Nazi.fa

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
13
امتیاز واکنش
315
رمان الهه شرقی،ستاره های آرزو،ماهی زلال پرست و مجموعه کتابهای م.مودب پور

• پیشنهادات
  • آیـ...دا

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    338
    امتیاز واکنش
    7,398
    من پیش از تو

دختر گل فروش

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    22
    امتیاز واکنش
    12
    رمان هایی ک خیلی فوق العاده بودن
    هیچ وقت دیر نیست
    لرد سودا گران 1 و 2
    معشـ*ـوقه شیطان
    ازدواج توتیا
    آخرین داستان عشق
    بی برگشت
    ناگفته ها
    دژکوب و شاه شطرنج هم قشنگ بودن

Raha_at

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3
    امتیاز واکنش
    0
    جاوید در من
    به رنگ نارنجی
    بن بست
    تب
    دلشوره
    نجیب بی ابرو
    ..

֎GoDFatheR֎

مدیریت کل
    عضو کادر مدیریت
    ارسالی ها
    776
    امتیاز واکنش
    17,780
    حیف وقت نیست که صرف اینچنین رمانایی بشه؟نه اینکه کلا نخونینا ولی انقد رمان محشر از نوابغ و متفکرین بزرگ هست که ادم وقتشو برای نوشته های کم ارزش و بی ارزش بچه های ده پونزده ساله حروم نکنه.همه چیزایی که میخونین شخصیت و ذهنیت شما رو شکل می دن.رمان ام کلثوم 14 ساله از کازرون رو می خونین بعد انتظار دارین شخصیتتون مث آنتوان چخوف بشه؟نشدنیه دوستان.مثل اینه صب تا شب چربی و قند بخورین و انتظار داشته باشین بدنتون رو فرم باشه و سیکس پک داشته باشین.نشدنیه.مغزتونو ندین دست 4تا بچه ی بیسواد....

fatima Eqb

نویسنده ویژه
    نویسنده انجمن
    ارسالی ها
    1,489
    امتیاز واکنش
    51,834
    دوستان عزیز سلام . منم به نوبه خودم دوست دارم بهترین رمان یا رمانهایی که خوندم اینجا معرفی کنم . بعضیاتون می دونید که سالهاست که اینجا عضو هستم و قبلاً رمانهای زیادی از نویسندگان این انجمن و انجمن متلاشی شده نودوهشتیا رو می خوندم . بعضیاشون بد نبودند و بعضیاشون فوق العاده بد بودند ولی بعضیاشون عالی بودند . اما دوست دارم رمانهای چاپی رو معرفی کنم که ارزش چند بار خوندن را دارند و شما دوستان را هم ترغیب کنم که به جز رمانهای دانلود شده ، کتاب هم دست بگیرید چون زیادی به صفحه گوشی یا کامپیوتر خیره شدن عوارض سختی داره .
    بهترین و زیباترین رمانهایی که تا حالا خوندم : "عروس زندان" نوشته ژرژ ماری - "بادام" نوشته وون پیونگ سون - "شدن" نوشته میشل اوباما - "همخونه" مریم ریاحی - "کسی می آید" مریم ریاحی - مجموعه رمانهای "آبنبات دارچینی ، پسته ای ، هل دار و نارگیلی" مهرداد صدقی (فوق العاده هستند) - مجموعه رمانهای نویسنده گرامی م،مؤدب پور - "سلطانه" نوشته کالین فالکنر (شرح زندگی خرم سلطان هست) و یک سری کتابهای جنایی که به قلم قاضی شهریاری است که خودم عاشق ژانر جنایی معمایی هستم . دوستان به جز کتاب عروس زندان که از سال 71 دیگه چاپ نشد ، بقیه رمانها در بازار موجوده و می تونید تهیه اشون کنید و بخونید . ببخشید زیاد توضیح دادم اما دوست دارم جمعیت کتابخوانها خیلی بیشتر از اینا بشه .
    موفق باشید

fatima Eqb

نویسنده ویژه
    نویسنده انجمن
    ارسالی ها
    1,489
    امتیاز واکنش
    51,834
    سلام جناب مدیر . خوب شد شما رو اینجا دیدم . والا از نویسنده کم سن و سال گذشته ، ویراستارهای انجمن هم یه سری دانش آموز دبیرستانی هستند که متاسفانه تجربه کافی برای ویراستاری ندارند ولی قاطعانه انتخاب میشن . من بارها اعتراض کردم اما هر بار یه ویراستار کم سن و سال و کم تجربه برام انتخاب کردند که حتی با دستور زبان فارسی هم آشنایی چندانی نداشتند . دو تا از رمانهای من بعد از ویراستاری میشه گفت ارزش خودشونو از دست دادند . لطفاً به عنوان مدیرکل انجمن نسبت به ویراستارها سختگیرانه رفتار کنید . ممنون

֎GoDFatheR֎

مدیریت کل
    عضو کادر مدیریت
    ارسالی ها
    776
    امتیاز واکنش
    17,780
    درود بر شما خانم فاطیمای عزیز و بزرگوار.متاسفانه خیلی وقته ما ویراستار نداریم دیگه و رمانا بدون ویرایش میرن روی سایت.همه بچه هامون رفتن

ترنج توکلی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2
    امتیاز واکنش
    6
    بینوایان، بادام، کتابخانه نیمه شب، سمفونی مردگان، قهوه سرد آقای نویسنده، دختر پرتقالی، دختری در قطار، راز خانم مارپل، چشم‌هایش، گردان قاطرچی‌ها، دو جلدی برباد رفته، دزیره، جین ایر، ربه‌کا، غرور و تعصب، بادبادک باز، عقل و احساس، بابالنگ دراز، دشمن عزیز

fatima Eqb

نویسنده ویژه
    نویسنده انجمن
    ارسالی ها
    1,489
    امتیاز واکنش
    51,834

برخی موضوعات مشابه

بالا