کیا حاضرن رمانی که توش بخش عاشقانه نیست بخونن؟؟

دوست دارین رمانی که توش عشق و عاشقی وجود نداره رو بخونین؟

• مجموع رای دهندگان
    54
وضعیت
موضوع بسته شده است.

atra.kh

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,241
امتیاز واکنش
3,209
سلام خدمت دوستان عزیز
من هدفه توی این تایپیک اینه که ببینم دوستانی که رمان های چه توی فضای مجازی چه بیرون اون رو مطالعه میکنن رمانی که توش بخش عاشقانه وجود نداشته باشه رو هم علاقه ای به مطالعه اش دارن یا ترجیح میدن بیشتر عاشقانه مطالعه کنن؟
ممنون

• پیشنهادات
  • .NeGiN.

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    94
    امتیاز واکنش
    694
    برای من بستگی به سبک اون رمان داره مثلا اگه رمان فقط طنز باشه یا فقط ترسناک اینکه عاشقانه ای نداشته باشه خیلیم ایراد نداره

*unaccustoლed*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    128
    امتیاز واکنش
    716
    دقیقن اون رمانی که عاشقانه(ازین ابکی های مجازی ک غیر معقوله عاشقانه هاش)نباشع من مخونم....حالم از عشق وعاشقیه تورمانا بهم مخوره..یکی نیس بگه اخه مگه تو زندگی همش عشفق وعاشقیه...عشق صرفا لازم نی قبل ازدواج باشع...ک توهمه رمانا قبلش عاشق میشن ..حتی اونایی ک ازدواج مکنن طلاق مگیرن بعد یهو قبل ازدواج دوم عاشق میشن...باو سه چارتا نوجوون مخونن کلا دیدگاهشون ب زندگی عوض میشه.......قرار نیس لزوما عاشق بشین...ماانسان ها درجات مختلف وابستگی ونگرانی رو دسته بندی کردیم واسم گذاشتیم....بیایم یه سبک درست رو انتخاب کنیم براخوندن..مغزمون رو از چیزای خوب پر کنیم

Jupiter

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    719
    امتیاز واکنش
    34,110
    برای من سیر داستان مهم تر از عشق و عاشقیه نویسنده مورد علاقه ام دارن شان اصلا عشق و عاشقی نمینویسه والا یا حتی صادق هدایت که جدیدا میخونم
    میدونی عشق ملاک نیست خود داستان رمان ملاکه اینکه چقدر جذبت کنه

deimos

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,092
    امتیاز واکنش
    118,349
    من معمولا رمان نمی خونم ولی رمان هایی هم که تا الان خوندم و جذبم کردن موضوعشون عشق و عاشقی نبوده. یا این که عشق تو حاشیه اش بوده.
    در بین تبلیغای رمانا تبلیغی جذبم می کنه که بهم اطمینان بده موضوعش یه عشق آبکی و خیابونی نیست!

Fatemeh-D

نویسنده انجمن
    نویسنده انجمن
    ارسالی ها
    1,624
    امتیاز واکنش
    60,983
    اکثر اوقات عاشقانه یا درونمایه اصلی داستانه یا نمکش. که باعث جذابیت بخشیدن به داستان اصلی می شه. اما اگر داستان و قلم نویسنده اونقدر جذاب باشه که نیازی به این نمک نداشته باشه به نظرم خیلی از عاشقانه بهتره.

AREZOO.F

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    543
    امتیاز واکنش
    16,186
    من خودم عاشق رمان های عاشقانم...
    اما بوده رمان های که ژانرش عاشقانه نبوده اما به خاطر قلم فوق العاده نویسنده و موضوع خوب رمان تا آخرش خوندم مثل پسران بد که فوق العاده است.
    اما الان خلاصه رمان رو می خونم و تا می بینم همخونه ای هستش سریع از روش می گذرم. رمان های عاشقانه الان خالص نیست همش دنبال تظاهر و ثروت و خوشتیپ بودن هستن. من همیشه داستان های عاشقانه قدیمی ترها رو وقتی ازشون می شنوم محو و جذب اون فضای ساده و پاک میشم. اما الان رمان های عاشقانه خیلی بی محتوا شدن. بیشتریها تقریبا مثل هم می نویسن. رمان های خانوم رحیمی با این که برای دهه 70 هستش اما باز طرفدار داره چون ساده و بی آلایش بیان شده

Amir2527

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    58
    امتیاز واکنش
    422
    واسه من عاشقانه بودن اون رمان اصلا ملاک نیست. اگه خوب باشه می خونم، اگه نه که هیچی دیگه

zansia

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    248
    امتیاز واکنش
    13,651
    من بیشتر ایده داستان و شیوه نگارش رمان برام مهمه
    اصولا رمان عاشقانه خیلی نمیخونم بیشتر تو فاز ترسناک و فانتزی هستم
    ولی رمان عاشقانه هم میخونم
    بنظرم یه رمان برای این که خوب باشه الزاما نباید عاشقانه باشه ولی رمان عاشقانه هم میتونه خوب بشه
    در کل بستگی به خلاصه داستان داره که جذبم کنه یا نه

atra.kh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,241
    امتیاز واکنش
    3,209
    راستش من یه ایده دارم که هم فانتزی و هم عاشقانه است و یه ایده دیگه که فقط فانتزیه میخوام ببینم طرفداران فانتزی چقدره و من باید روی کدوم کار تمرکز کنم

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

بالا