رو اعصاب ترین رمان ها

AaTeFed

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,319
امتیاز واکنش
20,725
در کل من از رمان هایی که پسره توش هر غلطی میخواد میکنه و دختره رو کتک هم میزنه ولی دختره مث چی بازم عاشقشه خیلی متنفرم
دوم رمانی که دختره یا پسره فرقی نمیکنه برای اینکه بفهمه طرف مقابل عاشقشه میره با یکی دیگه خیلی خیلی خیلی خیلی متنفرم ینی خیلی بدم میاد عشق وحشی هم همینطور بود ینی اول های این رمان خیلی باهاش خندیدم و عاشق رمانش شدم ولی یهو گند زد به همه چی به خاطر همین همون لحضه رمان رو پاک کردم و یادمه چقدر سرش گریه کردم
رمان هایی که مثلا یه گروه دختر و یه گروه پسر هستن و همه عاشق هم میشن
و در اخر یه سری رمان های لوس و بی مزه ای که کارای تکراری انجام میدن مثلا دختره حتما باید یه پارچ اب خالی کنه رو اون پسره موقعی ک خابه یا شخصیت دیگه ای که دختره رو دوست داره حتما یه ادم خلافکار قاچاقچی عستش که دختره رو میدزده که قبلش حتما یه ادم متشخص بوده جوری ک مثلا اصلا تصور نمیکنی یا مثلا توی رمان های تخیلی دختره باید به تمام قدرت های جهان دسترسی داشته باشه یا مثلا اون پسره دیگه که عاشق دختره هست یه عکس فتوشاپ میفرسته برای شوهر دختره
بابا بکشین بیرون از اینا
اها از این رمان ها هم بدم میاد که دختره خودش خوشگل مادرزاده مثلا
بعد یه دختره ی دیگه که قیافش همش ارایشه و عملیه میاد و میچسبه به پسره توی این داستان و مثلا خیلی رو اعصابه . پسره هم یا کلا هیچی نمیگه یا هم که یه چکی چیزی دست بابای اون دختره داره برای همین هیچی نمیگه

• پیشنهادات
  • ^M.Sajdeh.76

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,650
    امتیاز واکنش
    7,439
    به شدت با همتون موافقم ....
    کلا من چندتا رمان ایرانی بیشتر نخوندم که اونم دوران جاهلیت و نوجوانی بود
    الان که بهشون فکر میکنم چه قدر میخوام خودمو لعنت کنم به خاطر خوندشون یه مشت کلیشه و مزخرف و فیلم ترکیه ‌ای ارزو و رویا بافی رو باهم غاطی کردن اسمش هم گذاشتن رمان.
    اصلا شخصیتا غیر قابل باور و لوس و بی نمک مرد یا خیلی مغروره یا خیلی لوسه د زبون دراز دختره هم حتما یل باید مغرور و متعصب باشه یا خیلی شیطون اصلا بین اینا نیست همه هم همون اول کاری عاشق هم میشن بقیه دختر و پسرایی که تو دیدار اول از خجالت سرخ و سفید میشن هم منم .... همشون منم:/
    پسرایی هم که عیرتشون خوشحال کردن دختر هست اونام فضایین اصلا غیرت یعنی زدن دختره مثل ....گ
    والا این خزعبلات چیه به خورد نوجوانو میدن تازه اجازه چاپ هم دارن...
    واقعا من وقتی یه رمان خارجی نیخونم تازه میفهمم چه قدر تفاوت هست نه که قصد توهین باشه اصلا...
    منطورم اینکه باید نویسنده هامون یکم ذهنشون رو باز کنن ورای عشق و عاشقی های بی پایه و پوچ فکر کنن
    مثلا الان دارم پرتغال کوکی رو میخونم واقعا خیلی حرف برای گفتن داره حتما بخونیدش یا صد سال تنهایی یا عشق دوران وبا...واقعا خیلی خوندن این اثار ذهن انسان رو باز میکنه ...
    خلاصه که کاش نسل این کلیشه ها بسوزه تا کسی سراغشون تره :)

pooneh_b

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    655
    امتیاز واکنش
    3,032
    رمانایی که توش حتما یه بلایی سر دختره یا پسر میاد بعد سرشون به سنگ میخوره که بالاخره به خواست خدا برگردن بگن خاطرشونو میخوان یا رمانایی که برای اینکه دختره بفهمه پسره دوسش داره یا نه میره با یه نفر دیگه بعد پسره هم برای اینکه تلافی کنه میره با یکی دیگه.
    رمانایی که توش پسره با هرچند نفری که خواسته بوده بعد دختره رو همش چشم بسته اما اگه دختره قبلا با یه نفر بوده پسره میذارتش و میره مثل رمان همسایه من که توش دختره قبلا نامزد داشته بعد وقتی پسره فهمیده دختره رو گذاشته رفته.
    رمانایی که یه گروه از پسرا و یه گروه از دخترا همه عاشق همدیگه میشن.
    مگه همچین چیزیم داریم؟ اسم اینجور رمانا باید باشه عشق گله ای!
    یا رمانایی که پسره توش انقدر متعصبه که دختره پاشو از خونه بیرون نمیتونه بذاره. رمانایی که دختره هفتاد متر زبون داره و اونقدر شیطون و سرتقه که مسلما اگه شخصیت واقعی بود یه چک زیر گوشش میخوابوندم.
    کاشکی واقعا یه مشت تخیلات و فانتزی رو به قلم نیاریم و اسم رمان و رمان ایرانی رو خدشه دار نکنیم. هرچیزی آدابی داره و رمان نوشتن هم از این قاعده مستثنا نیست. حداقل یه چیزی بنویسیم که تو مغز بگنجه!

_Janan_

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    360
    امتیاز واکنش
    6,351
    آناکارنینا
    وقتی آناکارنینا رو میخوندم یه جاهایی دلم میخواست از دست آنا و حماقتاش خودمو حلق آویز کنم :/ از دست کاره‌نین هم همین‌طور :/ ولی بیشتر آنا دق مرگم کرده بود.
    خیلی کتاب فوقالعاده‌ایه و اونقدر قدرت قلم تولستوی زیاده که سرگذشت آنا تا مدتها منو افسرده کرده بود واقعا

zahra.gh

ویراستار انجمن
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    485
    امتیاز واکنش
    4,618
    یه رمان ترسناک که شروع خوبی داشت ولی آخرش پسره شخصیت اول رمان با دیدن یه جن سوخته دیوونه شد و همه جا حیوون می‌دید و رمان تموم میشه خیلی مسخره تموم شد و روی اعصاب هر وقت یادش میفتم کلی اعصابم خورد میشه رمان کیستار بود.

E.KAMYAB

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    200
    امتیاز واکنش
    4,061
    کم نیستن
    اسطوره
    در همسایگی گودزیلا
    شطرنج
    نفرت
    تب داغ گـ ـناه
    و...

^M.Sajdeh.76

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,650
    امتیاز واکنش
    7,439
    رمانی که واقعا هیجان انگیز و در عین حال ازاد دهنده بود برام بـ..وسـ..ـه پیش از مرگ که واقعا حیلی موقع خوندش استرس کشیدم به خاطر جدابیت بالای قلمش واقعا قلبم میومد تو دهنم.
    و اخرش که تموم شد تا چند روز ذهنم درگیرش بود.
    ولی از لحاط بد بودن و واقعی نبودن و همزاد پنداری و اینا رمانی فرشته ۲۷ و م. مودب پور واقعا رو اعصابم راه میرن

Sanai

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    9
    امتیاز واکنش
    17
    اسم رمان رو یادم نیس،ولی رو مخ ترین رمانی که خوندم یه رمان درمورد یه دختر بود که هیچ وقت نفهمیدم سر و تهش کجاست،چون اصلا نویسنده نتونسته بود به خوبی حس و فضا رو توصیف کنه و اون احساس رمان رو به خواننده بده

برخی موضوعات مشابه

بالا