد نکنه چی ساخته
    که باعث حرص دختره میشه و اونم میگه
    -هرچیزی زمینه می خواد عزیزم

از شب ازدواج نگم که واویلا
    پسره می خواد دختره رو اذیت کنه
    میره تو اتاق کتشو درمیاره .آقا این بدبخت هنوز هیچکاری نکرده دختره سرخ میشه .بعد پسره میگه
    -نترس همچین مالیم نیستی از تو بهتراش برام ریختن
    یا زیپ لباس عروس دختره از پشت نمیتونه بازش کنه
    بنا برایـــــــــــــــــــن

یه دوسه ماه از ازدواجشون میگذره و بازار ماچ و بـ..وسـ..ـه نه بیشتر از اونا {آخه گـ ـناه داره}به راهه که دختر پسره عاشق هم میشن
    بعد یکی از دلایل این عاشق شدنم تولدی که دختره واسه پسره گرفته و غافلگیرش میکنه

تو فصل اخرم یه روز یکی به دخترا زنگ میزنه میگه
    -شوهرت تو از اولم مال من بود الانم پیش من
    دختره هم مطمئن میگه
    -دروغ میگی
    زنه میگه
    -گوش کن الان پیش من
    تو همین حین پسره میگه
    -بلقیس نمیای
    دختره شکست میخوره بغض به گلوش فشار میاره اما بازم میگه
    -نه باور نمی کنم
    زنه میگه
    بیا به این آدرس
    وقتی دختره میره باهم میبینتشون واسه همیشه میره خارج یا یکی از روستاهای شمال{دقت داشته باشید فقط شمال } خونه عمه ننه بابابزرگشون که یه پیرزن خوشکل مهربون تنهاست .بعد چند سال دختره از یه تلفن عمومی به پسره زنگ میزنه همین که گفت الو دختره با گریه قطع میکنه .ولی من هنوز به این نتیجه نرسیدم که چه طور از طریق تلفن عمومی فهمید دختره کجاست
    یکی دیگه از نوع این جور رمان ها تو آخر اینکه رقیب عشقی پسره دختره رو میدزده میبره یه جای متروکه .وهمین که می خواد به دختره تجـ*ـاوز کنه پسره سر میرسه .
    تو یه پرش ده ساله
    پسره زنگ درو میزنه دختره میره درو واسش بازمیکنه .درحال لاو ترکوندنن که دوقلوهاشون {دقت کنید همیشه باید یه دونه دختر یه دونه پسر باشه } با کل کل میان که دختره میگه
    -بچه ها دعوا نکنید
    پسره هم میگه
    تو حرص نخور عزیزم پوستت چروک میشه

کپی ما به سررسید نویسنده دست ور نداشت

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

تاپیک قبلی
    بالا