بحث آزاد: موضوعات استفاده شده رمانها

Doona

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4
امتیاز واکنش
55
کاملا موضوع درستیه
ولی یه سری از موضوعات اونقدر هم بد نیست مثلا کسی مثل من که در اطرافیانش یک فرد سیگاری وجود داره یا وارد مهمونی هایی شده که توش نوشیدنی بوده خیلی این جور چیز ها رو بد نمیدونه
به نظر من هر رمان باید تا اخر خونده بشه ،شاید رمانی که توش یک ادم جلف وجود داره که کار های نامناسب میکنه در اخر درست بشه
ولی ورود به مسایل جنـ*ـسی اصلا مناسب نیست چون حتی زن شوهر ها هم درباره این موضوع واضح صحبت نمیکنن و به نظر من مثل کار های شخصی دیگه میمونه که دلیلی برای صحبت نداره ولی نویسنده ای که حتی دستشویی و حمام رفتن شخصیت داستانو میگه مشخصه که درباره همچین چیز هایی صحبت کنه
ولی واقعا شما کسی رو دیدید که از یه دختر یا پسر متنفر باشه و باهاش کل کل کنه که واقعا رفتار زشت و بچگانه ایه و بعد عاشقش بشه؟!؟!
همینه دیگه انقدر امار ازدواج اومده پایین :aiwan_lightsds_blum:
من خودم یکی باهام کل کل کنه میزنم تو دهنش خون بالا بیاره :aiwan_lighnnnnnt_blum::aiwan_light_bdslum:

• پیشنهادات
  • نازی بانو(فائزه)

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    755
    امتیاز واکنش
    7,907
    دختر های نویسنده چطوری همچین چیزی می نویسن... من که خجالت میکشم...دخترم دخترای قدیم ...

Y.N

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    68
    امتیاز واکنش
    1,104
    کاملااااا موافقم....من خودم رمانم ماله خارج کشوره و اسلامی نیست اما با این حال کاملا پوشیدن و اثری از فساد توشون نیست....بعضی ها اومدن عقده هاشون رو در قالب رمان خالی میکنن و بهتره برخورد بشه

mahshed

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    13
    امتیاز واکنش
    68
    من که رمانم همین جوریش بده

چیز بد نداره اما کسی رمانو نمی خونه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

maria1377

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    485
    امتیاز واکنش
    7,157
    سمیرا جان بابت زدم این تاپیک ارزشمند
    با نظر دوستان موافقم کتاب و قلم مقدسه
    وقتی کتاب میخونی باید ارامش بگیری
    کتاب در عین سرگرمی و تفریح یه وسیله اموزش
    باید نکات مثبتو توش گذاشت یا از طریق کتاب باورای غلط و از ریشه جدا کرد
    اگه عاشقانس یه عشق پاک و نشون بده نه اینکه نظر ادمو از عشق عوض کنه
    من یه مدت از کتابای عاشقانه متنفر بودم انقدر که دخترا تو بعضی کتابا ضعیف و رنجور بودن و پسراش مغرور و خشک
    نه خدایی اگه تو زندگی واقعی همچین چیزی باشه دووم میارین؟
    کتابای تخیلیم نباید لوس باشن و.....
    ناین حرف اخر و هم با خودم و هم با همه دوستان نویسندم:
    عزیزان ما رمان مینویسیم که سطح فرهنگ جامعه بره بالا.کتاب خونامون بیشتر بشن.تفکرات مثبت به دیگران بدیم و در عین حال یه تفریح و سرگرمی سالم برای دیگران ایجاد کنیم
    از همه سن و قشری رمان میخونن
    کتاب جای باز کردن مطالب +18 و.... نیست
    کتاب جای ابتذال اخلاقی نیست
    کتاب جای تخریب شخصیت دخترا و پسرا نیست
    من و شما که داریم رمان مینویسیم در قبال هر کلمه ای که مینویسیم نسبت به هر کس که جملاتمونو میخونه مسوولیم
    حق ناسه.حق ناس اگه من چیزی بنویسمو یکی بخونه شو ازش تقلبد کنه و به راه ناشایس بره
    مسوولیم تو شکل گرفتن عقاید دیگران
    مسوولیم تو شکل گیری جامعه و فرهنگ
    جامعه مثل یه سیب که بندازیش هوا روی سر خودت میفته
    اگه من و شما چیزی بنویسیم که باعث تباهی جامعه بشه عواقبش به خودمون بر میگرده

سمیراخانوم

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    317
    امتیاز واکنش
    1,162

maria1377

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    485
    امتیاز واکنش
    7,157
    نه به هیچ وجه عادی نیس

سمیراخانوم

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    317
    امتیاز واکنش
    1,162

Unidentified

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    848
    امتیاز واکنش
    7,688
    سلام :biggfgrin:
    من اومدم تا قشنگ بحث رو به چالش بکشونم، امیدوارم درمورد نظراتم ابهامی پیش نیاد :aiwan_light_blumf: خیلی خیلی ممنون واقعا بابت این تاپیک :)
    من نمیدونم شما چند تا از کامنتای این بحث آزاد رو خوندید ولی این یکی رو حتما بخونید چون من بیشتر قوانین رو هم اینجا می نویسم، از اونجایی که روزانه کلی رمان دور و اطرافم هستش این موضوعات رو واقعا می بینم و هیچ دروغی رو دخیل نمیکنم :campe545457on2:
    1. درمورد روابط بین محارم، تا حدودی مشکلی وجود نداره؛ شما توی رمانت خواهر و برادر و همسرت رو بغـ*ـل کن، گلشید نیستم اگر بیام و ایراد بگیرم Boredsmiley ولی تو رو خدا دیگه فراتر نرید مثلا من خواننده چه نیازی دارم که روابط دیگران رو بصورت جزء به جزء بدونم؟!
    2. چرا باید همیشه جهان سومی بودن خودمون رو ثابت کنیم؟! مسائل عاطفی بد نیست به هیچ وجه و ابدا بلکه بسیار زیبا و لازمه نگـاه دانلـود خوب هستن ولی این نوع روابط رو نمیشه با برچسب احساسات یا عواطف عوض کرد!
    3. البته تقصیر بعضیا هم نیست وقتی که نویسنده میبینه یه همچین چیزی باب شده یمگه بذار منم همرنگ جماعت باشم دیگه، میره توی این روند! اتفاقا همین چند روز پیش همشاگردی های گرام رمانی رو معرفی کردن و گفتن که بخون، منم گفتم لابد خیلی جذابه دیگه دانلود کردم و شروع به خوندنش کردم... واقعا برای خودم و وقتم و شعورم متاسفم که صرف همچین چیزی شد! رمانی که تنها هدفش سرکوب دختر و حقیر نشون دادنش و درکل آموزش مسائل بالای 18 بود!
    4. استفاده از اسم نوشیدنی های غیرمجاز ممنوع هستش، آیا مجبورید که از اسمشون استفاده کنید؟! خوب بگید نوشیدنی غیرمجاز مگه حتما باید اسم اون ها رو بیارید، من نمیدونم که شما اون اسم برات مهمه یا سیر و روند رمانت رو عوض میکنه، این دسته از نوشیدنی ها اسمشون حذف میشه.
    5. در رابـ ـطه با همین نکته بالا بگم که اصلا بنظر شما نوشیدنی غیر مجاز چیز خوبیه؟! آقا جان چیزی که توی کشور ممنوعه یعنی متداول نیست و چیزی هم که متداول نباشه یعنی اکثریت اون رو بد میدونن؛ حالا اگر شما این رو بد نمیدونی حداقل حداقل حداقل باید به قوانین کشورت احترام بگذاری.
    6. این رو نداریم که بگید تا حد امکان سعی میکنم نگم! نویسنده کارش اینه که خواننده رو گول بزنه اگر شما با حذف یک صحنه بغـ*ـل کردن یا روابط خانوادگی و... گیج میشی، این دیگه مشکل من بیچاره نیست که :| شما نویسنده ای پس جوری با کلمات بازی کن که هم مفهوئم رو برسونی و هم از خط مشی های تعیین شده رد نشی.
    7. زیاد مرتبط با این بحث نیست ولی خوندنش خالی از لطفم نیست :) دوستان اینجا اکثریت نوجوانن، رنج سنی رو هم در نظر بگیرید شما در برابر هر سطر از رمانتون مسئول هستید! من وقت کافی ندارم وگرنه دلم میخواد تمام این رمانایی رو که روزانه چک میکنم، به نویسنده بگم که چقدر رمانش تاثیرگذار بوده! جوری بنویسید که پس فردا وقتی بچتون رمانتون رو خوند شرمتون نگیره و پشیمون نشید!

f.k

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,249
    امتیاز واکنش
    224,239
    نوشتن رمان شده چشم و هم چشمی نویسنده ها.
    مخصوصا کسانی که برای اولین بار میخوان کار خودشون رو شروع کنن.
    فکر میکنن هر چقدر موضوعات رو باز تر بنویسند، کارشون حرفه ای تره و طرف دار پیدا میکنه.
    البته حق دارند ... چون در واقع همینه ولی به عنوان یک نویسنده؛ چیزی که مینویسند باید هدف دار باشه و به درد خواننده بخوره.
    و هدف برخی از نویسنده ها (دور از این جمع) فقط نشون دادن اطلاعات و محک زدن خودشونه.
    در صورتی که چیزی که مینویسند رو کسانی میخونن و باعث ایجاد تفکر جدید براشون میشه.

صرفا رمان های مورد دار، جذاب و حرفه ای نیستند. چی میشه اگه به نگـاه دانلـود با ژانر اجتماعی و عاشقانه، از نوع صحیح و سالم؟!
    من توی انجمن با خیلی از مواردی برخورد کردم که واقعا رمانشون دور این مسائل رو خط کشیده و زندگی سالمی رو یه صفحه کشیدن.
    مطمعننا اگر شما هم چنین رمان هایی رو بخونید، از اینکه هم به رمان های مورد دار تکیه نمی کنید و از نوشتنشون پشیمون میشد:
    رمان تو، بار دیگر و مهرمهرویان.
    حتما این رمان ها رو دنبال کنید. مخصوصا دوستانی که تازه شروع کردن و نمیدونن باید چیجوری یه رمان خوب و بی نقص بنویسند. البته برای هر شروعی، اشکالاتی وجود داره اما استارتش باید از یه جایی بخوره.

برخی موضوعات مشابه

بالا