چرا همه سمت رمان های تخیلی رفته اند ؟

mehrad_smh

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
210
امتیاز واکنش
5,712
دلیلش واضح ما ایرانی ها افراطی هستیم تو همه چیز! اون قدر که شور یچیزی رو در میاریم رمان هم همینه و یکی دیگه اینکه خوشمون میاد خودمون رو گول بزنیم و با وجود اینکه میدونیم خودمون باعث خراب شدن صورت یه مسئله هستیم خودمون رو بزنیم به اون راه بگیم خب دیگه این تموم شد میرم سر بعدی! الان تخیلی مد شده چون دیگه عاشقانه ها افراطی شده! اما یچیزی واضح اینکه جرات روبرو شدن با حقایق رو نداریم و هیچ کس حاضر نیست به دیگری چیزی رو نشون بده که واقعیته و ما ایرانی ها هم متاسفانه فقط اسم تخیلی رو کتابمونه اما همش به جن و روح و ملکه پادشاه و سرزمین فانتزی و بله بانوی من خیر امپراطور چسبیدیم که اونم شورش در میاد فکر نکنم ازین موضوعات کسی مثل جی. ک. رولینگ و هری پارت ظهور کنه!

• پیشنهادات
  • DENIRA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    9,963
    امتیاز واکنش
    85,309
    تخیلی خوبه! اما متاسفانه رمان تخیلی های الان بدون هیچ تحقیقی می نویسن و بعد تحویل ملت میدن که باعث میشه کیفیت رمان های تخیلی بیاد پایین! مثلا یه رمان بود که دختر خیر سرش روح بود ولی هی به در و دیوار می خورد، خوب این یعنی چی؟! حداقل یه تحقیق کوچیک انجام بدید. اینترنت هم که الان اطلاعاتش از صد تا کتاب بیشتره.

DEAD_QUEEN

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    12,060
    امتیاز واکنش
    36,145
    من خودم طرفدار رمان های تخیلی هستم ولی رمان های خوب و با موضوع.همه جور رمان تخیلی جالب نیست و منم نمیخونم.
    والا هرکی میخواد رمان تخیلی بنویسه اول یکم تحقیق دربار موضوع انجام بده بعد بنویسه.
    از طرفه دیگه هم ما ایرانیا که کلا افراطی هستیم تو همه چیزی پس جای تعجبی نداره.

الهه.م

.
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    816
    امتیاز واکنش
    61,009
    دقت کنید دوستان
    رمان های تخیلی صرفا تخیلی تنها نیستن. اکثرا فانتزی تخیلی یا عاشقانه تخیلی هستن.
    اصلا رمانی که توش رابـ ـطه ی عاطفی وجود نداشته باشه خواننده رو جذب نمیکنه و اگه جذب بشه،فرد بسیار خاصیه! :/
    همین حالا اگه توی انجمن رمانها صرفا عاشقانه بود، گلایه از این داشتیم که چرا فقط ژانر عاشقانه!
    اکثر خواننده رمانهاهم بین 14 تا 22 سال هستن و رمان هایی که با ژانر های تخیلی نوشته میشه سن های پایین رو بیشتر جذب میکنه. بنظرم کمی بهتره. چون خواننده سن کم بهتره یکم توی فضای شادتر و قهرمانانه تری باشه تا توی چاله و چوله های عاشقانه!
    به سن خواننده باید دقت کرد. نویسنده واسه دله خودش نمینویسه، واسه مخاطبش مینویسه.

Winterlady

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    624
    امتیاز واکنش
    11,231
    کاملا موافقم حرف حساب جواب نداره امروز تو فانتزی تخیلی افراطی ایم فردا هم تو یه ژانر دیگه! برای اثبات افراطی بودن یه سرچ کنین متوجه میشین که ما تو هیچ چیز حد وسط نداریم اونی هم که گوشش رو حقایق بسته باشه دیگه خودش میدونه و خودش

DENIRA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    9,963
    امتیاز واکنش
    85,309
    خوب عزیزم بالاخره کسی که داره درباره ی خون آشام می نویسه باید یکم تحقیق بکنه یا نه؟ یا کسی که داره درباره موجودات دیگه می نویسه نباید تحقیق کنه؟ تحقیق کردن پایه اصلی نوشتن یه رمانه، چه خوب باشه اون رمان چه بد باشه!

فاطمه تاجیکی

مدیر بازنشسته
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,423
    امتیاز واکنش
    47,929
    به نام خالق هستی...
    سلام دوستان عزیز هرکس نظر خودش رو داره وکسی نمیتونه نظر خودش رو به دیگران تحمیل کنه پس چون نظرها متفاوت دلیل بر این نمیشه جبهه بگیرید و بی احترامی کنید هرکس نظرخودش رو میگه و لطفا چنین بحث هایی پیش نیاد.

assena

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    664
    امتیاز واکنش
    4,364
    با توجه به اینکه رمان های عاشقانه اغلب موضوعات تکراری و حتی در خیلی از رمان ها متن های تکراری هست یعنی نویسنده فقط و فقط نام هارو عوض میکنه؛ خوندن رمان های تخیلی که سرشار از خلاقیت و موضوعات جدیده برای من لـ*ـذت بخش تر از ژانر عاشقانه ست

snow80

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,971
    امتیاز واکنش
    39,348
    خوب من معمولا تخیلی نمی خونم چون زیادی کلیشه ای شدن اما رمان رو برای اینکه کمی از دنیای واقعی دور باشم مطالعه میکنم اما دوست دارم مفید باشه نه اینکه فقط وقت گیر.

برخی موضوعات مشابه

بالا