●شخصیت مرد رمان چجوری نباشه و چجوری باشه؟●

به نظرتون وجود همچین تاپیکایی خوبه؟

• بله. آموزندس. لطفا ادامه داشته باشه.

رای: 49 94.2%
  • خیر. خودمون بلدیم. ادامه نداشته باشه.

رای: 3 5.8%

• مجموع رای دهندگان
    52

Mahdis Lavigne

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
246
امتیاز واکنش
5,107
به نظر من مردا با رفتارشون علاقه شون رو نشون میدن
ولی توی رمان ها همش قوربون و صدقه هم میرن

• پیشنهادات
  • carnelian

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    189
    امتیاز واکنش
    1,679
    نویسنده های عزیز به این نوع گیر دادن ،دقت کنین :
    مرد داستان فوق العاده مغرور و زورگو و بداخلاقه که دختره یه دفه متحولش میکنه و کلا مرد داستان به شخصیت فانتزی مجنون جوری که آدم تو بعضی صحنه ها دویت داره بالا بیاره تبدیل میشه
    یکم خلاقیت له خرج بدیم نمیگم همه ی مردهای داستانها این شکلی ان ولی اکثرا این مورد ملیشه شده حالا:

من نمیگم سخصیت مرد باید چه شکلی باشه فقط میگم اگه نویسنده دارای خلاقیت باشه این موضوع حله
    چون ما انسان هایی با ویژگی های زیاد داریم میتونیم برای داستان ها هم همین کارو بکنیم

Delasham

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    129
    امتیاز واکنش
    481
    خب دوستان به حد واقعا عالى در مورد غرورو رنگ چشم و سيکس پک و اينا گفتن.
    من ميگم لطفا وقتى دختره پسررو مى چزونه پسره زود نپره رو دختره و تهديد به تجـ*ـاوز نکنه.چشماشو شيطون نکنه.خواهشا همه ى پسرا هـ*ـوس باز نباشن و خودشونو پاک و دخترارو خ*ر*ا*ب ندونن.لطفا 100 تا my friend نداشته باشن و بعدا انتظار دختر آفتاب مهتاب نديده واسه خودشون نداشته باشت که واقعا مزخرفه.وحشى نباشن.ساديست نباشن.از دختران عزيزم خواهش مى کنم عاشق کسى که بهشون تجـ*ـاوز وحشيانه کرده نشن.و يه سوال از نويسنده محترم داشتم که اکثرا دختره:آيا واقعا از فانتزى هاى شما اينه که پسره باهات وحشى باشه؟؟در حد مرگ کتکت بزنه؟؟؟بهت ت*ج*ا*و*ز بکنه و تو بازهم عاشقش بشى؟؟؟!!!!!!!!جان من؟؟؟!!!!!
    داشت يادم ميرفت.خواهشا همه ى پسرا گيتار بلد نباشن و صداى Enrique و بابک جهانبخشو نداشته باشن
    يکيم اين که در دوران عاشقى هردو مرغ عشق که اعتراف کردندو... تا موقع ازدواج پسره کلا از آسمان غرور به زمين لوس بازى و اوا خواهرى نزول نکنه.همش با حرفاش دختره رو سرخ نکنه.مثلا در مورد شب عروسيو نميدونم بچه و خانمم شب تلافى مى کنمو بهم ميرسيم وقتى تنها شديم مى خواى چى کارکنى و......لطفا منطقى باشين ديگه.اين چه وضعشه.
    پ.ن.ببخشيدااا دلم خيلى پر بود و تاحالا اين تاپيکو نديده بودم ديگه داغ دلم تازه شد و اميدوارم نويسنده هامونم توجه کنن

آخرین ویرایش:

Nazigol

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    181
    امتیاز واکنش
    1,875
    شخصیت مرد رمان مرد باشه. همین!
    این که مرد باشه و کارای بچگونه نکنه خواسته ی زیادیه؟!
    پوزخند نزنه مسخره نکنه لجبازی نکنه مغرور نباشه قهر نکنه تلافی نکنه انتقام نگیره کل کل نکنه
    خواسته ی زیادیه؟!!!!!!

maria1377

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    485
    امتیاز واکنش
    7,157
    قربون کسی که این تاپیک و زد.
    مردا توی رمانای الان:

سیکس پک، انواع ماشین مدل بالا زیر پاشون، چشا سبز ،ابی،خاکستری،قد بالای ۱۸۰. پولدار پوووولدااار، جذااب در حد تیم ملی، خشک، یه دنده مغرور،متعصب،خشن، پاشم هی ایرانه هی خارج، همه از دم گیتار زن و خواننده، پیانو رم که از بتوون بود کی بود، از اون بهتر میزنن. :|
    آخه تخیل تا کجا؟

اصن کی گفته سیکس پک جذابیت داره:/ ،یکی رو میشناسم از بچگی کار کرده، ثروتمندم هست یه شاسی بلند زیر پای خودشو خانوادشه خدا وکیلی. بچه هاش با اژانس و مترو میرن این ور اون ور .بعد شما میزنی حداقل ۸ تا ماشین داره؟ :/

اگه این همه چشم ابی تو ایزان داریم، پس اون چشم قهوه ایا روحن تو خیابون؟:/ تو اروپا هم این قدر چشم رنگی نیست بابا!
    میدونی قد بالای ۱۸۰ طبیعی نیست و بازم ادامه میدین به این تخیلات:/

کارخونه دار که از چند پشت قبل کارخونه دار بودن،دارن ورشکیت میشن اون وقت تو این رمانا پسره با سن ۲۵ سالگی، کلی پول و دارایی داره اونم با تلاش خودش!!

خدایی ،نه خدایی ،داداشت یا بابات یه دقیقع عین این مردای تو رمانا باهات رفتار کنه، میری ازش شکایت می کنی :/ بعد تو رمانت مینویسی مغرور و غیرتی و خشک چقدر جذاب!!!!وای غش کردم!!

ادمی که اینطوری باشه به جرم دیوانگی میندازنش تیمارستان!

مرد باید متانت رفتاری و ظاهری داشته باشه و بتونه ادمو شاد کنه و بخندونه.

نه مثل سگ(دور از جون دوستان)پاچه بگیره(با عرض معذرت)!

نه هم مثل فیلمای مهران مدیری دلقک باشه.
    اندکی فکر فکر فکر!

Msz

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    661
    امتیاز واکنش
    32,681
    واقعا همه حرفای دوستان درست میگن اما من واقعا خوشم میاد مرد باغررو اخمو ترسناک ولجباز وخشن دوس دارم بعدها یه کم خوش اخلاق باشه خخ

DESPINA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    377
    امتیاز واکنش
    8,196
    من از نویسنده هامون تمنننناااا میکننمممم که اینقدر ارزش زنهارو توی رمانهاشون پایین نیارن خواهههههش میکنم ازتون:/
    مرده به دختره تجـ*ـاوز میکنه بعد مث بروسلی چارتا فن روش میخوابونه که دختره رو در اون حالت ننشم نمیتونه بشناسه بعد دختره میاد عاشق مرده میشه:||||||
    اصن داریم یه همچین چیزی؟؟؟؟
    نهههه داریییممممم؟؟؟؟؟

ghazal-m

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    959
    امتیاز واکنش
    9,572
    به نظرم همه ی مردا در واقعیت غرور دارن و رفتارشون خواه ناخواه این غرور رو نشون می ده. این که مرد مغرور باشه بد نیست! این که این غرور اونقدری زیاد از حد بشه که غیر واقعی به نظر بیاد بده. توی خیلی از رمان های فعلی مرد داستان اونقدر مغروره که لبخند زدنو هم از یاد بـرده و واقعا به نظرم غیر طبیعیه! همه ی آدما حتی مغرور ترینشون هم می خندن. مگر اینکه دلیل محکمی پشت این رفتارشون باشه. غیر از خــ ـیانـت دخترای عزیز توی رمان :|||
    اینکه مرد به جای خودش غرور داشته باشه، غیرت داشته باشه، بخنده و حتی لجباز باشه، بد نیست! طبیعیه. خیلی جاها مردا مثل بچه ها لجبازی می کنن. اما زیاد از حد که بشه بده و کسل کننده!
    حالا اگر مرد توی قصه هم زیادی مغروره نباید بعد عاشق شدنش یهو از این رو به اون رو بشه و خیلی لوس بازی در بیاره. واقعا عجیب غریبه. این چنین مردا با رفتار ها و گفتار های کوتاه اما به جاشون علاقشون رو نشون میدن.
    چیز جالب تر اینکه از مرد توی رمان جذاب تر وجود نداره! آیا همه ی مرد های ما جذابن؟ پس چرا من هر چی تو خیابون می گردم جوابی برای این وهمیات بیش از حد پیدا نمی کنم؟

maria1377

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    485
    امتیاز واکنش
    7,157
    عزیز دلم یکم غرور خوبه. ولی الان اینطچری فکر میکنی اکه وارد یه رابـ ـطه باشی اون غرورو بد اخلاقی اذیتش می کنه.ادم دوست داره کنار یکی باشه که از بودن باهاش لـ*ـذت ببره، بخندونت شاد باشه خوش برخورد باشه. اینطچری باشه که ادم جرعت نمی کنه نگاش کنه!

-FatemE

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,527
    امتیاز واکنش
    6,831
    خوب شخصیت مردی که من دوس دارم شوخه مغروره ولی نه اونطوری که احترام و زیر پا بذاره مهربونه ولی نه عین بعضی رمانا که عزیزم و عشقم از دهنشون نمیوفته غیرتی ولی نه الکی اها لجباز هم باشه

برخی موضوعات مشابه

بالا