نویسنده ها دوست دارین رمانتون تگ حرفه ای بگیره یا پرطرفدار؟ چرا؟

نارینه

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
3,432
امتیاز واکنش
39,880
این تایپک رو قبلا دیده بودم؛ بین رمانهای با سطح حرفه ای و پرطرفدار خود من اصلا به این دسته بندی اعتقادی ندارم...وقتی خودم از هر نوع سطح رمانی شروع کردم به خواندن و خوره کتابهای چاپی بودم نمی تونم واژه برای این رمانهای مجازی رو درست بدانم؛ چون دریای واقعی رمانها کتابهای چاپین ...احمد محمود ..جلال آل احمد و صادق هدایت و الی آخر...برای من ادبیات ته نداره؛ بیشتر دنبال قلم و کیفیت هستم؛ با گرفتن یه تگ کسی یه شبه نویسنده نمیشه؛ ولی منی که تو این سایتم سه ساله، میگم تگ ها شاید درست نباشن ولی لازمه چون لااقل سطح رمانهای سایت یه تکونی میخوره و نویسنده ها یه تلاشی میکنن!
والا منی که تو این راه قدم گذاشتم به این تگ ها و تشکرها بسنده نمی کنم؛ چون واقعا می خوام پیشرفت کنم و کارمو با نویسنده های سطح بالا مقایسه می کنم و می بینم هنوز اندر خم یه کوچه ام!
ولی هیهات با یه رمان پرطرفدار و تگ چنان غره میشن که انگار جلال آل احمد زمانن؛ در حالی که اگه رمانشون را به یه اهل فن بدن بخونه چه بسا ....حرف زیاده ولی مجال کم، موید باشید....نارین!

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • f.k

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,249
    امتیاز واکنش
    224,239
    من قبلا این تاپیک رو دیده بودم اما تمایلی نداشت نظرمو بگم ولی به نظرم توی سایت نمیشه به تگ ها توجهی کرد.
    چون تگ ها توسط نقد و نظراته که زیاد هم نمیشه روش حساب کرد. هر کس نسبت به اطلاعات خودش سطح رمان رو در نظر می گیره و مهم درک افراده که بتونن نکات و مسائل قلم و نوشته رو درک کنن.
    من از وقتی توی نقد بودم، رمانمو با توجه به اون نوشتم و اینقدر خودمو قبول دارم که نخوام به خاطرش نقد و تگ بگیرم. چون چیزی که من نوشتم، فقط هم فکر من می تونه متوجه بشه و این فقط باعث مشغولیت فکری من می شه. اما با این حال رمان من تگ طرفدار داره و به نظرم مخاطب ها دیگه از رمان های آبکی خسته شدن و تا حدی می تونن رمان خوب رو تشخیص بدن. پس بی انصافیه که بخوایم نخونده رمانی رو از روی تگش شناسایی کنیم. اگه می خوایم بفهمیم کدوم رمان ارزش خوندن و حرفه ای شدن رو داره؛ باید اولشو بخونید و ببینید چقدر می تونه براتون جذابیت داشته باشه.
    موفق باشید

Winterlady

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    624
    امتیاز واکنش
    11,231
    چون رمان های آبکی جدیدا به مزاق خیلی ها خوش میاد پر طرفدار برام بی معنی! حرفه ای چون نشون دهنده توانایی نویسنده و کشش داستان و جذابیتش.

HєƖƖιση

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    435
    امتیاز واکنش
    1,833
    پرطرفدار چون میدونم رمانی که میخوام بخونم از نظر همه ی کاربران نگاه تائید شدس و قلم خوبی داره

ولی حرفه ای ب رمانی میگن که نویسنده قلم خیلی خوب و حرفه ای داره ولی شاید موضوع رمان جذاب نباشه فقط قلم خوبی داشته باشه

سروآزاد

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    36
    امتیاز واکنش
    814
    هرچند هنوز منتظر تاییدیه مدیرم برای نمایش عمومی تاپیک رمانم...
    اما برای من تگ حرفه ای خیلی مهم تر هستش...
    اینکه خیلی از کاربرا رمانم رو بخونن خیلی خوبه...
    اما اینکه تگ حرفه ای بخوره ، ثقیل ترش میکنه..
    با ارزش ترش میکنه..
    و برای من مهم تر از هرچیزی ارزش نوشته م هستش... :)
    ایشالا هر نویسنده ی با استعدادی موفق باشه:aiwan_light_heart::aiwan_light_heart:

atra.kh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,241
    امتیاز واکنش
    3,209
    حرفه ای چون دوست دارم ادمهای باتجربه از رمانم تعریف کنند

زهرابهاروند

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    592
    امتیاز واکنش
    62,180
    هیچکدوم:/

ldkh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,013
    امتیاز واکنش
    122,619
    هردوش خوبند اما پرطرفدار يه چيز ديگست.
    تو اگه رمانت حرفه اي باشه و كسي لايك نكنه و دوست نداشته باشه بهتره يا اينكه كلي ادم دوسش داشته باشند؟
    تازه اگر كاربرا دوست داشته باشند تو روحيت بالا ميره و بهتر مينويسي و ممكنه تا نيمه حرفه اي بري.

dehqani

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    531
    امتیاز واکنش
    6,796
    پر طرفدار تنها فقط ارزش پر طرفداری داره
    حرفه ای تنها هم فقط ارزش حرفه ای داره
    چه خوبه که رمان حرفه ای پر طرفدار باشه:aiwan_light_blumf:

برخی موضوعات مشابه

بالا