اولین رمانی که خودتون نوشتین چی بود؟

برنو

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
305
امتیاز واکنش
4,502
اولین داستانم رو توی سیزده سالگی تایپ میکردم ولی فایلش رو برای همیشه از دست دادم و باعث شد تا بیست سالگی سمت نویسندگی نرم .الان یادم نیست موضوعش چی بود ولی میدونم نوجوان پسند بود 25r30wi
الان یه داستان در دست تایپ دارم که افلاین نوشته میشه تا ببینم چی پیش میاد و چند تا ایده ی خام که نیاز به پردازش داره .:NewNegah (6):

• پیشنهادات
  • روژینا.ابراهیمی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    102
    امتیاز واکنش
    662
    من از بچگیم می نوشتم اما هیچکدومشون آخر نداشت ! قلمم هم خوب نبود و بچه گانه میشد ...
    اما اولین رمانی که بطور جدی و آغاز کردم و به پایان هم رسوندم اسمش هات چاکلت بود . عاشقانه هم بود . نه چاپش کردم و نه توی اینترنت منتشر ، فقط یه سری از دوستام خوندن و گفتن خوبه . سیزده چهارده سالم بود ، که دفترش افتاد دست دبیر عربیو و اونم ازم گرفت ، چون عاشقانه بود دادش مدیر مدرسه مون و کلی توبیخ شدم ! البته چیز خاصی توش نداشت اما اونا می گفتن دختر به این سن نباید عاشقانه بنویسه ، اصن چه معنی داره ؟ وقتی دفترمو پس دادن تا سالها می ترسیدم دست به قلم ببرم اما بعد از اون سالها که میخونم میبینم کلی غلط املایی و نگارشی داشته و موضوعش هم خوب پرداخته نشده بود .... اما خب خیلی درس ازش گرفتم . بعد از مدتها هم دوباره یه آفلاین شروع کردم ، ایشالا خوب شه !

مروارید 781

نویسنده سطح یک
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    549
    امتیاز واکنش
    66,897
    سلام.
    خب من اولین رمانی که منتشرش کردم در حال تایپه . ایده امو دوست دارم. فکرم نمی کنم تکراری باشه. فقط من چون آدم عجولیم می ترسم آخرش گند بزنم بهش.البته می دونم یه خرده از نظر علائم نگارشی و اینا ممکنه ایراد داشته باشه که حتما در آینده ویرایشش می کنم. اما اگه بخوام بگم اولین رمانم رو کی نوشتم:NewNegah (1): کلاس چهارم ابتدایی بودم. عاشقانه هم نبود. ژانرش اجتماعی بود! البته در حوزه ی سنی خودم بود دیگه! یادمه داستانش در مورد یه دزدی بود ولی خب بعدش گم و گورش کردم.اما اولین رمان عاشقانه ام که اول دبیرستان نوشتمشم اسمش رو گذاشتم مادرانه اونم دوستام خوندن می گفتن خیلی قشنگه! البته منتشر نکردما قصدم ندارم که منتشر کنم اون یه تجربه ی خوب واسه شروع عاشقانه نویسی من بود:aiwan_light_blumf:
    رمان نصف و نیمه هم یه عالمه دارم. ایده های خامم فراوون متاسفانه وقت نیست
    Please, ورود or عضویت to view URLs content!

فاطمه صفارزاده

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    9,452
    امتیاز واکنش
    41,301
    اولین رمانی که من نوشتم توی یه انجمن دیگه بود. فوق‌العاده کلیشه‌ای و تکراری و بد!
    چون بچه‌تر بودم و فکر میکردم اینطور داستانا قشنگن درسته خواننده‌ی زیادی داشت اما قشنگ نبود.
    رمان‌هایی که آبکی بودن و یه عاشقانه‌ی فوق‌العاده بد داشتن!
    اما خدا رو شکر الآن فهمیدم و دارم سعی می‌کنم که رمانی بنویسم در شان یک نویسنده‌ی تازه‌کار

Ghazalhe.Sh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    874
    امتیاز واکنش
    5,170
    اولين رمان من اتقام و عشق بود! باز خوردش بد نبود، ولى عالى هم نبود؛ از نوشتنش پشيمون نيستم؛ ولى كم و كاستى زياد داشت! اون موقع كه نوشتمش 16ساله بودم، كم سن و واقعا بى تجربه بودم(البته اولين نوشته ام نبود ولى خوب..) البته هنوز هم حرفه اى نيستم و در حال ياد گيريم.

nastaran*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    18
    امتیاز واکنش
    77
    من اولین و تنها رمانی که نوشتم رو توی نود و هشتیا گذاشتم. یه رمان فانتزی بود راجع به دختری که توی سفرش به صورت کاملا تصادفی وارد یه دنیای دیگه میشه و ...
    خب اون زمان مخاطب های من خیلی کم بودن ولی بازم همون کسایی که بودن باعث شدن من رمان و تموم کنم. وگرنه اگه میخواستم برای خودم بنویسم عمرا تمومش نمیکردم.
    چیزی که ازش یاد گرفتم این بود که شدیدا به فانتزی نوشتن علاقه دارم! و دیگه اینکه تا قبل از اینکه طرح دقیق رمان رو نداشته باشم دیگه دست به قلم نمیبرم.
    چرا؟ چون موقعی که شروع کردم طرح دقیق و جواب تموم معماهارو نمیدونستم. وقتی که آخر کار معماها رو حل کردم و برگشتم دوباره خوندم متوجه شدم توی طرح داستان نقص زیاد هست و کلا رمان ایراد فنی داره.
    از اون موقع تا الان دوتا نولا نوشتم و الانم دارم روی طرح یه رمان کار میکنم. ولی فکر نمیکنم دیگه هیچوقت کارم رو توی اینترنت منتشر کنم.

رزمین رولینگ

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    770
    امتیاز واکنش
    13,290
    رمان یاقوت خونین
    حاصل دوسال تحقیق و پژوهش و ترجمه و مصاحبه
    اولین جلد یه تریلر سه گانه
    تمام هنر روزنامه نگاریم رو براش خرج کردم
    دو جلد بعدیش هم نوشته شدن.
    کورسو و هولوکاست

نگـآر

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    250
    امتیاز واکنش
    1,564
    من اولین داستانی که نوشتم 15 سالم بود و اتفاقا چند روز پیش هم بعد مدت ها پیداش کردم و خوندمش باز و خودم خندم گرفت. :aiwan_light_lol:
    خودمم خجالت کشیدم که چرا گذاشتم بقیه هم بخوننش :aiwan_lffghfdght_blum:
    البته اون بنده خدا ها به روم نمیوردن ولی قلمم خیلی ضعیف و بچگانه بود. ولی خب ایده اش رو دوست دارم و خیلی زود ویرایشش میکنمم:campe45on2:

phantom.hive

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    234
    امتیاز واکنش
    2,947
    اولین رمانی که من نوشتم برمی‌گرده به کلاس ششمم که فانتزی بود، اومدم عاشقانه‌اش کنم که کلاً خراب شد و نصفه نیمه ولش کردم. هنوز توی هیچ سایتی منتشرش نکرده بودم اما اولین رمانی که توی اینترنت منتشرش کردم، برگزیده‌ی‌سیاهی(جلد اول مجموعه‌ی سلطه‌گران) بود که به عنوان قلم اول، تقریباً ازش راضیَم.

Firelight̸

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,273
    امتیاز واکنش
    47,038
    من همین رمان سرنوشت پیچیده که به کنترل کیفی منتقل شده اولین تجربه رمانمه که به صورت جدی دنبالش کردم البته خیلی عیب و ایراد داره اینو خودمم میدونم

برخی موضوعات مشابه

بالا