●شخصیت زن رمان چجوری نباشه و چجوری باشه؟●

ldkh

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,013
امتیاز واکنش
122,619
نظراتو خوندم ولي نميدونم بازم چرا همگي رما هاي اين مدلي مخصوصاً طنر رو دوست داريد؟؟

• پیشنهادات
  • ldkh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,013
    امتیاز واکنش
    122,619
    رمان توسكا.به نظر من شخصيت خوبي داشت.نه زياد وراج و شيطون بود نه زياد سردو مغرور.مثل همه ما بود كه گاهي شيطنتش گل ميكرد.خانوداشم دوست داشت و زندگي فوق العاده عادي داشت كه با رفتن به بازيگري متحول شد.نه زياد بي حجاب بود نه زياد جلف.در كل توسكا شخصيت خوبي داشت.

HєƖƖιση

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    435
    امتیاز واکنش
    1,833
    زیاد به شخصیتای داستان اب و تاب ندید نمیدونم مثلا قیافه ی خیلی خوب و پولدار و غرور و .... از شخصیتای داستان حذف کنید همه چیز به یه اندازه زیبایی،پول،اخلاق باید عادی باشه و یه نکته ی دیگه به نظرم اگه زبان رمانی که مینویسید کتابی اما محتوای رمان زیبا باشه واقعا یه رمان عالی از اب درمیاد

ldkh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,013
    امتیاز واکنش
    122,619
    رمانايي مثل اسطوره با اينكه شخصيت دختر رمان كاملاً عادين و حتي چهرشونم توصيف نشده جزء پر طرفدارترين رمانا هستند.

دینه دار

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,555
    امتیاز واکنش
    29,224

دقیقا .. اکثر مخاطب های رمان اینترنتی شخصیت های خاص دوست دارن ولی عده دیگه ای مثل خودمون شدیدا با این نوع رمان با موضوع و شخصیت
    تکراری مبارزه می کنیم . در صورتی که اگه بخوای رمانت طرفدار داشته باشه باید به همین شکل بنویسی ..
    ولی ماها به یه انقلاب نیاز داریم . وقتی این نوع رمان ها ریشه کن بشن ؛ دیگه کسی دنبال این نوع رمان های تکراری نمی ره .

با توسکا موافقم . به نظرم خیلی خیلی خیلی قشنگ تر از جدال پر تمنا و قرار نبود ؛ بود . شخصیت مکمل توسکا هم اگه اسمشو فاکتور بگیریم جدید بود .

ldkh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,013
    امتیاز واکنش
    122,619

اره. به نظر من قرار نبود كليشه اي بود.و برام جاي تعجب داشت كه همه دم از رماناي كليشه اي ميزنن چطوري اين رمان اينقدر معروف شده بود؟من خودم كمتر از نصفشو خوندم ولي باز ول كردم.

ldkh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,013
    امتیاز واکنش
    122,619

نميشه ريشه كن بشن.هنوز كسايي هستند كه اين نوع رمانا رو دوست دارند.نميگم طنز بده نه خيلي هم خوبه ولي در صورتي كه كل زندگي طنز نباشه. اينطوري ميزنه توي ذوق طرف. داستان بايد علاوه بر طنز بودنش غم رو هم داشته باشه...مثل زندگي همه ما. هم توش شاديه هم غم. به نويسنده هاي طنز نويس توصيه ميكنم همه نوع حالات رو توي رمان بزارن..منظورم از حالات ژانر نيست.

ldkh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,013
    امتیاز واکنش
    122,619
    براي همين سعي ميكنم زياد طنز ننويسم.و بيشتر تخيلي نويس هستم.

دینه دار

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,555
    امتیاز واکنش
    29,224

درسته .. من منظورتو اشتباه گرفتم مینا جان :)
    منظورم رمانای کل کلی یا همخونه ای که همیشه هست و همیشه طرفدار داره اما ما به شدت باهاش مخالفت می کنیم بود .
    حرفت قانع کننده بود :)

ldkh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,013
    امتیاز واکنش
    122,619

من با كل كلي هم مخالفم.راستي يه چيز ديگه. اينقدددددددددر بدم مياد اول توي رمانا دختره عاشق پسره ميشه! براي همين مورد بيشتر رومانارو نخوندم به جزء اسطوره كه واقعاً اسطوره بود.
    منم بيشتر مواقع همخونه اي نميخونم.نويسنده ها سعي كنيد خواهشاً نامحصوص داستان رو همخونه اي كنيد.نه اينقدر تابلو كه هردو توي يه خونن.

برخی موضوعات مشابه

بالا