خواستگاری های خز در رمان ها...!!!

• شروع کننده موضوع H@niyeh
  • بازدیدها 1,029
  • پاسخ ها 7
  • تاریخ شروع

H@niyeh

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
628
امتیاز واکنش
2,670
دوستای گلم این تاپیک رو برای این گذاشتم که توش خواستگاری یا ابراز احساسات خزی ک تو رمانایی رو که خوندید وجود دداشت رو نسبتا کوتاه توضیح بدید،البته منظورم ی جورایی نقد کردن اما تو جنبه ی طنزش:-)
یکی :-) از خزترین خواستگاری هایی روک خودم بل شخصه تو رمانا خوندم خواستگاری شخصیت دختر رمان اشرافی شیطون بلا از اترین بود ک اسم دختره اتاناز بود فک کنم....!

ک اتاناز خودش رو ب شکل پسرا در اورده بودو از اترین مغرور داستان جلوی جمع با گفتن فک نکن که عاشقت شدماا فقط ازت خوشم میاد خواستگاری کرد و جلوی اترین با دست گل

زانو هم زده بود خخخخخ به نظرم جالب و طنز بود به نوع خودش

• پیشنهادات
  • må†årÇåk

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    198
    امتیاز واکنش
    161
    رمان یک دوست داشتن پیچیده چند تا دوستن مانیا به خاطر یه سری چیزا تغییر جنسیت می ده ....سپیده ، دوستش ازش خواستگاری می کنه و اونم میگه با کمال میل!!:dadad4::drtboeiwydmrw9jtma4:heart:

برنو

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    305
    امتیاز واکنش
    4,502
    مگه خز تر از اين ميشه ؟ دختره به خاطر اينكه ميخواد براي ادامه تحصيل بره خارج از يه پسر خواستگاري مي كنه !:aiwan_light_bad::aiwan_light_bad::aiwan_light_bad::aiwan_light_bad::aiwan_light_bad::aiwan_light_bad::aiwan_light_bad::aiwan_light_bad::aiwan_light_bad::aiwan_light_bad::aiwan_light_bad::aiwan_light_bad::aiwan_light_bad::aiwan_light_bad::aiwan_light_bad::aiwan_light_bad::aiwan_light_bad::aiwan_light_bad::aiwan_light_bad::aiwan_light_bad::aiwan_light_bad::aiwan_light_bad::aiwan_light_bad::aiwan_light_bad::aiwan_light_bad::aiwan_light_bad::aiwan_light_bad::aiwan_light_bad::aiwan_light_bad::aiwan_light_bad:

dehqani

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    531
    امتیاز واکنش
    6,796
    یه رمان خوندم اسمش یادم نیست.
    خانواده دوطرف گفتند جوونا برند با هم حرف بزنند ... تو اتاق دختره ؛ پسره به دختره گفت دوست دارم . دختره هم به پسره گفت منم دوست دارم . بعد هم همدیگر رو ب*غ*ل کردند
    پسره گفت : خوب حرفی دیگه نمونده بریم بیرون!!! رفتند بیرون ...
    هنوز تو کفم چقدر حرفاشون مهم بود برای زندگی!!!!
    جالب اینجابود خوشبختم شدند!!!!

mohammadi

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    34
    امتیاز واکنش
    517
    تو رمان ندیدم اما تو واقعیت برای فامیل یکی از دوستام افتاده باورتون میشه پسره از دختره کجا خواستگاری کرد دقیقا دختره رو تو دسشویی گیر اورد واز ش خواستگاری کرد الانم یه بچه دارن خیلیمک خوشبختن

me_myself

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,122
    امتیاز واکنش
    6,836
    من از اينكه زانو مي زنن بدم مياد :/

ماهی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    24
    امتیاز واکنش
    55
    تو رمانا زیاد دیدم ولی یه چیزی جالب اینه که مادر شوهر عمم، عممو پشت در توالت از بابابزرگم خواستگاری کرد25r30wiلعنتی کلی خندیدم وقتی تعریف کردن25r30wi
    25r30wi25r30wi25r30wi25r30wi25r30wi

برخی موضوعات مشابه

بالا