غیرتی ترین شخصیت رمان ها

• شروع کننده موضوع Heart of stone
  • بازدیدها 157,842
  • پاسخ ها 147
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Gloria

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
477
امتیاز واکنش
27,626
به نظر من هیچ کدوم از شخصیت های رمانا غیرتی نبودن ! پیشنهاد می کنم رمان fifty shades of gray رو بخونین. این رمان یه رمان خارجی و عاشقانه های بازی داره. من اصلا کاری به داستان رمان و سبک نوشتنش ندارم مسئله ی اصلی اینه که شخصیت اصلی رمان خیلی شبیه به مردای ایرانیه نمی ذاره همسرش با مرد دیگه ای برقصه لباس کوتاه بپوشه یا مرد دیگه ای عکس زنش رو داشته باشه.نمی ذاره هیچ مردی با قصد سوئی به زنش نزدیک بشه و یا زنش طور دیگه با خدمه حرف بزنه ( ل*ـاس زدن ) موضوع این نیست که نویسنده با چه فرهنگی این رمان رو نوشته مشکل اینه که نویسنده های ما اونقدر بی پروا شدن که هر چیزی ک مغایر فرهنگ ماست را وارد داستان می کنن و اسمش رو می ذارن غیرت.
آرشام توی رمان گناهکار اصلا یه مرد غیرتی نیست. یه مرد غیرتی اجازه نمیده دختر مورد علاقش با مایو جلوی مردی بیاد یا توی استخر جلوی یک نفر دیگه باهاش ... یا مثلا زنش جلوی چشمش با مرد دیگه ای برقصه و هیچی نگه یا مثلا مادرش توی اتاق با ده تا مرد ....!! اینکه آرشام نست به فرهاد یا مردای اطراف دلارام حساسیت نشون می داد یه چیز طبیعیه توی حیوونا هم هست نمیشه اسمش رو غیرت گذاشت.
آرتان توی رمان قرار نبود یه مرد غیرتی نیست چون یه مرد غیرتی اجازه نمیده زنش حتی با خودش جلوی دیگران برقضه چه برسه به اینکه با مرد غریبه. یه مرد غیرتی اجازه نمیده زنش با هفتاد قلم آرایش و لباس باز توی مهمونی حضور پیدا کنه
آرشاویر توی رمان توسکا غیرتی نیست پارانوئید داره که البته باز هم خانوم پور اصفهانی نتونستن این موضوع رو درست پردازش کنن

یوسف توی رمان عشق یوسف غیرتی نیست فقط شکاکه !! مرد غیرتی نیازی نداره دوستش رو بخاطر اینکه رفته سر کوچه فلافل خریده کتک بزنه. کلا کتک زدن به معنی غیرتی بودن نیست

تنها شخصیتی که میشه بهش لقب مرد متعادل رو داد امیر مهدی توی رمان آدم و حواست وگرنه بقیه ی شخصیت ها بویی از غیرت و مردی نبردن فقط یه سری کلیشه و فانتزی دخترونست متاسفانه که مدام هم توی رمان ها تکرار میشه

• پیشنهادات
  • *ArMita

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    717
    امتیاز واکنش
    17,139
    بنظرم با عرض پوزش اینایی که نام بردینو منم رماناشو نصفه نیمه خوندم همشون دیوونه بودن.
    بعضیاشونم زمینه بیماری پارانوئئد رو داشتن!
    اگر بخوام کلی بگم غیرت یا تعصب برا هر کس یه معنای متفاوت داره و اینکه تو این رمانا طرف دوتا اخم میکنه میگه روسریتو بکش جلو یا چه می دونم مانتوت چه کوتاهه یا قرمز نپوش و هزارتا حرف دیگه،بنظرم غیرت نیست!
    اینا صرفا دوتا حرکت بچگانس برای اینکه طرف بگه من به تو اهمیت میدم و این روزا میبینم که دخترا با این دوتا حرکت چقـــــــــــــــدر راحت گول می خورن و فکر می کنن طرف دوسشون داره.
    در آخر باید بگم هیچ کدوم از این شخصیت ها غیرتی نبودن و فقط یه مشت فانتزی بودن،بنظرم مردی که برای زنش مردونگی به خرج میده و ازش همه جوره حمایت می کنه و بهش در هر حالت اعتماد داره،پشتوانه زنشه...اون آدم روی زنش غیرت داره و اینا نشونه دوست داشتنشه نه اون کارایی که بالا گفتم.

k.R....S 16

کاربر اخراجی
    ارسالی ها
    66
    امتیاز واکنش
    3,201

لی لی فر

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    166
    امتیاز واکنش
    518
    م
    مرسی درست میگی ،واقعا بعضی افراد کسایی رو معرفی می کنند که واقعا من غيرتشون رو قبول ندارم
    این رمان ها غیرت واقعی مرد رو نشون میده
    رمان یلدای بی پایان زکيه اکبری که واقعا رمان زيباييه و لوس نیست
    البته رمان تا تلاقی خطوط موازی از همین نویسنده هم همينطوره ولی من به شخصه رمان رو دوست نداشتم
    در رمان زمستان داغ و بانوی قصه و بانوی کوچک با آنکه رمان آرومی بودند و یه خورده فانتزی ولی شخصیت مرد رمان واقعا عالی بود
    در رمان دلم تنگ است آخرت عاقبت غیرت بیجا رو نشون داد که اون هم رمان قشنگی بود .
    رمان آدم و حوا با اینکه یه خورده کشش داده بود و یه خورده بویش کرده بود ولی رمان با شخصیت مرد خوبی بود

لی لی فر

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    166
    امتیاز واکنش
    518

BaHaR sHaYgAn

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    849
    امتیاز واکنش
    48,449
    تنها، تنها، تنها و تنها ترین رمانی که تونسته بود غیرت حقیقی رو به وضوح و بدون اغراق و چرت گویی (!) بیان کنه، رمان بانوی قصه بود؛ فرهنگ لغت غیرت توی این رمان با اکثر رمانای آبکی کاملا متفاوت بود و غیرت رو توی گیر دادن‌های بیخود، کتک‌کاری و بیماری روحی معنا نمی‌داد؛ بلکه غیرت رو در محافظت از خانواده و پشت اونا بودن بیان می‌کرد.

-FatemE

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,527
    امتیاز واکنش
    6,831
    رضا چون به نظر من پسر غیرتی پسری نیست که به خاطر هر چیزی مانع دختر بشه یا در صورتی که خودشم جزو محارم دختر نیست ولی خودشو محرم بدونه و بقیه رو نا محرم
    رضا با اینکه غیرتی بود ولی هیچ وقت رو پونه دست بلند نکرد

Reihaan

کاربر اخراجی
    ارسالی ها
    41
    امتیاز واکنش
    1,747
    حاامی تو بانوی قصه
    دانیار تو اسطووره

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه