حرفه ای ها بهترین رمانی که خوندین چی داشته که بهترین شده

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Lovelydog

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
218
امتیاز واکنش
1,853
پانتی بنتی
خیلی خوب تونسته بود سنت ها و رسم های عرب هارو نشون بده
من به شخصه وقتی این رمان رو خوندم از آدم ها حتی از آدم هایی که خودشون رو مسلمون میدونن ولی از کافر هاهم بدترن متنفرشدم
به همتون توصیه میکنم بخونیدش
مطمئنم پشیمون نمیشید

• پیشنهادات
  • Charis

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    218
    امتیاز واکنش
    844
    همین طور تقریبا اکثر کارهای علی اشرف درویشیان

Jupiter

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    719
    امتیاز واکنش
    34,110
    رمانه خوب ایرانی ؟ اولین چیزی که میاد توی ذهنم هیچ وقت دیر نیسته . تو زمانی که نوشته شد ایده اش حدید بود و ولی خب بعدها خیلی ازش تکرار کردند ولی هیچ کدوم مثلش نشد. من واقعا این رمانو به هرکی نخونده توصیه. میکنم . مخصوصا صفحه ی اخرش که .... غیر از رمان خوب دیگه پشت کوه حصار تنهایی من بودند که من توی اکثر صفحه ها خندیدم و جلد اول رمان پاورقی زندگی هم یه ایده ی جدید و جالب بود ، اسوطوره ی پگاه عزیز هم که واقعا بی نظیر بودو اینو هرکی خونده تایید میکنه . پارلا هم در زمان خودش ایده ی جدید بود که قشنگ هم بود اما باز هم تکرار هاش موفق نبودند . برسیم به رمان خارجی غرور و تعصب که جهانی هم شده ، فاجعه ی زیبا ، غرب وحشی ارام و چهارجلد عالیه رافائل،جابریل،راجموند و حالا هم سوفیا . خون واقعی من سیزده جلد انگلیسی خوندم بی نظیر بود هرچند کهکه جلد اخرش حال ادمو میگیره . و تمام کارهای دارن شان عزیز : دمونتا، سرزمین عجایب، زام بی ، حماسه لارتن ، سه گانه ی شهر

و خلاصه تمام این ها رو گفتم که بگم دلیل محبوبیت تمامشون قلم قوی نویسنده و ایده ی نوشون بوده . البته هستند که ایده از خودشون نبوده و موافق بودند . با این حال دو اصل مهمه قلم قوی و اینکه چطور بنویسی که جذبش بشن . خواننده ها رو تشنه ی ادامه ی داستان بکنی .
    ؛)

DESPINA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    377
    امتیاز واکنش
    8,196
    بهترین رمانهایی که تا بحال خوندم:
    ۱_برباد رفته
    بربادرفته یکی از بهترین رمانایی بود که خونده بودم تقریبا میشه گفت یه رمان عاشقانس که در دوران جنگ اتفاق میوفته شخصیت اصلی رمان یا همون اسکارلت دختریه که طرز تفکرش با بقیه متفاوته درحالی که همه بخاطر سرزمینشون میجنگن و تا سالها بعد اونو مقدس میشمارن اسکارلت هیچ کاری نمیکنه و درحقیقت از وطن پرستی آدمای اطرافش متنفره قسمت عاشقانه داستان هم برمیگرده به عشق اسکارلت به پسری به نام اشلی که مدت زیادی طول میکشه اما عشق حقیقی نیست و همینطور عشق مردی به نام رت باتلر به اسکارلت. پایان فوق العاده آخرین جلد رمان منو خیلی جذب خودش کرد جایی که رت به اسکارلت گفت که دیگه اونو نمیخواد و اونموقع بود که دیگه اسکارلت تنهای تنها شد

۲_خطای ستارگان بخت ما(بخت پریشان)
    میشه گفت بهترین رمانیه که تا بحال نوشته شده درباره یه دختر و پسر سرطانی به نام های هیزل گریس و آگوستوس واترزه که داخل یه مرکز حمایت از سرطانیا باهم آشنا میشن و باعث یه دوستی عمیق بینشون میشه
    آگوستوس یکی از پاهاشو بخاطر سرطان از دست داده و بهش گفته شده که درمان شده اما درست توی روزایی که هیزل فکر میکرد قراره بمیره متوجه میشه کل بدن آگوستوس رو تومور و سرطان گرفته و تا مدت زیادی زنده نمیمونه و بعد از مدت کوتاهی میمیره
    فیلمی هم به اقتباس از این رمان ساخته شده که من بعد از خوندن رمان دیدمش و تقریبا آخرای فیلم کلی گریه کردم..واقعا زیبا بود پیشنهاد میکنم هم فیلمو ببینید هم رمانو بخونید علت اصلی اینکه من انقدر عاشقشم اینه که دیالوگای فوق العاده پر معنا و پرمفهومی داره که نمیتونین یه گوشه واسه خودتون یادداشتش نکنین و همینطور پایان بسیار زیبا و مناسب این کتابه که با مرگ آگوستوس تموم میشه

Uppish

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    72
    امتیاز واکنش
    2,888
    بهترین رمان ها از نظر من:
    1_مرد مجهول
    ب خاطره اینکه نویسنده خیلی خوب تونسته بود ژانر های هیجانی و معمایی و عاشقانه و...رو در رمان پیاده کنه و چیزه خوبی از آب دربیاره و جای حرفی نزاره...واقعا عالی بود
    2_رمان های پسران بد و هیچکسان از خانم sober که به نظرم بهترین رمان در ژانر ترسناک بودند و هستند.و رمان ولهان از خانم آوا
    3_رمان نزار دنیارو دیوونه کنم که اون هم قلم عالی ای داشت به راحتی میتونستی با شخصیتا ارتباط برقرار کنی و همراه اون ها باشی
    و در آخر هم رمان ببار بارون از خانم فرشته تات شهدوست... که ایشونم قلم خوبی دارن و واقعا با رمان هاشون غوغا به پا میکنن

raha.jooni

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    699
    امتیاز واکنش
    2,509
    ناگفته ها رمانی خاص با قلم و موضوعی جذاب
    ولی خدایی در همسایگی گودزیلا اولین رمانی بود ک خوندم و واقعا عالی بود

mhr3a

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    211
    امتیاز واکنش
    1,784
    هیچکسان:انقدر ساده و روان و بدون اغراق گفته شد که ارتباط برقرار کردن رو واقعا راحت کرد

تراژدی:موضوع جدید و خاص

سرابی در مه:موضوع جدید ،قلم خوب

یار سست وفا:فکر.واقعا نویسنده با فکر نوشته و قلم قوی

رستاخیز سوداگران۱و۲ : جالب.از رمانهایی که تهش میشه گفت،توهم زده طرف،اصلا خوشم نمیاد، مهم نیست کل رمان چی بود،حس مسخره شدن القا کند؛ولی این داستان،می‌طلبید این پایان رو!هرچند توهم هم نبود.بازگشت به اول بود+حرف نویسنده،ا.افکاری،:«اسم باعث نمیشه بگیم حتما طرف خوبه یا بد.کسی که نام امام داره حتما خوب نیست،فردی با نام کوروش و سیامکو... هم حتما بد نیست» که انتقاد به فیلم‌ها بود در واقع

تیدا زاده نور یا تاریکی:فوق العاده است.همه جوره

چشمان سرخ آبی:انقدر تحت تاثیر قرار گرفتم که جزو عالی هاییه که به هیچ وجه دوباره نمیخوانمش!

لانه ویرانی:قلم

آیریس:اطلاعات تاریخی و آگاهی که ایجاد می‌کنه

دستهایم حافظه دارند:موضوع

آن نیمه دیگر:موضوعش تو زمان خودش جدید بود و خوب

جلاد لاغر:درون مایه و پیامش!

راز سناریو:قلمشو دوست داشتم و چندوجهی بودن داستان رو

رمان های «توماژ»و «رازی که جگر میسوزاند» قلم نویسندش رو دوست دارم

آدم و حوا:موضوع جدیدjust

آخرین ویرایش:

N.army

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,744
    امتیاز واکنش
    44,960
    موریانه ای بر تابوت خیال ب خاطر پایانی خوب و اموزنده ای ک داشت
    مرد ماورایی موضوع جدید و متنوع
    رازی که جگر میسوزاند قلم خوب نویسنده
    هیچکسان و پسران بد بهترین رمان های ترسناکی بودن ک تاحالا خونده بودم ..... ادم ب راحتی میتونست با شخصیتای داستان ارتباط برقرار کنه
    این مرد ویران است و من ب برلین نمیروم موضوع جدید ..قلم عالی نویسنده ....پیامی ک داشت
    ماهی سفید ب راحتی میشد شخصیت های داستانو درک کرد...قابل باور بود

DENIRA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    9,963
    امتیاز واکنش
    85,309
    رمان اگه گفتی من کیم.
    اولین رمانی بود که خوندم؛ قلم نویسنده به نظرم اولش یکم ناپخته بود؛ ولی بعدش چنان با طنز آمیخته شد که انگار دیگه قلم به چشم نمی اومد. هر صفحه ازش رو که می خوندم هزار بار می خندیدم و شوکی که تقریبا اواخر رمان به خواننده ها وارد کرد! خودم به شخصه تا چند روز توی فکر این بودم که چطور نفهمیدم سامان همون پرهامه. به خوبی تونسته بود کاری کنه که خواننده از ویکی متنفر بشه. کارهای بهار فوق العاده خنده دار بود؛ مخصوصا وقتی که از مسافرت برگشته بود و به ویکی غذای سگ داد!

سروش73

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    671
    امتیاز واکنش
    40,021
    دالان بهشت نوشته ی سرکار خانم نازی صفوی: آموزنده بودن داستان و قلم قوی
    شب های گراند هتل: نثر قوی نویسنده
    رمان غزال هم یه فانتزی جالبی بود...
    شوهر اهو خانم نوشته ی علی محمد افغانی رو به همه ی طالبان نویسندگی توصیه میکنم.
    آثار مودب پور رو هم به دوستان طنز نویس و طنز خون پیشنهاد می دم.
    رمان لولیتا: این کتاب به دلیل خلاقیت در نثر مشهور شد. این اثر دارای قلم خلسه هست. به شخصه وقتی این کتاب رو می خونم حالت گنگی بهم دست میده و این یعنی خلسه اوره
    البته این کتاب به دلیل موضوع نه چندان جالب اجتماعیش سال های سال در امریکا ممنوع بود و همچنین در ایران نیز ممنوعه...
    نویسنده ی داستان ولادمیر ناباکوف روس هست که جالبه بدونید رشته ی تحصیلی ایشون گیاه شناسی هست.
    موضوع داستان عشق یک مرد به یک دختر بچه هست. روانشناسی داستان خیلی قویه و از نظر من یکی از شاهکارهای ادبی جهانه. از نظر اخلاقی تاییدش نمی کنم.
    مجازی هم سقوط نرم سیاوش رو پیشنهاد می کنم. نثر قوی ای داره.
    کتاب زیاد خوندم...بازم یادم اومد بهتون میگم

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

تاپیک بعدی
    بالا