شوخی با ویژگی های شخصیت دختر و پسر رمان ها

طلا1996

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
11
امتیاز واکنش
64
ممنون از همه دوستان که همه ی حرفای دل مارو زدید چون دیگه این روزا کمتر رمانی پیدا میشه که من خودم به شخصه از اون لـ*ـذت ببرم رمان هایی که به قلم خانم ها پوراصفهانی و فرشته 27 وخیلی از عزیزان دیگه که نوشته شده ومن هنوزم حاضرم بارهای بار رمان های این عزیزان رو بخونم باز هم ممنون

• پیشنهادات
  • س.زارعپور

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    881
    امتیاز واکنش
    96,880
    خیییییییییییییییلی شدید درست گفتی عزیزم...
    منم قبلنا از این نوع رمان ها زیاد میخوندم اما بعد یه مدت زده شدم...یعنی اگه رمانی رو شروع کنم و ببینم بازم یه موضوع تکراریه شوق خوندنش از سرم میافته...تازه چرا همه رمانا قبل آشنایی دختر و پسرا رو مینویسن...یعنی بعد ازدواج این ملت مشکلاتشون تموم میشه؟...دیگه مثل قبل عاشق هم نیستن؟...بخدا خیلی مشکل بهم میزنن...خودم شخصا سعی کردم رمانم تکراری نباشه...یعنی نه زیادی از قد و قیافه گفتم نه اصلا از ثروتو مال و منال گفتم اما نمی دونم تا چه حد موفق بودم...سعی کردم یه موضوع جدید باشه...حالا اینا رو بیخیال ...
    از تایپکت خوشم اومد...لایک:aiffwan_light_blum::aiffwan_light_blum:

س.زارعپور

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    881
    امتیاز واکنش
    96,880
    راستی یه چیز دیگه هم هست که من شدیدا زورم می گیره...:aiwan_lighgt_blum:
    چرا بعضی از نویسنده ها درک درستی از غرور ندارن؟
    همش فکر می کنن یه آدم مغرور(که احیانا همه ی شخصیتاااااااااا مغرورا...از پدربزرگ صد سالشون تا بچه ی پنج سالشون)اونیه که عاشق نمیشه...o_O
    آخه چه ربطی داره؟...:aiwan_light_bdflum:مثلا تو یه رمان خوندم.یه دختر خوشگله قد بلنده ابرو کمنده هیکل قشنگه اشرافیییییییییی و بسیااار شیطون(و طبق معمول باحیا و نجابت و مغرور)از اول قصه تا آخرش واسه هم دانشگاهیاش دلقک بازی در میاره و چرت و پرت میگه...خودشو میکشه تا دوزار بهش بخندن اونوقت مدام تکرار میکنه"آره من اشرافیم اما هیچیم شبیهشون نیست فقط غرورم به اینا رفته" :aiwan_lighght_blum:خب زهرمااااااار...کوفت...این چه غرور اشراااااافیه که به تو اجازه میده ظرف غذا برداری نوشابه هم برداری...اونوقت با لباس سنگین مجلسی و پرنسسی چهار زانو ...دقت کنید...چهار زانو میشینه رو راه پلههههه جلوی اون همه مهمون ظرف غذاشم میذاره روی پاش بعدم که ملت چپ چپ نگاش میکنن بهش بر میخوره...ای خداااا...:aiwan_light_dash1:

ђ๏๓ค_รђ

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    243
    امتیاز واکنش
    3,631
    خدايا به دادم برسه از دست اين رماناي تكراري جرا همشون از دم خوشگل ،بي حجاببب ، مغرور،دل پاكن ،شخصيت دختربده داستان عملي و اويزونه يعني نميشه مغرور و عاشق و در عشق بد جنس باشه،يا پسري كه حرص شخصيت پسر اصلي داستان در مياره پولدار و ببخشيد با عرض معذرت هيز باشه،چرااااا اخه چرا بايد همشون بزور با دليلاي الكي ازدواج كنن اخه پيدا كردن و خريدن خونه اي براي دانشگاه رفتن شد دليل اونم عقد اخه شماها خونه و خانواده ندارين؟؟اينده چي؟؟
    توي بيشتر رمانا هم خانواده دور هيچ كدومشون حضور نداره تا پدريا مادر ميميره ميگه واااي خدايا بيكس شدم چيكار كنم باشه پس ميرم ازدواج ميكنم اخه كار نميتوني بكني اره تو مغروري كار كردن چيه!!
    همشون پولدار و باهوش و شاگرد اول دانشگاه،هزار بارم دعواشون ميشه،اصلاً شخصيت هاي داستان يك بار حرف ميزنن اخرش و ميفهمي
    يه ذره خلاقيت،يه ذرههه

Mahraz 27

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    13
    امتیاز واکنش
    48
    حق با شماست
    من که تازگی ها بیشتر به دنبال رمان هایی هستم که از روی زندگی واقعی نوشته شدن
    مثل پشت یک دیوار سنگی. که دختر و پسر داستان قیافه ی کاملا معمولی دارند . پسره هم کلی مهربون و خنده رو هستش

در رابـ ـطه با این نظر هم باید بگم که هر وقت نوشتی منم خبر کن رمانت رو بخونم از الان عاشق جعفر شدم25r30wi25r30wi:aiwan_lighfffgt_blum::aiwan_lighfffgt_blum::aiwan_light_give_heart::aiwan_ligsdht_blum::aiwan_ligsdht_blum::aiwan_lightsds_blum:

ماهی آرامش

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    114
    امتیاز واکنش
    352
    به خدا حقیقت خیلی از رمانا رو اوردی جلو جفت چشام !
    متاسفانه خیلی از رمانا این ویژگی ها رو که از نظر من خیلی هم (ببخشید به کسی بر نخوره) مزخرف هستن رو داره ودقیقا دلیلش همونجور که گفتن اینه که ما نمی خوایم اصل واقعیت جامعه رو ببینیم یا مشکلاتی رو که توی خانواده ها وجود دارن !

mahaflaki

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    491
    امتیاز واکنش
    37,621
    من با غرور افسانه ای دختر و پسر کار ندارم!
    با ماشین خفنی که تو کل ایران به زور ۱۰ تا پیدا میشه هم کاری ندارم!
    با قیافه سیندرلایی دختره هم ایضا!
    شیطنت هاش و این چرت و پرتا هم جای خود:/
    فقط فاااز نویسنده رو که تو چند صفحه کل رمان رو خلاصه میکنه و اسمشم میذاره اعتراف :|||||| رو نمی فهمم:/
    تو دنیای واقعی کجا پیدا میشه پسره بشینه زنش بگه اعتراف کن از کی عاشقم شدی ://///

*S.M.Z*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    911
    امتیاز واکنش
    35,421
    دقیقا من یکسال پیش این رمان رو خوندم هنوز تو فازشم مخصوصا این تیکه
    اصلا وضعیه برا خودش من نمی فهمم چرا قبل از این که کاری رو انجام بدی فکر نمیکنی
    من برم الان فشارم میره بالا میمیرم :aiwan_light_ireful1:

سروش s

کاربر اخراجی
    ارسالی ها
    298
    امتیاز واکنش
    12,997
    هههخخخخ
    غرورو اینا رو بذاری کنار
    مادر شوهرا چه رابـ ـطه ی خوبی با عروسا دارن جلل جاسم
    عروسه هم مادر شوهر دوس نمی دونی که
    پسره دختره رو اولش محل نمی ده ها ولی تا به مامان دختره می رسه بهبه مامان خودم
    حالا موقع اعترافاتشون تو دلشون
    یه حسیه ها ولی نمی دونن چیه
    مگه می شه تو نفهمی عاشق شدی عاخه ؟

niloofar.zng

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    257
    امتیاز واکنش
    1,170
    من اصلا با این چیز مشترک تو خیلی از رمانا کنار نمیام
    چ دختره چ پسره حتی اگه بزرگ ترین اشتباهم از هم دیگه ببینن با ی دلخوری کوچیک ب بهانه عاشقی همشو فراموش میکنن اخه مگهههه میشه بلاخره ی دوروز قهری چیزی :aiwan_lighgt_blum::aiwan_lighgt_blum::aiwan_lighgt_blum:
    واینکه تصور برخی از نویسندهای عزیزمون از غرور پسر وحشی بودن و بی ادب بودنشهBoredsmiley
    از غرور دخترم ادم حساب نکردن پسرا و اخم کردنش

برخی موضوعات مشابه

بالا