بحث آزاد: موضوعات استفاده شده رمانها

tarane

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
312
امتیاز واکنش
827
سلام از نظر من خب این کارها توی جامعه رواج پیدا کرده و الان به عنوان یه جور مد و کلاس شناخته میشه شاید به خاطر اینه که توی رمانها از این جور مسائل استفاده میشه
هرچند اشتباه و واقعا باید جلوش گرفته باشه ای کاش نویسنده میدونست که افرادی هم هستند که سنشون برای اینجور مسائل واقعا کمه ( نکه خیلی خودم بزرگم :campe45on2:)

• پیشنهادات
  • هنگامه ندیم کار

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    807
    امتیاز واکنش
    14,850
    خب باید بگم که یکم توی بازکردن مساعل زیادروی کردم ولی دوستان با نظراتشون توجیهم کردن واقعا ازهمتون باعث راهنماییهاتون متشکرم خیلی به کارم اومدن

نادیا.زارع

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    579
    امتیاز واکنش
    3,061
    نوشیدنی غیر مجاز عادی نیست ولی واقعیتیه که توی جامعه وجود داره و هشتاد درصد مردم ازش استفاده می کنن فقط رو نمی کنن....
    ولی درباره نظرت با صحنه داشتن رمان موافقم

فرشته رحمانی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    812
    امتیاز واکنش
    6,489
    راستش من خودم بارها به این مسائل و تأثیرات مخربش فکر کردم و رمانی هم درحال تایپ دارم که محور اصلیش این مدل تاثیر پذیری ها از سایت های مستهجن و رمان های نامناسبه
    من خیلی فکر کردم روی اعمال و رفتار خودم زمانی که رمان میخونم ، آدم منعطفیم و تقریبا تاثیر پذیریم بالاست
    وقتی یه رمان به محتوای نامناسب میخونم به شدت اذیت میشم و حس گـ ـناه دارم
    اذیت میشم چون فکر میکنم خوندن چنین چیزهایی اصلا درست نیست
    مخاطبای رمان ها اکثرا نوجوان ها هستن و من فکر کردم من میتونم خودم رو مدیریت کنم اما یک نوجوان چطور میخواد خودش و احساسش و آرزوهاش رو مدیریت کنه؟
    من توی هر دوتا از رمانم میخوام همین مسائل رو به چالش بکشم! منتهی با روش خاص خودم و واقع نگری
    امیدوارم بنونم رسالت نویسندگی رو به جا بیارم

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    من خودمم دوست ندارم از اینجور چیزا تو رمانام بنویسم چون حس میکنم اینطوری رمانم ارزشش میاد پایین و متاسفانه هر رمانی که میخونم این چیزا توش هست
    به نظر من مشکل از اینجاس که نویسنده های ما به فرهنگ خارجی بیشتر گرایش دارن اونم بخاطر دیدن این فیلما خارجی و خوندن رمانا خارجیه
    (البته نمیگم همشون بده ها اونایی که از این چیزا توش داره رو میگم)
    سعی میکنن فرهنگ اونارو تو رماناشون بنویسن چون اونارو میپسندن و دوس دارن مثل اونا باشه اما بخاطر محدودیت ها این چیزارو وارد رمانشون میکنن
    یه سری افرادم که رمانا بقیه رو میخونن و از اونا تاثیر میگیرن و فکر میکنن اینجوری رمانشون قشنگ و با کلاس میشه

Rojina

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    46
    امتیاز واکنش
    213
    وقتی داریم توی یه کشوری زندگی می کنیم ، باید تابع عرف و قوانینش هم باشیم . قوانین سایت هم که معلومه.اتفاقا به نظر من خیلی خوبه که این محدودیت هارو سایت گذاشته ، البته که میشه بدون داشتن صحنه های ناجور رمان خیلی قشنگ هم پیش بره ! نویسنده خوب نویسنده ایه که بدون احتیاج داشتن به خلق این صحنه ها برای ایجاد جذابیت ، بتونه خیلی پاک و مطابق با قوانین پیش بره و رمانش هم خوب بشه . به نظر من این صحنه ها گذاشته میشه تا امار دانلود بره بالا !

kiya dokht

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    8,672
    امتیاز واکنش
    26,158
    تو رمان های معروف که چاپ هم شدند هرگز مسائل رو خیلی باز نمیکنند...به طور مثال رمان همخونه...تقریبا همه این رمانو خوندن و رازی بودن ازش...
    این ذهنیت که اگه رمان های ما مسائل غیر اخلاقی داشته باشه خواننده بیشتر جذب میکنه کاملا غلطه...
    یکی از کاگردانای معروف کشورمون تو یکی از مصاحبه هاش گفت فیلم اگه عاشقانه نباشه یا حداقل یه داستان عشق کوچولو اون میان نباشه اصلا ببیننده به نگاه کردن به فیلم فکر نمیکنه...حتی فیلمای مذهبی مثل یوسف پیامبر چقد روی عشق زوم کردن...پس بیاید فکر کنیم اگه ژانر رمان ما عاشقانه باشه نیاز نیست با اوردن این مسائل غیر اخلاقی تو رمان، خواننده جمع کنیم ..ژانر عاشقانه به اندازه ی کافی خواننده جذب میکنه...بیاید افتخار کنیم که نویسنده ی رمان های عاشقانه هستیمم و با نوشتن بعضی جمله ها و کلمات، تو رمان هامون شان خودمونو پایین نیاریم

Winterlady

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    624
    امتیاز واکنش
    11,231
    بنظر من منشا تمام اینا غرب زدگی و سریال های ماهواره ست و اگاهی ندادن والدین به بچه ها متاسفانه انحراف رویه جوون ها شکل دیگه ای بخودش گرفته و هر کسی الان مجازب هر کاری دلش میخواد میکنه. شخصا از رمان هایی که صحنه دارن بدم میاد ولی متاسفانه هوادارا با وجود قوانین فقط دنبال تموم این رماناهستن حتی به زوره فیـلتـ*ـر شکن! و وفتی یکی امثال من چیزی مینویسه که بیشتر درد مردمه بعضیها میگن خسته کنندس ماها خیلی درد داریم تو دیگه چرا از اجتماع مینویسی! این فیلمهای ترکیه ای تمام خانواده های ایرانی رو متزلزل کرده مخصوصا افکار جوونارو....

DENIRA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    9,963
    امتیاز واکنش
    85,309
    دقیقا به موضوع خوبی اشاره کردی سمیرا جان...خیلی از رمان ها کلا دین رو فراموش کردن و شخصیت های اصلی رمان نوشیدنی میخورن و سیگار میکشن...متاسفانه این فرهنگ بین ما ها بد در رفته...اینکه اگه طرف نوشیدنی بخوره و سیگار بکشه یه آدم باکلاس در میاد و ماهایی که حتی یه بار هم رنگ نوشیدنی رو ندیدیم میشیم اُمُل...اگه کسی توی مهمونی شال سرش کنه یا لباسش کاملا پوشیده باشه باعث تمسخر بعضی از رقیب هایش میشه...این روی کسی که رمان رو میخونه تاثیر میذاره و باعث میشه طرف فکر کنه اگه لباس پوشیده بپوشه مورد تمسخر اطرافیان قرار میگیره...بعد آخرش هم پسر رمان میگه من عاشق همین حجابت و نجیب زاده بودنت شدم...هر چند که این موضوعات فقط توی رمان ها نیست و من خیلی جاها توی جامعه خودمون دیدم....همه میخوان مثل غربیا رفتار کنن...در حالی که غربیا اصلا همچین رفتاری ندارن...درسته اونا نوشیدنی میخورن ولی همیشه به اندازه...بیشتراشون هم بدون الکله...یکی از فامیلای ما کلا توی انگلیس زندگی میکنه...اصلا تا حالا ناز و عشـ*ـوه ای توی رفتارش ندیدم...تازه خیلی علاقه داره که چادر سرش بذاره...بعضی از رمان ها کلا ارزش زن رو نادیده میگیرن...طرف میره توی یه شرکتی و پسر رمان که رئیس شرکته جلوی همه کتکش میزنه...واقعا ببخشید ولی اون طرف بیمار روانی تشریف دارن...همه مردم جهان حالا میدونن که توی ایران ارزش زن از زمان کوروش بالا بوده...ولی متاسفانه....

برخی موضوعات مشابه

بالا