شوخی با ویژگی های شخصیت دختر و پسر رمان ها

mahshad.cham

کاربر اخراجی
ارسالی ها
90
امتیاز واکنش
1,452

من همه جا گفتم بازم میگم
نویسنده باید دنیای اطرافش و بنویسه البته نویسنده رمان هایی به غیر از تخیلی !
جامعه ای که توی رمان ها ساختن باعث میشه شما از واقعیت زندگی دور بشی ؟ باعث میشه احساس بهتری داشته باشی ؟ باعث افتخار و سرگرمی تون میشه تجـ*ـاوز به دخترای از همه جا بی خبر ؟ ضربه خوردن و خرد کردن شخصیت ایرانی ها ؟ زیر سوال بردن فرهنگ مون ؟ واقعا اینا باعث میشه شما حس خوبی داشته باشین ؟ باعث میشه چند دیقه از زندگی واقعی فاصله بگیرین ؟
خواننده های رمان ها توی چه سنی هستن معمولا ؟ همه نوجونن ... یه نوجوون به خدا تاثیرپذیره به خدا تازه داره شخصیتش شکل می گیره
مادر و پدر نوجوونا نمیزارن بچه هاشون توی کوچه و خیابون ولو باشن تا تاثیر پذیری منفی صورت نگیره ! اونوقت ما در کمال ارامش و شادی کلماتی رو روی کاغذ می یاریم و اسمش و میزاریم رمان که ، از کوچه و خیابون هم مخرب تره ... ولا نوجوونا باورشون میشه فکر می کنن واقعیت دارن این عشق های اتشین .... شما داستان اشنایی مامان و باباتون و برین بپرسین من از هرکی پرسیدم خیلی عادی رفتن خاستگاری یا باهم اشنا شدن مثلا مامان و بابای خودم توی عینک فروشی اشنا شدن نه سر کورس گذاشتن توی خیابون نه توی مهمونی های انچنانی نه توی دانشگاه و با کل کل های ابکی ...
جامعه نویسندگی ما داره به بیراهه میره
اگه واقعل میخواین از زندگی واقعی تون فاصله بگیرین رمان و فیلم های تخیلی ببینین و بخونین
یه رمان اجتماعی یا عاشقانه ، به هیچ عنوان تخیلی نیست !

• پیشنهادات
  • *همتا*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,787
    امتیاز واکنش
    6,491
    عالی بود
    یه مورد دیگه که زیاد دیده میشه
    اینه که دختره واسه مهمونیاشون یه لباس میپوشه هیچی ندار
    اونوقت میاد چادر سرش میکنه و نماز میخونه و از قضا پسره سر میرسه و تحت تاثیر قرار میگیره
    خودم به شخص توی کار این نویسنده ها موندم
    آیا اینا اسلام رو اینجوری شناختن؟؟

ƒ.z.ℜ

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    273
    امتیاز واکنش
    4,644
    دوست عزیز توی همه ی رمان ها حتما نباید به دختر تجـ*ـاوز بشه!، حتما نباید خیانتی صورت بگیره! .. و من به هیچ وجه نگفتم همچین رمان هایی جذابن! .. این رمان ها هم یکی از مشکلات جامعه رو نشون میدن .. برفرض مثال "تجـ*ـاوز" این خودش مشکل جامعه نیست؟! ...
    تو خیلی از رمان ها پسر و دختر خیلی عادی بهم میرسن!، نه خبری از تجـ*ـاوز هست، نه انتقام، نه زیر سوال بردن فرهنگمون!.
    در ضمن من هیچ وقت نگفتم اون رمان هایی که شما مثال زدی برام جذابن یا بهم حس خوبی میدن، که شما جبهه گرفتی! .. من منظورم رمان هایی بود که کمی از واقعیت فاصله گرفتن و به سمت تخیلی بودن رفتن (ولی نه با تجـ*ـاوز و زیر سوال بردن فرهنگ ما و فرهنگ های دیگه)...!

DENIRA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    9,963
    امتیاز واکنش
    85,309
    به موضوع خیلی خوبی اشاری کردی عزیزم...توی رمان ها پسره به دختره تجـ*ـاوز میکنه و فرداش باهم کل کل میکنن...تجـ*ـاوز واقعا آثارهای بدی داری جوری که خیلیا خودکشی میکنن...

DENIRA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    9,963
    امتیاز واکنش
    85,309

نازی بانو(فائزه)

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    755
    امتیاز واکنش
    7,907
    واقعا اصلا برام قابل باور نیست دختره دو روز بعد داخل بعضی رمان ها عاشق پسر متجاوز میشه مگه میشه؟....خیلی برام ازار دهنده بود دختره حتی افسردگیش یه هفته طول نمیکشه ملت سیلی بهشون میزنی تا یه هفته نمیبینیشون....

یوتاب درخشنده

کاربر اخراجی
    ارسالی ها
    1,259
    امتیاز واکنش
    2,478

من که میگم اینها همش مسخره هستش
    اصلا یه پیشنهاد کی پایست که یه رمانی که گروهی باشه بعد همه کاربران نگاه دانلود باشن
    بعدهم خودمون که هستیم یه موضوع رمان که همه درگیرشن رو پیشنهاد میدیم که هم اسم رمان معلوم بشه هم اینکه این از طرف کل بچه های نگاه دانلود باشه
    بعدشم مگه ایرادی داره که همه شراکت داشته باشن
    من که میگم یه رمان خوبی در میاد که همه با خوندنش یک بار هم نه بلکه سه یا چهار دفعه میخوننش
    این هم مشگل رتبه رو حل میکنه هم مشگل فرهنگی رمان ها و هم میتونیم پوز بدیم که یه کار دست جمعی عالی اراعه دادیم چطوره لطفا نظر بدید و حمایتم کنید نزارید مغزم حدر بره

DENIRA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    9,963
    امتیاز واکنش
    85,309

Doona

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4
    امتیاز واکنش
    55
    واقعا با حرفت موافقم همه رمان ها کلیشه ای شده و از واقعیت دوره
    ولی رمانی هم که توش پر از زشتی و بدبختی باشه رو کسی نمی خونه همه دنبال حال خوب هستن نه غمگین شدن
    البته بعضی از رمان های تلخ انقدر خوب نوشته شدن که حال بدی نمیدن
    به قول سامان ویلسون :واقعیت تلخه تو قصه عشق و حالی باشه

DENIRA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    9,963
    امتیاز واکنش
    85,309
    البته یه دوستی داشتم...میگفت آدما چیزایی رو که ندارن رو توی رویاها دنبال شون میگردن...بعضی از نویسندگان عزیز هم رمان نویسی با رویا نویسی اشتباه گرفتن....

برخی موضوعات مشابه

بالا