چه جمله ای تو رمانا خیلی تکرار شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• شروع کننده موضوع m-sh77
  • بازدیدها 2,887
  • پاسخ ها 44
  • تاریخ شروع

NargeS

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,922
امتیاز واکنش
817
دختره شب تشنه اش میشه با لباس خواب میاد بیرون پسره میبینتش......

دختره رو به رو آینه واسه خودش مثله دیوونه ها بـ*ـوس میفرسته........
همه هم از دم دکتر و مهندس که اونم همه دکترا جراح قلب مهندیاشم همه عمران و معمارند هیچ شغلیم اصلا دیگه وجود نداره
دختره با اینکه قدش بلنده اما تا سـ*ـینه ی پسرست
دختره عاشق خرید کردنه هی میره خرید من نمیدونم پول علف خرسه ؟
همیشه دختره اول داستان با یه پسری کل کل میکنه بعد محل کارش پسره رئیس دختره در میادش
همشون ویلا تو شمال دارن و امکان نداره سه روز نرن ویلاشون
توی همه داستان ها یه دختر شخصیت منفی تو داستانه که عاشق پسره داستانه و میخواد میونه دختره و پسره رو به هم بزنه

اوووووووووووووووووف انقده زیاده که نگو
:icon_surprised:​

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • پیشنهادات
  • rain

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    9
    امتیاز واکنش
    0
    همه اینایی که گفته بودین خیلی خنده دار بودن و باز تکرار هم میشن

همه شخصیتهای اصلی یکیشون حتما چشم رنگیه
    بازوهای پسره همیشه خودنمایی میکنه
    دختر اغلب تنهاست
    حتما رقیب عشقی باید وجود داشته باشه
    اکثرا پسرا صداشون خوبه و نوازنده ن
    دختر برا پسره حجاب نداره
    راحت با هم میرن مهمونی و میرقصن

nahal khojasteh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    23
    امتیاز واکنش
    2
    دختره صد درصد زبون دراز و تخس و شیطونه!اصن راه نداره که جور دیگه باشه.تازه نصفشونم خراب کاره!!!!!
    پسره خوش تیپ ترین فرد دنیاس.اصن بردپیته!!!!!!
    دختر و پسری که کل کل می کنن صد درصد عاشق سـ*ـینه چاک همدیگه می شن
    دختره خاطر خواه داره هوارتا

67sahar

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    236
    امتیاز واکنش
    36
    یه دختر زیبا خوشگل ..خوشتیپ که کلی خاطرخواه داره ...یه پسر خوشتیپ خوشگلم دوستش داره میره با خاطرخواه دختره دعوا میگیره ..بزن به بزن ......:icon_47::AxPiX34:

یا یه دختر فقیر میره خدمتکار یه خونه پولدار میشه پسره اون خانواده هم عاشقش میشه :icon_redface(1):

BAD CAT-1

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,989
    امتیاز واکنش
    550
    عشق....عشقه بین ادما تکراری شده....
    شخصیت اولا..رفتارشون همه مثل هم...همه دختر خوب...پسر خوب...
    ادما هیچکدومشون شبیه هم نیستن..مگه بدا دل ندارن؟...همیشه بدها باید اخر داستان تموم شن.....یا همون کنار زده شن...همه که از بدو تولدشون بد نبودن..

رفتارای صمیمی که دخترا دارن...شیطونیشون...دل پاک بودنشون...و فوق العاده فوق العده لوس بودنشون...من من تاحالا رمانی تخوندم که دخترش رفتاراش خشن باشه..جدی باشه...غرورم که هست..غرور بی اندازه بی خودیه و کاملا فمنیستی..

یکی اینم هست که من برام خیلی مهمه...
    یه دختر کاملااااا بی گـ ـناه با یه پسر (..) ازدواج میکنه...دوست میشه..عاشق هم میشن...در حالی که تویه واقعیت هیچوقت چنین چیزی ممکن نیست....

یروز نمیدونم کدوم سوره و آیه قران بود...خوندم که...( یه چیزی مثل همین بود..دقیقا یادم نیست)
    همسر شما...بر اساس رفتارا و کاراییه که در طول زندگیتون انجام دادین...یعنی..تویه زندگیتون بعنوان یه قدیسه زندگی گردین.اونم پاک بوده...*همسرتون گذشتش دقیقاااااا مثل مال شماست*...

برای همین مواظب کارهایی که میکنید باشید...و من به این اعتقاد دارم .....حالا چه مسائل خیر باشه چه شر..

Elahe.Emadi

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    58
    امتیاز واکنش
    8
    تو رمانا همشون پایانشون خوشه .مثلا دختره مجبورمیشه بره خونه ی یه پسر خوشگذرون و...تهشو خودتون بگیرید..خدمتکاری حالا دقیقا پسره مجرده،پولداره،خوشگل وخوشتیپم هست مادروپدرشم

یامردن یاخارجن حالا میزنه ودختره عاشق پسره میشه وپسرم همین ولی به روش نمیاره..اخرشم بهم میگنو پایان خوش...

به نظرم بعضی رمانا پایانشون تلخ باشه ولی حقیقت رو گفته باشن بهترازاینه که همه چیز ایده ال وباب میل طرف باشه اینجوری بیشتر به دل میشینه....البته این فقط نظرخودمه

Zahra _ku

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    77
    امتیاز واکنش
    17
    1- توی اون چشمای( (خودتون یه رنگ رو انتخاب کنید) )خیره شدم و...........:icon_16:
    2- پسره میگه : تو مال منی مال من و........((برو گمشو مرتیکه:icon_21:):icon_eek:)
    3- یکی از دوستای دختره ازش میپرسه: تو دوسش داری( (منظورش پسرست))؟؟؟ دختره:نمیدونم...... واقعا نمیدونم((آره جون عمت:icon_26:aiwan_lightsds_blum:
    4-پسره به دختر میگه:اون رژ لبتو پاک کن وگرنه به روش خودم پاکش میکنم ((توی 50 درصد رمانا این جمله بوده:icon_42:aiwan_lightsds_blum:
    5- توی مهمونی دختره جوری لباس میپوشه که محو اون میشن(( تخیلات نویسنده:icon_34:aiwan_lightsds_blum: و پسره هم میگه: امشب از کنار من جم نمیخوری . بعد خودش میره با دخترای دیگه می رقصه و دختره تلافی میکنه و...........(( توی 60 درصد رمانا هست:icon_10:aiwan_lightsds_blum:
    6-دختره میره آشپزخونه و یکی از ظرفا میشکنه و پسره میاد دختره رو نجات میده و هردوشو تو افق محو میشن:icon_7:
    7-دختره داره با سرعت رانندگی میکنه چون که دیرش شده و از بد شانسی تصادف میکنه و کسی باهاش تصادف کرده:1- رییس شرکتیه دختره قراره توش استخدام بشه :icon_29:2- استاد دانشگاهشه:icon_8:
    3-بالاخره هرکی که هست یه ربطی به دختره داره و گرنه نویستده مرض نداره که ماشین آخرین مدل مردم رو داغون کنه:icon_confused:
    8-بعد از تصادف دختر میاد دادو بیداد کنه((توجه داشته باشید که خود دختره مقصره:icon_39:aiwan_lightsds_blum: که یهو نگاهش توی اون نگاه وحشی و پرررررر از جزبه و جذابیت ((توجه داشته باشید که نگاه طرف باید حتما پرجزبه و وحشی باشه)):icon_23:
    گیر میکنه اما دختر سریع ((شایدم به زور)) نگاشو از اون پوزپلنگ مازندران((پسره ))میگیره و نگاشو به ماشین مادر مرده طرف میندازه((مدیونین اگه فکر کنین ماشین پسره
    پورشه/بوگاتی/مازاراتی/بنز و........... بوده باشه حالا اگه پسره خیلی خیلی بدبخت باشه یه بی ام وه ناقابل داره))
    9-دختره میره جلوی آیینه و میگه:به خودم توی آیینه نگاه کردم موهای بلندم تازیر باسنم میرسید و قدمو ((که لابد 176 اینا:icon_eek:aiwan_lightsds_blum:بود رو بلند تر نشون میداد صورتم سفید و چشمای درشت و وحشیم((شایدم خمـار))جلوه خاصی بهم میداد و...........:icon_16::icon_13:

10- بعضی از رمانا هم این مدلین: یه دختر مغرورو هات:icon_29: و یه پسر مغرور تر و هات تر:icon_29::icon_29: بعد این دوتا کل کل میکنن:icon_42: /همخونه میشن:icon_4:/یه فراغ هم این وسط هست/ آشتی میکنن:icon_48: /و آخرش تو افق محو میشن:icon_59:

قیافه من وقتی که دارم این رمان پرمحتوا رو میخونم::icon_eek::icon_nurs(7):
    :icon_evil(1)::icon_9::icon_33::icon_33::icon_nurs(7):

آخرین ویرایش توسط مدیر:

yasaman saleh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    141
    امتیاز واکنش
    38
    یکی اینم هست که من برام خیلی مهمه...
    یه دختر کاملااااا بی گـ ـناه با یه پسر (..) ازدواج میکنه...دوست میشه..عاشق هم میشن...در حالی که تویه واقعیت هیچوقت چنین چیزی ممکن نیست....

یروز نمیدونم کدوم سوره و آیه قران بود...خوندم که...( یه چیزی مثل همین بود..دقیقا یادم نیست)
    همسر شما...بر اساس رفتارا و کاراییه که در طول زندگیتون انجام دادین...یعنی..تویه زندگیتون بعنوان یه قدیسه زندگی گردین.اونم پاک بوده...*همسرتون گذشتش دقیقاااااا مثل مال شماست*...
    [/SIZE]

برای همین مواظب کارهایی که میکنید باشید...و من به این اعتقاد دارم .....حالا چه مسائل خیر باشه چه شر..
    [/FONT][/QUOTE]

عزیزم واقعا واقعا واقعا باهات موافقم پسره ته همه کارا با به دختر افتاب مهتاب ندیده عاشقی ازدواج اینا در صورتی که من خودم موردهای زیادی دیدم از این زندگی ها که اصلا زندگیشون خوب نییت

و یه نکته دیگه که اینروزا فراوون تو رمانا تجـ*ـاوز به دختر داستانه که جالبیش اینه که دختره عاشق اونیکه بهش تجـ*ـاوز کرده میشه درحد بنز و یا اینکه روحیه دختر بعد این اتفاق شاد و شنگول و عالی انگار نه انگار اتفاقی افتاده که واقعا جای تاسف داره برای این نویسنده ها که حداقل زحمت یه تحقیق رو به خودشون نمیدن یا تحقیقم نمیکنی دو تا فیلم ایرانی در این مورد داریم که حتی اونا رو هم ندیدن که یکیش
    هیس دختران فریاد نمیزنند! و من مادر هستم

arezoo.n

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    115
    امتیاز واکنش
    35
    اقا اینا نگاه همو میخونن من چراااا نمیتونم :icon_idea(1):

آلما

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    34
    امتیاز واکنش
    6
    توجه كردين دختر پسراي داستانا كه بهم ميرسن بچه دو قلو به دنيا ميارن httphttp://negahdl.com/forum/images/smilies/11/icon_wink.gif://negahdl.com/forum/images/smilies/11/icon_46.gif

برخی موضوعات مشابه

بالا