نویسنده ها دوست دارین رمانتون تگ حرفه ای بگیره یا پرطرفدار؟ چرا؟

ღ motahareh ღ

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
14,789
امتیاز واکنش
46,711
به نظر من پرطرفدار بهتره
من خودم وقتی لیست رمانا رو میبینم اونایی که تگ حرف ای اینا داره اصن باز نمیکنم ولی اونایی که پرطرفداره رو ده هزار بار باز میکنم، وقتی پرطرفدار بشه، بازدیدا و تشکراشم به مرور بیشتر میشه، در ضمن رمانای بعدی ادمم بهتر دیده میشه و ممکنه حتی رنک نویسنده انجمن رو بگیره

• پیشنهادات
  • Kiarash70

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    574
    امتیاز واکنش
    58,708
    رمان حرفه ای بهتره یا پرطرفدار؟
    به نظرمن حرفه ای بهتره.هر چند تگ گرفتن مجازی، جایی جز فضای اینترنت معتبر نیست و نمیشه به طور قطع به یه کار، تگ یا امتیاز خاصی داد. (در دنیای حقیقی و با توجه به نظر کارشناسان و متخصصان ادبی، امتیازدهی متفاوت تره)

بهرحال مهم اینه که تگ حرفه ای، به رمانی داده میشه که بین رمان های مجازی، از قلم نسبتا ایده آلی برخورداره و همین مقایسه، کمک بسیاری به بالا رفتن انگیزه نویسنده و پیشرفت قلمش خواهد کرد.

رمان پرطرفدار نیاز به توضیح نداره. پست اول رمان از تعداد زیادی پسند برخورداره و نهایتا تگ پر طرفدار نصیب رمان شده.
    با توجه به اینکه اکثر کاربرین سایت، زیر بیست سال سن دارند و عموما خانم هستند، طبیعتا سلیقه و معیارهای یکسان و مطابق سنشون دارند. علاقه به موضوعات ماورایی-تخیلی ، علاقه به عشق های آتشین و بعضا رویایی؛ علاقه به کاراکترهای خانمی که شخصیت پاکی دارند و اکثرا نقش قهرمان داستان رو بازی می کنند و فرد خطاکار داستان رو از ظلمت و تاریکی نجات می دند! علاقه به کاراکترهای مردی که در همه حال جدی و تنها در مقابل یه خانم، شخصیت آرومی دارند و...
    بعلاوه اگر داستانی در جلد اول تگ گرفته باشه، معمولا در جلد دوم طرفداران زیادی خواهد داشت.

البته از حق نگذریم . رمان پرطرفدار هم میتونه فارغ از موضوعات کلیشه ای، کیفیت بالایی داشته باشه.

fateme.ka

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    101
    امتیاز واکنش
    708

SheRviN DoKhT

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,883
    امتیاز واکنش
    147,427
    سپاس از حضورتون(:
    هنگامی که شخصی دست به قلم می شود و شروع کاری را می زند،برای نوشتن آن بسیار تلاش می کند و از خیلی چیزها،از بهر آن می زند.
    بنده جز کسانی بودم که در جلد اول رمانم تشکر مخفی نداشتم.وقتی رمان تمام شد،چند نفری از عزیزان گفتند چ رمان خوبی،و من متعجب ماندم که آنها چگونه خواندند و تشکر نزدند!
    من به عنوان شخص نویسنده،برایم مهم است برای تلاش و وقتی که گذاشته ام،از من تشکر شود.بله،حق با شماست،اگر فرهنگ سازی شده بود که هر کس هر متنی را خواند،اگر پسندید،تشکر بزند،آن وقت تشکر مخفی کار بیهوده ای بود.
    اما حال،شما می توانید تشکر بزنید و متنی را بخوانید،اما پس از خوانش،اگر دوست نداشتید تشکر خود را باز پس بگیرید.
    من به عنوان نویسنده دو رمان،از اینکه جلد اول را در حالت تشکر مخفی نگذاشتم،منصرف گشته ام...شما تعداد تشکرهای هر پست رمانتان با انگیزه تان رابـ ـطه مستقیمی ندارد؟
    هر چند،از نظر من هم،بهتر است چند پست اول را بدون این حالت مخفی قرار دهند تا حداقل خواننده با قلم اشنا شود!
    (:

safa.n.m451

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    62
    امتیاز واکنش
    1,494
    تصمیم سختیه... پرطرفدار... حرفه ای...:aiwan_light,xxxxblum::aiwan_light,xxxxblum::aiwan_light,xxxxblum:
    خب من می گم پرطرفدار:aiwan_light_bffffffffum:

SheRviN DoKhT

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,883
    امتیاز واکنش
    147,427
    منظور من شخص شخیص شما نیست اما این نظر شما شباهت زیادی با نظرات دیگر پاسخ دهندگان دارد،لذا شما را تگ کردم..
    اگر کاربرین زیر بیست سال داشته باشند،نشان دهنده چیست؟یعنی انها نمی توانند خوب بودن نگـاه دانلـود را بررسی کنند؟وقتی رمان شما تگ حرفه ای گرفته است،نظر چندی از منتقدین بوده است و اگر پرطرفدار بگیرد،انگار نظر تعداد بیشتری از کاربران است.ما الان منتقد زیر بیست سال هم داریم!پس چه فرق می کند؟هر کس سلیقه ای دارد،اما در بعد سلیقه،معیارهایی را هم مسلما در نظر داشته است.
    اتفاقا تگ پرطرفدار تگ جالبی ست.زیرا ممکن است ایده کلیشه ای باشد،اما دقت فرمایید این ایده چقدر متفاوت نگاشته شده است که خواننده را پای رمان کشانده است!

ن. مقصودی(ngn)

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    794
    امتیاز واکنش
    62,699
    سلام دوستان..
    منم حرفه ای بودن رمان و بیشتر ترجیح میدم.
    خیلی رمانارو خوندم که با عشق و عاشقی های پیش پا افتاده و جریانات تکراری مخاطب جذب میکنن ولی وقتی به یه رمان تگ حرفه ای میدن یعنی از خیلی فیلترا رد شده که مهم ترینش شخصبت پردازی و زحمتی که نویسنده کشید تا یه موضوع بدون کلیشه رو حرفه ای بنویسه که معمولا پر طرفدارم هستن....
    در صمن خیلی از تشکرای رمانای پر طرفدار فقط دکوری و مطالعه ای پشتش نیست.

Kiarash70

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    574
    امتیاز واکنش
    58,708
    اینکه شما نظرخواهی کنید با اینکه بخواید حرفتون رو به زور به کرسی بنشونید، کاملا متفاوته.
    فرمودید رمان پرطرفدار موردپسند همه ست و رمان حرفه ای موردپسند چند نفر.
    مثل اینه که شما بگید مدرک هر کسی که بره دانشگاه معتبره و همه شون می تونند برند سر یه کار متناسب با رشته شون.
    خیلی چیزها وجود داره که موردپسند همه نیست. خیلی ها قوانین رو نمی پسندند، این دلیل بر بد بودن قوانینه؟!
    خیلی ها خیلی چیزها رو می پسندند که دلیلی بر کیفیت نیست.
    مثال هایی که عرض کردم حکم مثال مع الفارغ رو داره و تنها هدف اینه که بفهمید همیشه کمیت نشانه برتری نیست و نخواهد بود. به هیچ عنوان منظورم رو بد برداشت نکنید .
    بعلاوه من گفتم در رده های سنی، علایق متفاوته. می خواید بپذیرید یا نه، ولی در سنین نوجوانی، افراد علایق و گرایشات خاص دارند و ایرادی هم بهش وارد نیست.
    اینکه یه فرد نوجوان منتقد انجمن باشه، دلیلی نداره از سایر نوجوان ها جدا و متمایز بشه. قبلا هم عرض کردم، یه سری اصول نقد در انجمن، از پیش تعیین شده و برای تگ دهی روشون تاکید شده.

من هم مثل همه نظرم رو گفتم ولی گویا هدف شما نظرخواهی نیست و صرفا به دنبال اثبات حرفتون و برتری کارهاتون هستید.

بهرحال با هر هدف و نیت، امیدوارم موفق باشید.

SheRviN DoKhT

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,883
    امتیاز واکنش
    147,427
    اینجا قراره همه با هم صحبت کنند،شما همیشه همینطورید جناب.تحمل حرف مخالف ندارید.!
    دقت کنین بارها حرف دیگران نقل قول شده و کسی جبهه نگرفته:/
    شما نظرتونو گفتید و منم نظرم درباره ی نظر شما!!
    و ضمنا،بنده عرض نکردم تگ حرفه ای بده یا خوب...!

Kiarash70

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    574
    امتیاز واکنش
    58,708
    من آدم باانصافی ام خانم! می تونید از اون هایی که نسبت به بنده "شناخت درست" دارند سوال کنید. اونی که ساز مخالف می زنه، مسلما من نیستم.
    مگر شما درمورد نظر بنده اظهارنظر نکردید؟!خب من هم بر حسب احترام، پاسختون رو دادم. این اسمش جبهه گیری نیست ولی شما طرز فکرتون اینه و دست من نیست.(چه زمانی که آقا بودید و چه الان که خانم هستید)
    من همینجوری که نیومدم به این تایپیک؟ خود شما لینکش رو فرستادید و این یعنی دعوت شدم به تایپیک. اگر نظرات من براتون غیرمنطقیه، لزومی به فرستادن لینک نیست.
    اگر نظرات من رو قبول ندارید و نمی خواید در تایپیکتون باشه، بهم بگید تا پاکش کنم.

برخی موضوعات مشابه

بالا