رمان های تایپ شده در تلگرام یا انجمن؟ {همراه نظر سنجی}

رمان های تایپی در کدام یک بهتر و پر محتپا تر است؟

• تلگرامی

رای: 3 9.7%
  • تایپ شده در انجمن

رای: 28 90.3%

• مجموع رای دهندگان
    31

Rozhia.Znd

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
238
امتیاز واکنش
2,111
به نظر من انجمن.چون توی انجمن هر چیزی رو نمیتونیم بنویسیم.
تازه همه که تلگرام ندارن.
توی تلگرام خیلی بده میان توی یه کانال یه قسمتشو مینویسن بعدش مینویسه ادامه در لینک زیر.لینکو میزنی میری تومیبینی کل کانال یا تبلیغه یا چرت وپرت.نویسنده خودشم کانال بزنه بازم من حاظر نیستم برم تو تلگرام کتاب بخونم.در نتیجه:نویسنده عزیز عین بچه ادم بیا انجمن رمانتو بنویس!!!1

• پیشنهادات
  • Maryam_23

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    606
    امتیاز واکنش
    5,713
    من که به شخصه رمانهای تلگرامی رو نمی خونم...مگر اینکه نویسنده اش رو بشناسم...انجمن رو بیشتر می پسندم ، چون توی یه چارچوب مقررات خاصی تایپ میشه که تلگرام این امکان رو نداره ، در نتیجه ه.ر.ز نویسی کاهش پیدا می کنه

zahrataraneh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    222
    امتیاز واکنش
    595
    سلام

رمانا نه فقط توی تلگرام در حال تایپ دست به دست میشن ، حتی من دیدم توی جایی مثل اینستاگرام که مخصوص اشتراک عکسه ، پیج درست میکنن و هر روز به عنوان کپشن بخشی از رمانو میذارن .

انجمن ، مخصوصا انجمنی که به صورت تخصصی برای تایپ و انتشار رمان اینترنتی باشه ، برای نویسنده ای که میخواد کارش موندگار تر باشه و دست اهلش برسه خیلی بهتره .
    مسنجرا گذرا هستن و بعد یه مدت از مد میوفتن و اهالیش کوچ میکنن . ولی لینکارمانا توی انجمن و وبلاگا همیشه در دسترس هستن .
    حالا یکی دوست داره دست و بالش باز تر باشه و از طریق تلگرام و اینستا رمانش رو پخش کنه به خودش مربوطه .

و در ضمن ، سبک رمان خونیه خواننده ها هنوز روال گذشته رو داره . اگر تعداد دانلود لینکای مختلف رو چک کنین ، هنوز تعداد دانلود فایل پی دی اف بیشتر از فرمتای دیگه است . خیلی از خواننده ها برای دانلود رمان اول سراغ همین انجمنا میان .
    منم انجمنو بهتر میدونم و امیدوارم به کارشون ادامه بدن و بابت مسنجرا دلسرد نشن و سایتشون رو تعطیل نکنن .

و نکته ی آخرشم این که ، انجمن خودش زحمت ایجاد فرمتای مختلف رو میکشه و آپلود سنترای خوبی هم دارن که سالای طولانی فایل رمان رو نگه میدارن .
    شاد باشین .

me_myself

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,122
    امتیاز واکنش
    6,836
    انجمن
    تلگراميا ي جوري ان :/

برخی موضوعات مشابه

بالا