غیرتی ترین شخصیت رمان ها

• شروع کننده موضوع Heart of stone
  • بازدیدها 157,848
  • پاسخ ها 147
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

koohshahri.m

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
68
امتیاز واکنش
592
از نظر من امیر مهدی توی آدم و حوا قشنگ ترین نمونه از غیرت رو نشون داد ،چون غیرت یک نوع دوست داشتنه نه هارت و پورت الکی و عربده زنی.

• پیشنهادات
  • لی لی فر

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    166
    امتیاز واکنش
    518
    .. .:
    یه چی بگم ،من یه بار داداشم دستش روم بلند شد تا چند ماه باهاش قهر بودم ،تو ژانر عاشقانه - مجازی نمی دونم رو چه حسابی بعد اين همه کتک کاری دختره بازم عاشقه ???البته اگه یه نویسنده خوب مثل صادق هدایت باشه که دلیل این عشق رو با همه توهین و تحقیر ها تو داستانش واقعا رو میکنه.روان%شناسانه ،و باعث تمرکز و فکر خواننده میشه که علت این عشق و وابستگی چیست ولی در اکثر رمان های عاشقانه مجازی دختره لجباز و یکدنده است و پسر غيرتيه شدیده ،که متاسفانه اطرافمان برعکسش رو زیاد می بینیم .

ولیکن با توجه به رمان های عاشقانه مجازی که مثلا غیرت توشون زیاده موارد زیر یادم هست :
    ثمره انتطار .یارو کلا غیرت خشن بود
    عشق یوسف .غیرت با مزه ای داشت
    رمان های baroon12همشون مرداشون غیرتی شديدن .اربـاب کمی ولی بوی خون و روزهای برفی شدید مرده غیرت الکی و زوری داشتن.
    روزاي رنگی ،غیرتش متعادل رو به بالا
    ارتان در قرار نبود ،از نظر من غیرت فانتزی داشت ،اصلا رمانش هندی بازی بود
    گناهکار ،خیلی ها از این رمان تعریف کردند ولی من تا نصفه خوندم یارو کلا غیرتمند متصور میشد ولی می خوام به این نویسنده و سایر نویسندگان این ژانر بگم لطفا رمان می نویسید یه خورده هم با قوانين اداری و حکومتی هم آشنا باشید که هر جفنگي رو ننویسید ،من یه حسابدار و مدیر مالی هستم ،بعضی رمان ها رو که می خونم واقعا از نظر ماهايي که تو شرکت ها بودیم و مقررات لازمه رو می دونیم ،بعضی رمان ها واقعا افتضاحند ،و از نظر ما مایه خنده .شما که اطلاعاتی نداری ننویس .
    لمس خوشبختی ،یارو کلا بداخلاق بود
    دلم تنگ است ،از رمانش خوشم اومد ولی پایانش تلخه اینو حتما بخونيد .
    دنیا پس از دنیا ،رمانش از نظر من باور پذیر نیست ،
    منی دیگر ،یه خورده موضوع رمان بچه بازی بود .
    این مرد اربـاب است ،مکالمات رمان با حال بود غيرتشم سر دختره زیاد بود ولی لاکچري بود .
    قتل سپنديار ،البته بخاطر قتل برادرش یه خورده خشن شده بود .

البته خیلی دیگه هست ولی یا یادم نمیاد یا خیلی مزخرف بودند که ننوشتم

من غیرت واقعی رو البته تو این ژانر رمان ها مخصوصا مجازيش مثل شخصيت مرد رمان زمستان داغ ،بانوی کوچک ،بانوی قصه ،یلدای بی پایان ،فرستاده،سرنوشت بهروز،حس مات ،گندم،قتل کیارش،مرد های اسطوره ،ییلاق دلپذیر (البته من تا نصفه خوندم بقیه اش فکر کنم تو الان توسط نویسنده ارائه شده باشه)،گوهر مقصود،آغـ*ـوش اجباری،وسوسه البته بنظرم زمانش یه ایراد هایی هم داشت .کبریا در دستهایم حافظه دارند.

مهرا عظیمی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    138
    امتیاز واکنش
    1,849
    امیر محمد در رمان روز نودوسوم
    امیر احسان در رمان تا تلاقی خطوط موازی

atena.vd

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    779
    امتیاز واکنش
    10,114
    بهزاد نقش اول مرد در رمان با سقوط دستهای ما ک عاخرم سر غیرتی بودنش عادم میکشه...بهتون پیشنهاد میکنم بخونیدش عالیه

Mehrbanooye Irani

کاربر اخراجی
    ارسالی ها
    75
    امتیاز واکنش
    1,903
    پیام نما ۲و۵:باشگاه پرواز ۶۵۰ + باشگاه دیدگاه ۵۵۵
    سلام،خدا قوّت :aiwan_lggight_blum:
    حسین (رمان مهر و مهتاب) - محمّد (رمان دلان بهشت) - علی رضا (رمان ببار بارون) - کیوان (رمان من تکرار نمی شوم) - امیرعلی (رمان به همین سادگی) - امیرحسین (رمان گشت ارشاد) - علی (رمان من به عشق و جزا محکومم) - محمّد (رمان روزی که دل خواسته خواهد شد )
    فعلاً همین ها رو یادم بود،عشق هایی پاک با غیرت های درست و به جا

Jupiter

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    719
    امتیاز واکنش
    34,110
    خب با سلام
    والا من با نظر خیلی از منتقدا موافقم . من بابام که بابامه یه بار زد توی گوشمم تا ده روز نگاشم نمی کردم . اون وقت اون کسی که عاشقشی سادیسمی باشه ؟ ببینید غیرت توی ایران جا افتاده و خوبه ولی نه اینی که شماها مینویسید .
    مثلا رمان اب نبات چوبی :/ واقعا من نمیدونم باید درباره اش چی بگم
    یا زندگی اجباری
    یا اجبار اختیاری ، اختیار اجباری
    واقعا گند زده بودن به رمان با شخصیتاشون .
    ولی رمان هایی هم بودن که موفق بودند مثلا خودم به شخصه اسطوره رو تایید میکنم . و دانیار به عنوان یک مرد کرد غیرتی شناخته میشه ، نماد یک مرد ایرانی .
    من واقعا رمان زیاد خوندم ولی غیرتی که معنی غیرت رو برسونه ؟؟ متاسفانه چیزی به ذهنم نمیاد .

لی لی فر

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    166
    امتیاز واکنش
    518
    بذارين بی غیرت ترین مرد رمان رو بهتون معرفی کنم ،شوهر آذر در رمان آسمان آذر
    چند سال پیش یکی از دوستان تو جمعی بهمون گفت وقتی مردی به زنی خــ ـیانـت میکنه ،اون زن دیگه زن نیست ،اون آدم گذشته هم نیست ،
    همون زمان فکر کردم این داره واسه خودش یه زری میزنه ،مگه میشه ،ولی تو رمان آسمان آذر واقعا برام تداعی شد
    این رمان تو رمان های عاشقانه مجازی ،حرفی واسه گفتن داره و همچنین خیلی هم تو این مد رمان قشنگه .

لی لی فر

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    166
    امتیاز واکنش
    518
    به تمام رمان نویس های عزیز ، لطفا اسم بی تا را بصورت بیتا ننویسید ،و اینکه اگه تو رمانتون شرکتی رو مد نظر گرفتید یه اطلاعاتی از قوانین شرکت ها داشته باشین که هر چی به فکرتون می رسه رو قلم نیاریم

HASTI-L

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    190
    امتیاز واکنش
    1,507
    پسره تو ازدواج اجباری

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

بالا