معرفی آخرین رمانی که خوانده اید(قوانین درپست اول)

• شروع کننده موضوع Heart of stone
  • بازدیدها 18,988
  • پاسخ ها 158
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • پیشنهادات
  • Mehra501

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    438
    امتیاز واکنش
    4,284
    برگرد پیشم از مینا وهاب ...ی دختره س ک واسه تحصیل میره ی شهر دیگه و خونه ای رو اجاره میکنه که صاحبش تو کماست ..ی مدت میگذره و طی ماجرایی متوجه میشه ک روحی تو خونش هست و....

mzzm

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    70
    امتیاز واکنش
    581
    انتقام شیرین اخرین رمانی بود که همین سه چهار ساعت پیش تموم کردم رمان جالبی بود ولی من زیاد دوستش نداشتم
    راجب یه دختر بود که پدرش کارخونه داره و توی تصادف عمدی کشته میشه و مدارکشو برمیدارن دختر قاتل پدرشو پیدا میکنه و میره پرستار نوه ی اون مرد میشه......

gharibe

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    145
    امتیاز واکنش
    1,299
    رمان تاتلاقی خطوط موازی عالیه قلم نویسنده قوی و موضوع عاشقانه اروم لطیف همراه با هیجان توصیه میکنم حتما بخونیدش

ghazal-m

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    959
    امتیاز واکنش
    9,572
    آخرین رمانی که خوندم، رمان ناگفته ها از خانم بهاره حسنی بود.
    خلاصه: داستان در رابـ ـطه با دختری هست به نام نازلی کسروی که توی هواپیمای برگشت به ایران از آمریکا ( البته طی دو پرواز) با مردی آشنا می شه که نقش تاثیر گذاری در زندگی اش قراره داشته باشه و تو مجارای بازگشت نازلی خیلی از ناگفته ها گفته می شن!
    نظر شخصی خودم:
    اون زمانی که این رمان نوشته شد، کمتر رمانی با موضوعات این چنینی نوشته شده بود. اون زمان این رمان طرفداران خودش رو پیدا کرد و بسیار رونق داشت. به نوعی خانم حسنی از اولین کسانی بودن که این موضوع رو برای رمانشون استفاده کردن. الان اگر کسی بخونه این رمان رو، شاید فکر کنه ایشون متقلد هستن که نیستن.
    شخصیت های رمان شخصیت هایی بودن که شاید در ابتدا خواننده رو از خودشون می روندن و خواننده توانایی برقراری ارتباط با اون ها رو نداشت. اما، به مرور این مسئله حل شد و شخصیت ها بسیار ملموس و دلنشین شدن.
    این رمان نقاط اوج بی نظیری داشت و خواننده رو شوکه می کرد. داستان تا حدودی هیجان زیادی به خواننده منتقل می کرد. فقط یک سری قسمت ها غیر منطقی بود از نظرم و باب میل من نبود.{احتمالا اگر خونده باشین، متوجه می شین کدوم قسمت ها}
    فضاسازی ها و دیالوگ ها و مونولوگ ها ی رمانای ایشون رو من به شدت می پسندم. فقط یک زمان هایی این مونولوگ ها بیش از حد طولانی می شن. این موضوع چندان دلنشین نیست.

درکل این رمان توصیه می شودBokmal

Negarنگار

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    505
    امتیاز واکنش
    964
    برای من بخون برای من بمون .
    درباره دختری به نام عاطفه هستش که علاقه شدیدی به یکی از خوانند ها داره تا وقتی که برق حلقه رو توی انگشتش میبینه و میفهمه نامزد کرد.
    البته این فقط مقدمه ماجرا هستش من اکثرا این رنان ها رو نمیخونم و این هم دوستم گفت بخون و باید بگم عالیه

DENIRA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    9,963
    امتیاز واکنش
    85,309
    رمان مجازی:
    شرعی ولی غیر قانونی
    دختر به اسم هورناز که باید به جای بدهی پدرش، با مردی به اسم آدینگ ازدواج کنه؛ اما آدینگ عاشق دختر دیگه ای به اسم صنوبره. هورناز چون خیلی بچه بوده براش یک سری مشکلاتی پیش میاد و درست یک ماه بعد از ازدواج، راهی درمانگاه میشه. پزشک درمانگاه اون رو فراری میده و میره شهر دیگه ای تا درمان بشه، مادرش هم فرار می کنه و میره پیش هورناز. مردی به اسم بالاچ که انگاری با هورناز رابـ ـطه فامیلی داره، اونجا بوده و اونا رو زیر بال و پرشون می گیره و با مادر هورناز ازدواج می کنه.
    رمان خیلی قشنگیه؛ اما اول سیر خیلی تندی داشت! قسمتی که با آدینگ ازدواج کرد تا فرارش بیست صفحه هم نکشید؛ بعدش خیلی بهتر شد. در نوع خودش بی نظیره!
    رمان چاپی:
    از عشق تا دیوانگی راهی نیست
    پسری به اسم بهرام، میره تا گواهی فوت شخصی رو صادر کنه و متوجه میشه زنی به اسم رعنا که همسر و پرستار مردِ آلزایمری که حالا فوت شده، دیگه تنها و بی کسه و جایی رو نداره. اون رو می بره یه خونه نقلی که داشته و به رعنا اجازه میده اونجا زندگی کنه. از طرفی، خودش با زنش لیلا دائم دعوا دارن تا اینکه لیلا از خونه می زنه بیرون و میره خونه پدرش. پدرِ لیلا هم خیلی خیلی ثروت مند بوده؛ اما بهرام هیچی نداشته!
    خوب بود؛ اما کمی غیرقابل باور! نویسنده خیلی راحت شخصیت ها رو حذف می کرد، شخصیت لیلا چیزی نبود که خیلی راحت با مرگش زندگی متاهلی بهرام تموم بشه. بهرام خیلی راحت عاشق رعنا شد؛ ولی پیشنهاد میشه.

HASTI-L

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    190
    امتیاز واکنش
    1,507
    آخرین رمانی که خوندم شاهین سرخ از همین انجمن نگاه دانلود بود . داستان جالب و هیجان انگیزی داشت و می تونم بگم که ارزش خوندن رو داره .

ANDREA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,712
    امتیاز واکنش
    68,494
    رمان در همسایگی گودزیلا به قلم انید
    خلاصه ی از داستان رمان:
    یه دخترشیطون ودیوونه به اسم رها شایان…یه پسر شیطون به اسم رادوین رستگار…هم کلاسی هایی که سایه هم دیگه رو با تیر میزنن…رهابه شدت از رادوین متنفره و این تنفرباعث میشه که واسه اذیت کردنش نقشه های مختلفی بکشه…البته این وسط رادوینم ساکت نمی شینه و هرکاری می کنه تاحرص رهارودربیاره…این نقشه کشیدناواذیت کردناوحرص دادناباعث میشه که اتفاقای خنده داری بیفته.
    همه چیز خوبه وزندگی به خوبی می گذره اما به دلیل یه سری ازمشکلات،رها مجبورمیشه ازخانواده اش جدابشه وتویه خ و نه دیگه زندگی کنه…اماباورودش به خونه جدید…

رمان خوبی بود توصیه میکنم بخونید ،شخصیت رها هم خیلی باحال بود :campe45on2: عکس پریانکا چوپرا و ارمیا قاسمی به عنوان رها و رادوین بود:aiwan_light_dash2:چی بگم من :aiwan_light_dash1:

Amir2527

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    58
    امتیاز واکنش
    422
    کتاب گورستان: افراد خانواده پسری هجده ماهه به قتل می رسند و او تاتی کنان سر از قبرستانی متروک در می آورد. پسرک در میان ارواح گورستان بزرگ می شود و مهارت های عجیبی کسب می کند. اما حالا خطر واقعی نه در دنیای مردگان٬ که در میان زنده ها در کمین اوست.

برای کسانی که نیل گیمن رو می شناسن دونستن اینکه اسم اون به عنوان نویسنده روی این کتابه برای اینکه بدون معطلی سراغ خوندنش برن کافیه.
    ولی محض اطلاع کسانی که نیل گیمن رو نمی شناسن باید بگم که یه نویسنده جهانیه و به خاطر آثارش در ژانر های ترسناک و فانتزی شناخته میشه. کتاب خدایان آمریکایی اون به عنوان یکی از بهترین فانتزی های تاریخ شناخته میشه که همین سال پیش سریالی موفق با اقتباس از این کتاب ساخته شد. اون همچنین نویسنده داستان کرولاینه که مطمئنا انیمیشنی که براساس این کتاب ساخته شد کابوس دوران بچگی خیلی هاست. خلاصه اینکه حتما این کتابو بخونین و مطمئن باشین که از این کار پشیمون نمیشین.

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

بالا