چرا تمام رمان های نوشته شده پایانی عاشقانه دارند؟

چرا تمام رمان ها پایانی عاشقانه دارند؟

• مجموع رای دهندگان
    55

^M.Sajdeh.76

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,650
امتیاز واکنش
7,439
اول اول اول و باز هم اول باعثش درخواست خواننده ها هست .
یه فیلم هم میخواد تولید بشه کارگردان به تماشاچیش نگاه میکنه وقتی قراره نویسنده وقت صرف کنه و از خودش و انرژیش بزنه رمان بنویسه با اون همه مشکل علائم نگارشی سیر رمان و هدف و مونولوگ و دیالوگ و فضا سازی و شخصیت سازی ..... اخرش ببینه رمانش طرفدار نداره اونم به خاطر اینکه متفاوته عاشقانه نیست یا مثلا موضوعش جدیده خب معلومه که دلزده میشه خواننده ها باید دیدشون رو عوض کنن و انقدر منتظر. پایان های عاشقانه و به قولی شب عروسی و اینجور چیزا نباشن که الان دو تا کارکتر ازدواج میکنن اسم بچشونم نیشه اول های اسم خودشون و نمیدونم الان زندگیشون گل و بلبل میشه . خود جامعه انقدر ازدواج های نافرجام و شکست خورده داره حالا به هر دلیل مشکلات اقتصادی خانوادگی و.... پس بهتره دیدمون نسبت به رمان ها عوض بشه تا مویسنده ها هم ریسک متفاوت نوشتن رو به خودشون بدن ...
قبول کنیم زمان نوشتن رمان های کلکی و اکیپی و فلان و بهمان گذشته ....
من تا به حال رمانی تو انجمن های ایرانی نخوندم که عشق دوتا برادر و یا خانواده رو بهم نشون بده یا دنیای تخیلی که گرفتار هزار مشکل باشه و کارکتر های اصلی عاشق هم نباشن ...
حتی اگر الان به انیمیشن های جدید دیزنی نگاه کنین متوجه میشین دیگه داستان سیندرلا و سفید برفی هم به سر اومده یه نگاه به ملفیسنت بندازین! دلیر! یا حتی کارتون رالف خرابکار ‌‌‌... خبری از عشق های منجر به ازدواج نیست ولی عشق های قشنگی داخلش موج میزنه عشق یک زن به دختری که دختر خودش نیست عشق دختر به خانوادش عشق دو دوست به هم ....
پس همه چیز برمیگرده به خواننده البته در این میون نویسنده اای پر دل و جرئت هم هستن که متفاوت مینوسسن ولی اکثرا دیده نمیشن ....

• پیشنهادات
  • اِلارا

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    441
    امتیاز واکنش
    23,034

^M.Sajdeh.76

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,650
    امتیاز واکنش
    7,439
    خیلی ها نظرشون اینه ولی نمیدونم چرا زورشون به اکثریت نمیرسه ... هنوز هم کلیشه ها طرفدارشون نسبت به رمان های متفاوت و واقعا بینظیر بیشتره! من می تونم صد نمونه بگم که واقعا اگر نویسنده با قلم حرفه ای بنویسه خوب از اب در بیاد ولی واقعا به نویسنده ها حق میدم که جرئت نوشتن رمان های متفاوت رو نداشته باشن چون خودم هم می نویسم و واقعا میفهمم کار سختیه! حالا این کار سخت گره بخوره به دیده نشدن! فاجعه میشه....

اِلارا

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    441
    امتیاز واکنش
    23,034
    ولی به نظر من اگه همه‌ی نویسنده‌ها برن سراغ کارها و ایده‌های جدید مخاطب هم به خاطر نبود اون مدل رمان‌های کلیشه‌ای، به سمت رمان‌های خوب کشیده میشن.
    حالا حتی اگه از روی کنجکاوی باشه.

^M.Sajdeh.76

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,650
    امتیاز واکنش
    7,439
    امیدوارم روزی برسه که بشه رمان های واقعا متفاوت دید! یاد ساخت شیر شاه در هالییود افتادم سازنده هاش تازه کار بودن و کهنه کارا کفتن چه معنی میده زندکی یه بچه شیر رو به تصویر بکشیم! کی اخه جذبش میشه؟
    ولی اون تازه کارا میدونستن با ساخت شیر شاه یه عصر جدید در انیمیشن و حتی فیلم سازی رو شروع میکنن

اِلارا

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    441
    امتیاز واکنش
    23,034
    من‌هم همینطور، کاش هر چه زودتر نویسنده‌هامون به باور سازندگان انیمیشن شاهکار شیر شاه برسن.
    هرچند حداقل برای من تحمل این شرایط واقعا عذاب آوره...اینکه آدم میبینه بقیه توی راه اشتباهی هستن اصلا حس خوبی نیست.

^M.Sajdeh.76

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,650
    امتیاز واکنش
    7,439
    دوست عزیز رمان های عاشقانه به خودی خود مشکلی ندارن وقتی پای ایده ی نو وسط باشه حتی مفید هم هستند اما من متوجه منظور نویسنده ها از نوشتن رمانی که با عقل جور در نمیاد نمیشم. همه نویسنده ها گیر دادن با قشری از جانعه که ۲ درصد هستن یا اونقدر پولدار که ادم از تعجب میمونه یا اونقدر فقیر که بازم ادم میمونه.... درسته دنبال یه سرنخ از متفاوت بودن کارکتر ها هستن اما این راهشون اشتباهه!
    پرچونگی من رو ببخشین....

برخی موضوعات مشابه

بالا