از نظر شما شروع و پایان "رمان" باید چطوری باشه؟

«n-i-y-a»

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,909
امتیاز واکنش
53,694
سلام
مدتی بود که برام سوال پیش می‌اومد که آغاز و پایان نگـاه دانلـود باید چطوری نوشته بشه که متفاوت و غیر تکراری باشه؛ گفتم شاید سوال خیلی ها باشه.
از خواننده های محترم رمان تقاضا می‌کنم که اینجا اعلام کنند که آغاز و پایان نگـاه دانلـود رو چطوری باید نوشت، سلیقه‌تون در این مورد چیه؟ آغاز و پایان مورد پسنده‌تون چی هست؟
یک نکته دیگه‌ای که هست قطعا آغاز و پایان نگـاه دانلـود جنایی با نگـاه دانلـود اجتماعی متفاوته، ژانر مد نظرتون رو هم بگید.​

• پیشنهادات
  • SKY LIGHT

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    665
    امتیاز واکنش
    12,118
    به نظر من پایان یه رمان دوحالت بیشتر نداره شاید همون دو حالت زیر شاخه های زیادی داشته باشه ولی در آخر توی همون دو دستس یا پایان خوبه یا نه ... مهترین بخش یه کتاب شروعشه که خواننده رو وادار به خوندن میکنه شروع باید متفاوت و جذاب باشه برای من ژانر هم مهم نیست باید خود کتاب منو تشویق به خوندن کنه نه ژانرش

ZoHa.RS

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    140
    امتیاز واکنش
    617
    من دوست دارم رمان با گفت و گو شروع بشه و رمان هایی اکه اولش از خودشون حسابی تعریف میکنن حالم رو بهم میزنن.مثلا دختره با جیغو داد مامانش از خواب بلند میشه و میره جلو آینه.بعد میگه:
    بزارین از خودم براتون بگم.من صغرا هستم 21ساله.چشم هام بنفش مایل به ابیه و موژه های فوق العاده پر و بجسته ای دارم.موهامم بلند و تا زیر باسنمه و رنگشم مشکی با رگه های زیتونی و کاراملی.همش می خوام کوتاهش کنم اما مامانم نمی زاره
    دماغمم کوچیک عروسکی و همه فکر میکنن عملیه.لبامم قلوه ای یاسی رنگه. پوستم هم انقدر سفیده انگار گچ دیوار میمونه.قدمم 1متر و 80.همه میگن خیلی خوشکلم ولی من میگم خیلی معمولیم.الانم دیرم شده باید برم دانشگاه.
    [BCOLOR=rgb(252, 252, 255)]میپرم سوار پورشه پانامرای ابی فیروزه ایم میشم و پیش به سوی دانشگاه شهید بهشتی تهران.راستی ما خونمون کامرانیست یه خونه ویلایی با 8000هزار متر زیر بنا.منم خیلی شاخم.هیچ کس هم نمیتونه از پس زبون من بر بیاد...[/BCOLOR]
    [BCOLOR=rgb(252, 252, 255)][BCOLOR=rgb(252, 252, 255)]79درصد رمان ها اینجوری شده که واقعا مزخرفه.من نمیدونم این همه ادم با پوست گندمی و سبزه با چشم و ابروی قهوه ای ، قد 1متر و 60،بی ماشین و توی خوابگاه یا خونه ی اجاره ای و دانشجویی اونم کجا؟نزدیک دانشگاه بی نام و نشون منم؟؟؟؟؟نه خدایی همش منم؟؟؟[/BCOLOR][/BCOLOR]
    [BCOLOR=rgb(252, 252, 255)][BCOLOR=rgb(252, 252, 255)]چرا بیشتر رمان ها اینجوری شروع میشه و انقدر دروغغغغ توش بکار میره واقعا.یعنی دختر و پسر معمولی حق زندگی و عاشقی ندارن.بیشتر خواننده های رمان دخترهای کم سن و سال هستند و با خواندن اینها انتظارشون از زندگی بالا میره.من خودم جزء همون دسته ی دختران کم سن و سال هستم اما درک میکنم که فقط باید از کارای شخصیت های رمان درس گرفت و تجربه پیدا کرد ولاغیر.[/BCOLOR][/BCOLOR]
    [BCOLOR=rgb(252, 252, 255)][BCOLOR=rgb(252, 252, 255)]ببخشید طولانی شد.دل پری داشتم.ممنون از تاپیکت دوست خوبم.[/BCOLOR][/BCOLOR]

آخرین ویرایش:

آدینه

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,025
    امتیاز واکنش
    53,320
    از نظر من باید یه موضوع یا هدفی که ما رو به خوندن رمان تشویق کنه باشه باید ماجراهای پیچ در پیچ داشته باشه که برای سر در آوردنش هی پشت سرهم بخونی .بعضی رمان ها بر اساس نوشته باید خوش تموم شه بعضیها هم نه باید بد تموم شه

zariaaa

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    355
    امتیاز واکنش
    10,006
    به نظر من اولش عاشقانه وپایانش غم انگیز

Eshgham Madar

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    71
    امتیاز واکنش
    1,510
    باایشون موافقم واقعا خیلی از رمان‌ها موضوعش ابکی شده همه هم که ماشالله حورین این‌همه ادم معمولی که تو خیابون میبینیم هم حتما از فضااومدن ،،بهتره سعی کنیم ژانر رمانهارو به واقعیت نزدیک کنیم ،،، رمانهایی که واقعا به زندگی واقعی نزدیک باشه خیلی کمه

Nazigol

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    181
    امتیاز واکنش
    1,875
    به نظر من شروع رمان باید یه کم مرموز باشه تا آدم کنجکاو بشه بخونتش و پایانش هم من از پایان غمگین خوشم نمیاد به نظرم پایان باید خوش باشه

me_myself

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,122
    امتیاز واکنش
    6,836
    هم تلخي هم شيريني
    نه اينكه يهويي همه چيز درست پيش بره :/
    يا اينكه كلا همه چيز خراب شع

آبی ترین دیدار

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    84
    امتیاز واکنش
    777
    شروع رمان بهتره متفاوت باشه و پایانش هم یه پایان باز که مبهم باشه اما خواننده رو سردرگم نکنه.

برخی موضوعات مشابه

بالا