رمان های مجازی رو ترجیح میدین یا کتاب؟

• پیشنهادات
  • Morningstar_Tina

.
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,471
    امتیاز واکنش
    17,947
    کتاب قطعا ولی خب کتاب مجازی هم میخونم البته کتاب مجازی نه رمان اونم به خاط بی بودجه ای و چاپ نشدن کتاب

*LARISA*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,053
    امتیاز واکنش
    5,197
    قطعا کتاب!
    چون در چاپ یک کتاب به اصول نویسندگی بسیار توجه میشه و از نظر ارزش ادبی خیلی بالاتر از رمان های مجازیه

Fatemeh-D

نویسنده انجمن
    نویسنده انجمن
    ارسالی ها
    1,624
    امتیاز واکنش
    60,983
    بعضیا می گن چاپی ها قوی ترن. درسته ولی نه همیشه. گناهکار و قرار نبود هم چاپین! از نظر من که خیلی از رمان های مجازی از اونا سر ترن!
    پس من در مورد کیفیت قلم اظهار نظر نمی کنم چون قوی و ضعیف هم بین چاپی ها پیدا می شه و هم بین مجازی ها.
    اما خودم مجازی رو بیشتر دوست دارم. صرف نظر از هزینه هنگفتی که بیشترش به خاطر قیمت کاغذه، رمان های مجازی راحت ترن. من یه گوشی دارم که توش یه کتابخونه کتاب داره و همه جا هم با خودم می تونم ببرم. قیمت کمتری برای رمان پرداخت می کنم و اگه خوشم نیومد، افسوس پولی که خرجش کردم رو نمی خورم. ارتباط با نویسنده مجازی برام راحت تره. یادمه یه بار یه کتاب رمان دستم بود، کمی که گذشت از حالت نشسته خسته شدم. خواستم دراز بکشم، دیدم نه، هیچ جوره نمی شه که هم راحت باشم هم کتاب جلو چشمم باشه! در حالی که گوشی رو حتی اگه آویزون باشمم راحت می تونم بخونم!

A..M..A

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    93
    امتیاز واکنش
    153
    همه شو

Asal. N

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    29
    امتیاز واکنش
    61
    دوتا، ولی بازم کتاب خوندن و گرفتن کتاب در دست، اون بوی خوب کاغذ ها و حس ورق زدن حس هایی هستن که ابدا کتاب های مجازی نمیتونه جاشونو بگیره:aiwan_light_girl_sigh:

.Rainbow.

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    765
    امتیاز واکنش
    1,711
    قطعا کتاب.البته کتاب های مجازی خوبی های خودشون رو دارن اما کتاب یه چیز دیگست

برخی موضوعات مشابه

بالا