اولین رمانی که خودتون نوشتین چی بود؟

نارینه

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
3,432
امتیاز واکنش
39,880
سلام...اولین تجربه رسمی رمان یا نوشته واقعی تون چی بود؟
آیا از انتشارش راضی بودین؟
بازخورد مثبتی دیدین؟
من اولین رمانم نامه های دلتنگی بود...داستانش خوب بود..فقط غلط تایپی زیادی داشت...
اگه تجربه الان رو داشتم بهتر می نوشتمش با داستانی بهتر

• پیشنهادات
  • Marzieh.M

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,300
    امتیاز واکنش
    19,258

«n-i-y-a»

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,909
    امتیاز واکنش
    53,694
    اولین رمانم شانزده سال فکر سیاه بود، اگر الان بود شاید نمی نوشتمش و مجبور نبودم جلد دومش رو ادامه بدم.
    ولی چیزایی که از اعضای شورای نقد یاد گرفتم رو توی یه رمانم بکار بردم و ازش راضی ام :) از منتقد ها هم خیلی خیلی تشکر می کنم
    پارادوکس دو همزاد

ghazal-m

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    959
    امتیاز واکنش
    9,572
    اولین اولین اگر بخوایم در نظر بگیریم سیزده سالم بود که نوشتمش و اسمش هم میراث عشق بود که با بسته شدن سایت مذکور نیمه کاره موند.
    حدودای سال قبل یه رمان جدید شروع کردم؛ کابوسی از رویا که خب یک سری خواننده پیدا کرد و بدک نبود بعنوان کار اولی که پایان یافته و منتشر شده؛ سوژه ی واقعی داشت و شخصیت ها واقعی بودن اما خب وسط داستان یه مشکلی بوجود اومد و من شتابزده داستان رو تموم کردم و این موضوع کاملا تو سیر داستان به چشم میخوره!
    خودم راضی نبودم اما کسانی بودن که راضی بودن و بشدت تشویقم کردن که خب قلمم خیلی بهتر شد و نوشته هامم همینطور تا جایی که دو رمان درحال تایپ دیگه در انجمنی دیگه دارم.

نیوتیش

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    57
    امتیاز واکنش
    832
    اولینش که جوک بود طرف سوار بر موتور سیکلت با شمشیرش مثل بربر ها حمله می کرد اما دومیش رو یه ساله دارم روش کار می کنم فقط چند تا از دوستام خوندن که میگن خوبه ولی معلوم نیست

آیدا.ف

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5,830
    امتیاز واکنش
    35,457
    من راستش از رمان اولم زیاد راضی نیستم. اون موقع چون عضو کادر نقد هم نبودم،چیز زیادی درمورد نوشتن نمی دونستم. خیلی زود و یهویی تموم شد و سوال های زیادی برای خواننده بود و خیلیچیزها هنوزگنک بودند.

Fatemeh-D

نویسنده انجمن
    نویسنده انجمن
    ارسالی ها
    1,624
    امتیاز واکنش
    60,983
    خوب من وقتی اولین رمانم رو نوشتم از رمان های دیگه الگو برداشته بودم. زیاد آموزش های نویسندگی رو نخونده بودم و رمان هایی که دیگران می نوشتن به من نوشتن رو آموزش داده بودن. اون رمان هم از لحاظ نگارشی ضعیف بودن. تو یه جمله، اول اولا رمانای خز می خوندم و همین باعث می شد که قلمم مثل اونا بی کیفیت بشه. بعد از نقد رمانم توسط منتقدا رمانای قوی تری خوندم. بیشتر مطالعه کردم و از غلط های نگارشیم آگاه شدم و نوشتنم پیشرفت کرد. رمان اولم بیش از حد اغراق آمیز بود و از واقعیت دور. من بیشتر از این که اون رو اثر معرفی کنم، درس عبرت معرفی می کنم. ولی خوب بعد اون خیلی چیزا یاد گرفتم.

SheRviN DoKhT

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,883
    امتیاز واکنش
    147,427
    سلام...اولین تجربه رسمی
    Please, ورود or عضویت to view URLs content!
    یا نوشته واقعی تون چی بود؟
    این مرد ویران است
    آیا از انتشارش راضی بودین؟
    اوهوم ولی از انتشار جلد دومش فوق تصور ناراضی ام.منتها نمیشه کاریش کرد.
    بازخورد مثبتی دیدین؟

ره زیاد!!
    برای اولین بار خلاصه خوب بود.

kianick

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    750
    امتیاز واکنش
    25,173
    من تایپش نکردم رمانمو :)
    از بچگی داستان خیلی می‌نوشتم ولی اولین بار که جدا دست به قلم شدم یه داستان تخیلی بود که تقریبا ایده گرفتم ازش.
    بعدی سرزمینی به نام آدینا بود.
    بعدش سه‌گانه‌ی جنگاوران سرنوشت.
    خیزش سپیده‌دم هم هست که در حال نوشتنه.
    دو تا کتاب دیگه هم دارم می‌نویسم که اسم پیدا نکردم هنو متاسفانه :/
    یه عاشقانه هم داشتم می‌نوشتم که همه چی شد به غیر از عاشقانه الآن هم داره تو متروکه خاک میخوره :aiwan_lightsds_blum:

bluebloom

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,510
    امتیاز واکنش
    69,983
    اوم خوب
    اولین رمان های من هنوز تایپ نشدن و در 15_14 سالگی نوشتمشون ! بخاطر همین محتوای خوبشون با بچگی من زیاد خوب نشد....
    پارسال تصمیم گرفتم یکیشون رو تایپ کنم که با نگاه دانلود آشنا شدم ، موضوع اصلیش در وسط های رمان بود و به نظر خودم جالب بود تازه داشت داستانش جالب میشد اما من از اونجایی که به نظرم خیلی نیاز به ویرایش داشت و اگه این ویرایش ها انجام نمیشدن کار آبکی از آب درمیود فرستادمش جزیره متروکه :/ رمان خانم شرقی

برخی موضوعات مشابه

بالا