چرا همه سمت رمان های تخیلی رفته اند ؟

عرفانه

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
67
امتیاز واکنش
375
من با تخیل خیلی موافقم:aiwan_light_acute:
و رمان هاشو میپسندم
چون رمان های عاشقانه همشون مثل هم شدن و اون هایی که مثل من معتاد رمانند:aiwan_lightsds_blum:
دیگه براشون جذابیتی نخواهد داشت
چون فقط دوسه تا اول قشنگه
رمان تخیلی تا الان خیلی کم و ضعیف بوده تو کشور ما.این اتفاق قشنگیه که الان پیشرفت کرده:campeon4542:
بنظر من ب اندازه کافی زندگی هامون جدی و خشک شده توی فضای شهر
کمی دور شدن بد نیست!
بنظرم دیگران هم احتمالا بخاطر دلایل من میرن سمت تخیل و تا طرفدار هست نویسنده هم تشویق میشه به نوشتن!

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • آراشمیدا19

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    6
    امتیاز واکنش
    57
    خیلی از پاسخ صمیمانه تون ممنونم کاش همه مثل شما فکر میکردن.ولی افسوس مثل شما کمه.:aiwan_light_girl_haha::aiwan_light_girl_haha:

عرفانه

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    67
    امتیاز واکنش
    375
    من همیشه از تمام رمان های تخیلی حمایت میکنم
    اما متاسفانه تخیلی خییییلی کمه و من سوژه واسه خوندن پیدا نمیکنم
    اما باز هم خیلی رمان ها کیفیت خوبی دارن
    کاش اون هایی ک رمان هاشون پسنیده میشه سریعا رمان های بعدیشون جوری ننویسن ک کاربرا جدید نتونن بخونن
    من واقعا نمیتونم رمانایی ک دوستدارمو بخونم

Empire

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,557
    امتیاز واکنش
    16,608
    از نظر من الان اکثر رمان های تخیلی کلیشه ای شدن و خیلی کم پیش میاد که فردی رمانی بنویسه خواننده بخش جذب بشه

مهشاد1

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    252
    امتیاز واکنش
    2,284
    رمان طنز که نمیشه نوشت رمان های عاشقانه هم یا تکراری یا غمگین فقط چی میمونه پلیسی و تخیلی

DESPINA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    377
    امتیاز واکنش
    8,196

اتفاقا از نظر من رمان های پلیسی خوب هم خیلی کم شدن و معدود افرادی رو میشناسم که تونستن رمانهای خوبی در این ژانر بنویسن علاوه بر این نوشتن رمانی در ژانر پلیسی و جنایی به مهارت نیاز داره و هرکسی نمیتونه از پسش بر بیاد
    Please, ورود or عضویت to view URLs content!

رمان تخیلی هم همینطوره
    نویسنده باید یه ذهن خلاق و خیالپرداز داشته باشه تا بتونه یه رمان تخیلی واقعی بنویسه
    فثط یه نکته رو بگم که همه ی کسانی که رمان می نویسن نویسنده ی واقعی نیستن باید این وسط نویسنده های واقعی رو پیدا کرد

پ.وانیث

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    635
    امتیاز واکنش
    43,771
    من هر سبک رمانی رو میخونم. اغلب تو پیدا کردن رمان عاشقانه به خلاصش دقت می کنم تا چیز جدیدی باشه و اگر خلاصه چیز جدیدی رو معرفی کرد می خونمش.
    اما تو رمان های تخیلی هم باید به اسم دقت کرد هم به خلاصش.
    من طرفدار ژانر تخیلی هستم و هر کسی که این ژانر رو دوست نداره یا رمان جالبی از این ژانر به دستش نرسیده یا از زندگی و درک کردن دنیایی فرای دنیای خودمون فراریه و من هنوز متوجه نشدم چرا نمی خوان یکبار بدون جبهه گرفتن به این ژانرمثل مایی که دوستدار این ژانریم، توش غرش بشن و از پرواز در اون لـ*ـذت ببرن!

من خودم دارم رمان مرد ماورائی رو دنبال می کنم و خیلی هم دوستش دارم... به نویسنده جانش هم خسته نباشید می گم.arefe.sajadi@

هر کس میگه این ژانر نوشتش آسونه کاملا در اشتباهه چون ذهن بازی می خواد و فشار زیادی به فکر آدم وارد میکنه و گاهی باعث میشه سردرد بگیری. من خودم دارم ژانر فانتزی،تخیلی، عاشقانه می نویسم و داستان جدیدیه.
    بقول خودم: روایت عاشقانه ای در اعماق اقیانوسه ؛)
    برای نوشتن نیروی الکتریسیته ی مارهای پایگاه تحقیق کردم و تخیل چاشنیش کردم.
    اینم خلاصه رمان در حال تایپم:

روایت عاشقانه ای در اعماق اقیانوس، آنجا که انوار خورشید بی تابانه از میان امواج می گذرد تا شن های کف اقیانوس را نوازش کند...بله آنجا درست در شهر پریجان به دنبال آلینا در میان مرجان های دریایی شنا می کنیم. این پری کوچک که به تازگی به سن قانونی رسیده و باید مراسم اجدادی اش را به جا بیاورد...
    اما آیا همه چیز همانطور پیش می رود که ده ها سال قبل اتفاق افتاد؟!
    در پیچ و تاب سرنوشت همراه پری کوچک داستان پیش می رویم و یک سوال پیش می آید: عشقی آسمانی؟ یا عشقی دریایی؟
    این ترم درسم سنگینه و هم فکرم درگیره، بنظرم با این موقعیتی که دارم، اینکه هم چنان دارم رمانمو می نویسم کار شاقیه!
    نمیدونید چقدر سخته...
    پس لطفا بدون آگاهی از سختی های این ژانر تلاش هامون رو زیر سوال نبرید!:aiddddddwan_light_blum:

آخرین ویرایش:

~●Monster●~

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,467
    امتیاز واکنش
    25,677
    من خودم به شخصه عاشق رمان های تخیلی هستم چون من قبلا فکر میکردم این دنیا خیلی ساده است و مثل این میمونه که به دنیا بیایم بزرگ بشیم و بمیریم . ولی یه مدت بعد یه چیزایی فهمیدم که به نظر خیلی از انسان ها تخیلی هستن ولی وجود دارن . بعضی از رمان ها هستن که افراد در اونها قدرت های خاصی دارن که چنین چیزی ممکنه اما به سختی . انسان در تمام مدت زندگی اش از 2 درصد قدرتی که داره استفاده میکنه و اینو دانشمندان هم کشف کردن ، فکر میکنین چرا ما اشرف مخلوقات هستیم؟ الکی که نیست . در وجود هر انسانی قدرت های خیلی زیادی نهفته است که با تمرین خودش رو نشون میده . من از وقتی فهمیدم چنین چیز هایی واقعیت دارن رمان تخیلی میخونم البته اینم بگم که بعضی از موارد در رمان ها واقعا وجود ندارن و تنها زاده ی ذهن هستن و هر چیزی که در رمان ها میبینیم رو نباید باور کنیم . من خودم رمان هایی خوندم که واقعیت ندارن اما خیلی ازشون خوشم اومد . چون جدیدن چیزی هستن که کسی تا حالا نخونده و برای ما انسان ها که تنوع طلب هستیم این چیز خیلی عادی هست .

Lovelydog

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    218
    امتیاز واکنش
    1,853
    شاید چون رویای همه مون هستند و دوست داریم زندگیمون اونجوری باشه

HASTI-L

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها