بحث آزاد: موضوعات استفاده شده رمانها

The unborn

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
7,006
امتیاز واکنش
49,906
پریا جون دختر خراب رو وللش..تو برو رمان شفق رو بخون ببین چه چیز ها که توش ننوشته..حالا مدیرهای نگاه دانلود که پی گیر هستند و اجازه خارج شدن همچین رمان هایی رو نمیدن.اما رمان هایی که در سایت های دیگه مثل پاتوق رمان..book4 و....دیده میشه،واقعا خیلی حال بهم زنه!

• پیشنهادات
  • Yektay ashegh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,107
    امتیاز واکنش
    12,138

The unborn

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    7,006
    امتیاز واکنش
    49,906
    دقیقا....خب این کارا به جایِ این که بخواد طرفو جذب کنه حال طرفو بد میکنه!
    وقتی یه فرد میاد رمان(ایرانی_اسلامی) بخونه،خب انتظار داره که همونطور که این رمان ها ایرانی اسلامی لقب گرفتن،محتویاتشونم ایرانی اسلامی باشه

*ROyA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,052
    امتیاز واکنش
    25,600
    من کاملا با گفته سمیرا موافقم چون غیر از اینکه ما داریم شئونات اسلامی خودمو رو میبریم زیر سوال
    اینجا سایتی هست که از همه سنی توش شرکت میکنن و مطالب رو میخونن اینها میتونن بچهای بالای نه یا ده سال باشن
    و این سن بچه ها خیلی کنجکاو هستن و اگر درمورد موضوعی متوجه بشن تا پیگیر نشن و کل جریان رو نفهمن بیخیال نمیشن و این معنای خیلی خوبی نمیده توی جامعه اسلامی...!و همچنین مادری که کلی سعی کرده تا دختر یا پسرش چیزی متوجه نشه و بچشو سالم تربیت کرده این اتفاقات تربیت چندین ساله اون مادر رو به هم میزنه...البته میدونم الان محیط جامعه انقدر خراب شده که با نخوندن رمان ها هم بچه میتونه بفهمه...اما ما باید از خودمون شروع کنیم تا بتونیم جامعه رو اصلاح کنیم
    در ضمن اینجور توصیفات طبق تجربه ای که بدست اووردم بیشتر نشونه کمبودات توی خانواده هست...
    و یا همین روابط غیر محارم...این نشونه اینه که نویسنده خانواده بسته ای داره و اون رو خیلی توی این چیزا بسته نگهش میدارن و نویسنده میخواد خودشو خالی کنه توی داستانش...
    من خودم به شخصه توی رمانم حوادث واقعی رو نوشتم میدونم چندجایی زیاده روی کردم اما سعی کردم از حد خودش خارج نشم و دیگه تکرارش نکنم...

Redemption.H

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    239
    امتیاز واکنش
    5,038
    بیاید زیاد سنگ این اسلامی بودن و به سـ*ـینه نزنیم اخه کجای کشور ما اسلامی ببخشید این حرفو می زنم ولی لااقل تو شهر ما بیشتراز نصف دخترهای شهر با تی شرت و عبا میان بیرون این اسلامی؟؟یه سریام اینارو می بینن بعد فکر می کنن باید بیارن تو رمانشون اونایی که شخصیاتاشون خارجی رو کاری ندارم ولی اینم واقعیت جامعه است این بدحجابی این عمل های زیبایی که به وفور دیده میشه و حاصل بی اعتماد به نفس بودن خانم های ایرانی ولی تو رمان ها بجای این که این موضوع به چالش کشیده بشه یه جورایی بهش پروبال داده میشه یا دست دادن با نامحرم ها خیلی ازدوستان بنده اینکارنادرست و انجام میدن اگر رمانی که می نویسیم بیاد با برهان شرح بده که چرا اینکارو نباید کرد خیلی از خواننده ها تاثیر می گیرن ازش با تشکر

ارام***

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    154
    امتیاز واکنش
    974
    من با نظر همه موافقم رومان نوشتن واسه بالابردن فرهنگه نه اینکه شخصیت هارولگدمال کنیم نمیدونم چرانویسنده های عزیز همه چیزای بدم به دخترانسبت میدن

*.*حیات*.*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    645
    امتیاز واکنش
    14,751
    فکر می کنن این چیزا کلاس داره.والا رمانا رو میخونم حس میکنم تو آمریکا زندگی می کنم:campe45on2:
    انقد به این مسائل می پردازن که به نماز و خدا و خانواده نمی پردازن.Boredsmileyیا سیگار کشیدن پسرا!
    شخصیت اصلی تا ناراحت میشه سیگاری در میاره,میره تو حیاط.
    انقد موضوع های جالب و جذاب و تفریحات سالم هست ولی همه گیر دادن به نوشیدنی های غیر مجاز و پارتی و اینا.جالب اینجاست پلیسم نمیاد جمعشون کنه!
    امیدوارم روزی برسه که نویسنده های فضای مجازی دیگه از این مسائل توی رمانشون ننویسن.

ارام***

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    154
    امتیاز واکنش
    974
    به شخصه یه رمان مذهبی روخوندم وخیلی بهش فک کردم وکم کم روزندگیم یه تاثیراتی گذاشت ومیخوام بگم که هررومان چقدرروجامعه تاثیرمیزاره پس چرا بانوشته های اشتباه تاثیراته منفی بایدتوجامعه گذاشته بشه وقتی میتونیم مثبت روبیشتررواج بدیم؟

Yektay ashegh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,107
    امتیاز واکنش
    12,138

برخی موضوعات مشابه

بالا