رواج صحنه های سادیسمی و مازوخیسمی در رمانهای اینترنتی

• شروع کننده موضوع Atosa96
  • بازدیدها 11,742
  • پاسخ ها 66
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

نگار 1373

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
365
امتیاز واکنش
15,770
اصلا چه اصراری هست که شخصیت دختر رمان رو انقدر خار و خفیف و ذلیل و بدبخت نشون بدیم که چپ و راست کتک و مشت و لگد می خوره و بیشتر عاشق شخصیت مرد داستان میشه؟! :aiwan_light_sddsdblum::aiwan_light_sddsdblum::aiwan_light_sddsdblum:
انصافا بیاید خودمون رو جای چنین شخصیتی بذاریم
شما باشید، عاشق یه مرد که می شید که چپ و راست شما رو می گیره به باد کتک؟ :aiwan_light_sddsdblum::aiwan_light_sddsdblum:
کتک خوردن عاشقی داره؟ :aiwan_light_sddsdblum:
ذلیل و خار شدن عاشقی داره انصافا؟ :aiwan_light_sddsdblum:
حالا بعضی از رمانا رو کار ندارم که میخوان سختیای یه زن رو تو جامعه به تصویر بکشن ولی این افکار عجیب سادیسمی واقعا جای تامل داره! افزایش بی حد و حساب رمانای همخونه ای، اربـاب رعیتی، خشن و...
من هر طور فکر می کنم نمی تونم عاشق یه مرد این مدلی بشم. :aiwan_light_bad: اصن عاشقی نداره، پاشو یکی بخوابون پای گوش مرده بگو از قد و قوارت خجالت بکش خرس گنده:aiwan_light_sddsdblum::aiwan_light_biggrin:25r30wi

• پیشنهادات
  • PrAiSe

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    710
    امتیاز واکنش
    26,237
    بله شما درست میگید اما وقتی رمان ژانرش اجتماعی باشه و بخواد در مورد همچنین موقعیت هایی بنویسه پس عادیه... اون کسی هم که رمانش به همچنین چیزایی مربوط نیست اخرش برای خودش بد میشه و اثر منفی بر روی زندگی و روحیه اش میزاره.

PrAiSe

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    710
    امتیاز واکنش
    26,237
    دقیقا درسته و نویسنده ها باید بدونن همچنین چیزایی عاشق شدن نداره و بنظر من عشق واقعی عشقیه که مرد تکیه گاه زن باشه و زن هم تکیه گاه مردش.

بابا لنگ دراز

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    10
    امتیاز واکنش
    221
    من خودم رمانای اینطوری زیاد خوندم اولش که داری میخونی شاید یه لـ*ـذت به تو بده ولی بعدش واقعا حالمو بد میکنه و از هر چی مرده متنفر میشم:aiwan_light_sddsdblum: و واقعا برای نویسنده هایی که این داستان هارو مینویسن متاسفم و در قبال به گـ ـناه افتادن نوجوون هایی مثل من مسئولن...
    ویه چیز دیگه اینکه با خوندن رمانهایی که موضوع و هدف خوب و قوی نداره دید ما نوجوون ها به زندگی واقعی عوض میشه و ممکنه بعدا دچار مشکل بشیم چون واقیت های یه زندگی مشترک به ما نشون داده نشده بلکه همه چیزو گل و بلبل نشون داده که با عشق همه مشکلات حل میشه در حالی که اینطور نیست...

مهسا5231

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5
    امتیاز واکنش
    334
    بنظرمن بایدبراهمچین رمان هایی رنج سنی تعیین بشه,تورمانایی مثه گندم ودستهایم حافظه دارندبااینکه رمانهای فوق العاده ای هستن ولی من خودم شخصاچندهفته ازلحاظ روحی داغون شدم وقتی خوندم.درکل بنظرم نمیشه حذف کردسلیقه هامتفاوته,خیلی چیزهابستگی به برداشت خواننده هاداره البته من همخونه ای بودنشون ونگفتم تاثیرات روحیشونومیگم

مادر سه فرشته

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    121
    امتیاز واکنش
    678
    سلام دوستان
    به نظر من نمیشه با گفتن هر کس سلیقه ای داره موضوع رو خاتمه بدیم باید چارچوب کلی رو در نظر گرفت وقتی خواننده اکثر رمانها سنین زیر بیست سال هستند نمیشه با تعیین محدودیت سنی تکلیف از ما برداشته بشه رمانهای زیادی خوندم بدون ایجاد هیجانات کاذب به بهترین شکل ممکن حقوق اجتماعی زن و هنجارهای درست رو بیان کردند و خیلی هم خوب با خواننده ارتباط برقرار کرده اند .
    من توی نقدهام به نویسندگان محترم هم همیشه گفتم نوجوانان اول هیجانات کاذبی رو که شما به ذهنشون تزریق میکنید میگیرندو شاید بعد از اینکه اسیب رو ببینن متوجه نکته پند آموز بشن.
    ادبیات داستانی باید باعث بالا رفتن سطح فکری و فرهنگی درست و سوق دادن به سمت و سوی انسانیت بشه .

Lovelydog

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    218
    امتیاز واکنش
    1,853
    من هنوز تو کف این همه آدم بخشنده و مهربان هستم
    مگه داریم اصن
    درسته دخترا از اینکه یکی روشون غیرتی بشه خوششون میاد اما وجدانن ثابت کردن اینکه همسرشه و اتفاقات بعدش خیلی وحشیانه است .
    بعضی رمانا انسان و از دنیای خیالی که واسه خودشون درست کردن پرت میکنه بیرون و میزاره تو یه دنیای کثیف وپر از کثافت کاری
    من خودم به شخصه از طریق رمان ها دیدگاهم عوض شد .الان اولین چیزی که وقتی اسم مذکر رو میارن به ذهنم میرسه اینه که چقدر خودخواهند و چه قدر از طرف شرع و قانون میتونن به مونث صدمه بزنند درحالیکه جرم نیست . یه جورایی مردای جامعه ما فقط ساخته شدن تا شخصیت و احساس مونث رو نابود کنن و متاسفانه نویسند های رمان های ما که اغلب دخترم هستند این رو قبول دارند و هیچ تعصبی برای جنسیت خودشون نشون نمیدن .{این واقعا برای من غیر قابل تحمله }
    تو رمانا پسری که دختره بازه میشه خوشکل و خوشتیپ و مغرور
    اما دختری که با یکی دوست شده از نظر شخصیت مرد اول رمان میشه هـ*ـر*زه
    واقعا تبعیض تا چه حد
    نویسند های عزیز اینجوری که شما دارد پیش میرید مونث جماعت باید بره بمیره وگرنه خبری از برابری نیست
    التماس کمی تفکر برا نویسنده ها

بابا لنگ دراز

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    10
    امتیاز واکنش
    221

PrAiSe

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    710
    امتیاز واکنش
    26,237

...
    مشکل نویسنده های نوجوان ما نیستن، مشکل جامعه مردسالاری ما هستش که زن رو فقط برای ... میخواد.
    شما خودتون وقتی که میفهمید چیزی براتون خوب نیست و مثلا میگه زیر 15 سال نخونن مطمئنن ترغیب میشید برای خوندنش اما حالا به نحوی ازش میگذرید برای سلامت روحیتون... اما این دختر های 12,13,14,15 و ... ساله هنوز اونقدر پخته نشدن که بتونن جلوی تحـریـ*ک شدنشونو بگیرن و چیزی که براشون خوب نیست و یکجور هیجان میدونن و دوست دارن تجربش کنن.
    من به شخصه اونقدر هنوز بزرگ نشدم و هنوز تجربه کسب نکردم که بخوام در مورد دیگران قضاوت کنم من 17 سالمه و چهار پنج سال پیش این دوران و پشت سر گذروندم با خوشی و ناخوشی هاش چون توی این سن دختر مثل یک زن باردار زود رنجه که هر ایما و اشاره ای بهش بشه زود جدی میگیره و ناراحت میشه، و شاید هم حساس تر، چون هرمون هاش در حال تغییراتی اساسیه. بعضی از دختر ها هم انقدر در اون سن دخترونگی نکردن که به همچنین رمان هایی پناه میارن و عقده هاشون سر باز میکنن.
    دوستان عزیز، مشکل از نویسنده و نوجوان و جوان های ما نیست، مشکل از نوع فرهنگ سازیه ما هستش...شاید اون نویسنده میخواستش یکی از معضل های جامعه و به اشتراک بزاره اما نتونسته خوب اتفاقات و به رخ بکشه.
    من تا حالا همچنین رمانی و ننوشتم اما رمانی رو که الان در حال تایپ دارم درمورد تعصبات بی جا هستش ... اما وقتی خودم و میزارم جای نویسنده ای که همچنین رمانی و نوشته و الان در موردش قضاوت میشه واقعا احساس بدی بهم دست میده.

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

بالا