چرا به تازه کارها بها نمیدیم؟

نظرتون در رابـ ـطه با این تاپیک:

• به درد نخور

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    15
  • پیشنهادات
  • ارمین 18

کاربر اخراجی
    ارسالی ها
    8
    امتیاز واکنش
    29
    چون اعتمادنمی کنیم،آخه دوست عزیزخلاصه داستانوخوندن یک دقیقه ام کمتروقت میگیره،یه نگاه چیزی نیست که!

این یکی از رمان های تازه ست
    Please, ورود or عضویت to view URLs content!

نگار 1373

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    365
    امتیاز واکنش
    15,770
    شاید چون هنوز قلق نوشتن دستشون نیومده.
    ولی اشتباهه اگه بهشون بها ندیم.
    خوده من به شخصه خیلی از نویسنده های تازه کار رو دیدم که انصافا قلمشون هیچی از نویسنده های مشهور کم نداشت.
    متاسفانه طوری شده که خواننده ها حتی یه خط از رمان طرف رو نمیخونن که حداقل ببینن با چه طور نوشته ای طرفن!
    این خیلی بی انصافیه که از روی تعداد بازدید و تعداد تشکرای یه رمان تصمیم بگیریم که با رمان خوبی طرفیم یا نه.

برنو

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    305
    امتیاز واکنش
    4,502
    اگه نويسنده هاي نوقلم به نقدهاي سازنده بها بدن و قلمشون قوي بشه حتما ميتونن مخاطب رو جذب كنن .
    مشكل اينجاست كه بعضا سوژه هاشون دم دستي و تكراريه و واسه ي ارائه دادنش عجله دارن .خيلي از نويسنده هاي بزرگ كه اسمشون رو همه ي دنيا ميشناسن كتاباشونو بارها و بارها ويرايش و بازنويسي كردن تا تبديل به يك شاهكار شد.
    توصيه مي كنم واسه نويسنده شدن عجله نكنيد .
    رهرو ان است كه اهسته و پيوسته رود .

نیوتیش

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    57
    امتیاز واکنش
    832
    فکر می کنم بیشتر به خاطر اینکه اکثر تازه کار ها استعداد خوبی دارند اما سریع می گذرند نظر من رو که بخوایدیه رمان خوب حداقل چهار سال وقت می خواد و خودت حداقل باید چندین بار بخونیش و تا خوب نشده دست کسی ندید هم احتمال اینکه نا امید بشید و هم اینکه ممکنه به خاطر چند تا تعریف دست از بالا بردن کیفیت بردارید

Fatemeh-D

نویسنده انجمن
    نویسنده انجمن
    ارسالی ها
    1,624
    امتیاز واکنش
    60,983
    چون نویسنده های مشهور قلم و زیبایی نوشته هاشون برامون یه چیز تثبیت شده است. ولی نویسنده های تازه کار اصلاً معلوم نیست چی دارن می نویسن. تعدادشونم کم نیست. در حالی که نویسنده های مشهور کم تر پیدا می شن. آخه ما چطور می تونیم بین خزنویسا و تازه کارهایی که زیبا می نویسن خوباشون رو پیدا کنیم که حمایتم بکنیم ازشون؟ معمولاً خودم می گم که نویسنده های تازه کار رمان اولشون رو فقط برای کسب تجربه بنویسن تا قلمشون بهبود پیدا کنه. بعد برن سراغ رمانای درست و حسابی. با بهبود قلمشون اگه بتونن تگ بگیرن کم کم مخاطبا جذب می شن. تازه مثلاً من میام رمان جدید از نویسنده های تازه کار بخونم، خلاصه رو خونده نخونده زده می شم. چون برام جذاب و جالب نیست. هرچقدرم خود رمان زیبا باشه بازم رغبت نمی کنم بخونم. پس نویسنده ها اولین چیزی که باید بهش بها بدن خلاصه درست و حسابیه. حتی این مورد توی نویسنده های مشهورم دیده می شه. ولی اونا بازی با قلم رو بهتر بلدن.

نارینه

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,432
    امتیاز واکنش
    39,880
    من خودم اولین پست یه رمان جذبم نکنه کنارش میزارم، بعد الان نویسندگان تازه کار بعد از گرفتن تگ یا پرطرفدار بودن رمانشون فکر می کنند دیگه نویسنده دهر شدن، ولی وقتی چند پست رمانشون می خونی می بینی از هیچ منطق روایی برخوردار نیست، در حالی که نویسنده خوب باید هر لحظه آپدیت باشه و برای کوچکترین صحنه رمانش تحقیق کنه، ولی نویسنده تازه کار تحقیق نمی کنه اگه جنایتی رخ میده تو داستان، برای کیفرش باید منطبق بر کیفر جامعه باشه نه تخیل نویسنده...نقد هم بهشون میشه میگن تنده!
    یه بار یه دوست متنقد بهم گفت جنبه نقد تند نداری! اصلا بهتره کلا نوشتن رو کنار بزاری.... برای نوشتن باید صبور و تلاشگر باشی

A..M..A

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    93
    امتیاز واکنش
    153
    مرض داریم

^M.Sajdeh.76

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,650
    امتیاز واکنش
    7,439
    من تقریبا اگثر رمان های این انجمن رو لایک کردم که حداقل حمایتم باشه اونایی که از خلاصشون خوشم اومده خوندم بقیه رو فقط لایک ولی بعضی نویسنده ها حق حمایت رو ادا نمیکنن خواننده منتظر ادامه داستان ولی یهو نویسنده ول میونه میره پی جواب این ول کردن رمان چیه؟

برخی موضوعات مشابه

بالا