کدوم قسمت از رمان بیشتر جذبتون می کنه؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

badri

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
598
امتیاز واکنش
17,531
سلام:aiwan_light_blumf:

خب همونطور که از اسم تاپیک معلومه قراره اینجا نظر سنجی کنیم که هر کی از چه قسمتی از رمان ها بیشتر خوشش میاد؟!:NewNegah (1):

توجه کنید منظورم ژانر نیست و خود بخش های یه رمان حالا با هر ژانریه:aiwan_light_acute:

مثلا شاید بعضی از شما از بخشای عاشقانه ی یه رمان خوشتون بیاد، بعضی دیگه قسمت دوستی بین شخصیتها و بعضی دیگه قسمت هیجانی و...

مثلا من عاشق قسمتای هیجانی و تعقیب و گریزم و همچنین روابط دوستانه و نزدیک شخصیتها(نه عاشقانه)
و اگه این دو همراه هم باشن که دیگه عالیه!مثلا طرف تو درگیری دوست صمیمیش زخمی بشه جلوی چشماش!به نظرم اون موقع دوستیاشون خیلی قشنگه چون شرایطشون متفاوته.و من خودمم تو رمانام از این مورد استفاده می کنم.

پس شما هم بگین که کدوم بخش یه رمانو بیشتر دوست دارین و با علاقه ی بیشتری میخونین؟؟و اگه اون بخش با چه بخش دیگه ای از رمان همراه بشه جذابیتش بالاتر میره؟!(مثل من که پاراگراف بالا گفتم.)

منتظر نظراتتون هستم و دوست دارم بخونمش:aiwan_light_ok::aiwan_light_acute:

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • پریسا اسدی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    467
    امتیاز واکنش
    20,191
    سلام من بیشتر جاهایی که دختر شخصیت قوی و محکمی داره و از پس هر مشکلی برمیاد رو دوست دارم . جاهایی هم که رمان معمایی میشه و یه جورایی تخیلی و دختر و پسر عاشق همدیگه میشن خیلی خوبه .

Mah dokht

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,409
    امتیاز واکنش
    32,833
    قسمت های غمگین و تاثیرگذارش رو دوست دارم:)

mahsa delphi71

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    249
    امتیاز واکنش
    2,466
    از نظر من این دست به قلم یه نویسندس که مشخص می کنه چقدر مهارت داره که خواننده رو تحت تاثیر قرار بده. یه رمان با قلم ماهرانه به نظرم، هر قسمتش میتونه خواننده رو تحت تاثیر قرار بده، چه در قسمت عشق و چه در قسمت دوستی و چه در قسمت جدایی یا هر موضوعی... برای مثال، رمان اسطوره هم قسمت عاشقانش و هم دوستیش و هم جدایی... همه چیزش بسیار تاثیر گذار بود. در کل بر میگرده به مهارت نویسنده... این نظر شخیص من بود.

فائزه بانو

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    113
    امتیاز واکنش
    3,830
    بستگی به قلم نویسنده داره.

برنو

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    305
    امتیاز واکنش
    4,502
    من از بخشهایی که داستان دچار چرخش میشه و موضوعی که فکر میکنی خیلی ساده و پیش پاافتاده به نظر میاد به یه مسئله پیچیده تبدیل میشه خیلی خوشم میاد .دوست دارم غافلگیر بشم .
    مثلا تصور کنید توی یه داستان چند نفر با یه برنامه پیچیده و حساب شده یه جایی مثل یه ملکی رو سرقت کنن ولی بعد مشخص میشه که خود صاحب ملک با دزدها شریکه تا بتونه از بیمه خسارت بگیره ، ولی دزدا اشتباهی میرن یه جای دیگه که باعث میشه اسنادی از یک فساد اقتصادی وحشتناک پیدا کنن !خخخخ ...
    قسمت هایی که نوبت گره گشایی داستان هست و قراره رازی افشا بشه هم هیجان انگیزه .

Elle marie

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,432
    امتیاز واکنش
    19,501
    قسمت های معمایی و ترسناک

Marzie.2000

کاربر اخراجی
    ارسالی ها
    62