چرا فرهنگ کمیک خوانی در کشور ما هنوز رواج نیافته

• شروع کننده موضوع *Stephanie*
  • بازدیدها 233
  • پاسخ ها 5
  • تاریخ شروع

*Stephanie*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,273
امتیاز واکنش
6,302
طی سالهای متعدد فیلم و سریال های مختلفی از روی کمیک ها ساخته شده اند و جالب تر از همه کمتر کسی از منبع اصلی این فیلم ها که کمیک هستند، خبر دارند. دلیل این موضوع چیه؟
و اکثر اوقات این طرز فکر وجود داره که کمیک خوانی و طرفدار یک ابر قهرمان بودن فقط برای پسراست و دخترا فقط باید کارتون های دیزنی ببینن یا فیلم های عاشقانه!
اگه این درسته پس چرا اکثر ابر قهرمان های قدرتمند کمپانی هایی مثل مارول یا دی سی، زن هستند!
نظرتون درباره این حرفا و این بحثا چیست؟

• پیشنهادات
  • ʂąɠąƈıơųʂ ɱơཞɬąƖ

کاربر اخراجی
    ارسالی ها
    268
    امتیاز واکنش
    2,306
    کاربر محترم بهتره یکم راجع به موضوع گذاشته شده گسترده تر توضیح بدی چون من به شخصه مفهوم توضیحات موضوعتون رو متوجه نشدم.

*Stephanie*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,273
    امتیاز واکنش
    6,302
    رمان مصور چرا انقدر داخل کشور ما بهش کم توجه میشه و چرا اکثر کسایی که می خونن پسرن و همون ها هم به کمیک خوان های دختذم احترام نمی زارن و اینکار رو پسرونه می دونن؟

Fatemeh-D

نویسنده انجمن
    نویسنده انجمن
    ارسالی ها
    1,624
    امتیاز واکنش
    60,983
    خیلی ها اعتقاد دارن یا زنگی زنگ، یا رومی روم... کمیک یه چیزیه مابین کتاب و فیلم. من یه بار خواستم مانگا بخونم، اعصابم خورد شد. البته من به اونایی که علاقه دارن توهین نمی کنم. خب خوششون میاد! ولی مطمئنم خیلی های دیگه مثل من هستن.
    به علاوه، ایران کمیک درست و حسابی نداره. کمیک های معروف دی سی و مارول هم همه شون بهم مرتبطن. یکی رو بخوای بخونی باید از اول شروع کنی تا کل تاریخچه رو بدونی. زمین های موازی و سفر در زمان و همه اینا می زنن مخ آدمو داغون می کنن اگه طرف از اول نخونده باشه و ندونه چی به چیه. من دنیای کمیک رو دوست دارم. کلی فیلم و سریال کمیکی دانلود کردم و خیلیم دوستشون دارم. ولی با کمیک خوندن نمی تونم کنار بیام.

*Stephanie*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,273
    امتیاز واکنش
    6,302
    بدون شک درست میگید
    اما بعضی افراد هم وجود دارن که بدون دونستن منبع اصلی این فیلم ها دربارشون نظر می دن
    یا اکثر اوقات متاسفانه پسر ها فقط به اندام و ظاهر ابر قهرمانان مخصوصاً زنان ابر قهرمان توجه می کنن!

A..M..A

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    93
    امتیاز واکنش
    153
    نمیدونم

برخی موضوعات مشابه

بالا