بحث آزاد: موضوعات استفاده شده رمانها

• پیشنهادات
  • نگار 1373

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    365
    امتیاز واکنش
    15,770
    بیشتر این قبیل موارد شاید می خوان خواننده ی بیشتر و شهرت بیشتری جذب کنن که متاسفانه من خیلی از رمانای پر طرفدار رو دیدم که واقعا صحنه های به شدت خصوصی رو نویسنده در کمال خونسردیش به تصویر کشیده بود.
    من به شخصه نه خوشم میاد این نوشته ها رو بخونم نه خوشم میاد این مدلی بنویسم.
    بعضیا به من گله می کردن چرا انقدر فلان رمانت خشکه! چرا اینجوری می نویسی؟ چقدر شخصیتاش بچه مثبتن!! o_O
    خب اینجا مگه لس آنجلسه که بخوایم اینجوری بنویسیم؟:NewNegah (8):
    ولی این موارد داره شدید رایج می شه و جای تاسف دارهSigh

ghazal♥

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,479
    امتیاز واکنش
    17,852
    من اتفاقا رمانم اصلا راجب این چیزا نیست و حتی دست همدیگرم نمیگیرند !
    خوشحال میشم سر بزنید .
    Please, ورود or عضویت to view URLs content!

dehqani

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    531
    امتیاز واکنش
    6,796
    بعضی وقتا یه رمانایی می خونم به صحنه هایی میرسم که چشمام درشت می شه! بر میگردم اول رمان و اسم نویسنده رو دوباره می بینم. شک میکنم که نکنه اسمشو اشتباه خوندم. ایرانیه یا خارجی؟
    واقعا میگم وقتی به این جور رمانا بر می خورم نیمه کاره رهاش می کنم. من رمانای خارجی خوندم، والا به خدا تو اونا هم اینجور صحنه ها نبوده که تو رمانای ایرانی پیدا می شه!
    فقط میشه برای اون نویسنده تاسف خورد همین!
    من از اون نویسنده ها فقط یه سوال دارم
    آیا حاضری با یه همچین شخصیت پسری که ساختی تو واقعیت ازدواج کنی؟ حالت از اون شخصیت بهم نمی خوره. نمی ترسی وقتی مـسـ*ـت میاد خونه بزنه لهت کنه؟
    یا حاضری برای داداشت بری خاستگاری اون دختری که پرداختی؟ نمی زنی تو دهنش بگی حرف اون دختره پا پتی زهرمار خور رو نزن؟

carnelian

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    189
    امتیاز واکنش
    1,679
    رمان هایی با سبک نوشتار غیر اخلاقی صرفا حهت به بازی گرفتن و جذب طرفدارهای زیر ۱۴ سال هست ،و هیچ گونه ارزش خواندن نداره ،نمیگم اصلا نباشه چون خودم رمانهای الینا ،شبح شاه و تولد یک قهرمان و ..که میخوندم داشت ولی محور نبود حاشیه ی اندک بود حتی بدون خلق این جپر ثحنه هام میشه بی نظیر نوشت مثل غرور و تعصب

matina

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    475
    امتیاز واکنش
    6,412
    وقتی تقاضای یه چیزی زیاد باشه عرضه اش هم بالا میره . وقتی خواننده ها این موضوع رو می پسندن پس نویسنده ها هم این موضوع رو مینویسن

Queen of sorrows

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    142
    امتیاز واکنش
    771
    همه اینا بستگی به این داره که نویسنده علاقه داره تعداد خواننده های داستانش رو بالا ببره و برای جذب بیشتر خواننده از این سبک اتفاقات استفاده میکنه

♥Pari♥

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    294
    امتیاز واکنش
    11,113
    من به شخصه از این نوع ماجرا ها متنفرم و همیشه توی رمان هام سعی کردم از قوانین اسلامی پروی کنم و از روابط نا مشروع و خلاصه تحـریـ*ک آمیز استفاده نکنم.
    خیلی بده که برای گرفتن لایک و تشکر یا گرفتن کامنت و این چیزا از فرهنگ های غربی استفاده کنیم و رسالت اصلی نویسندگی رو فراموش کنیم....نویسندگی خیلی تاثیر قوی میتونه روی خواننده داشته باشه پس بهتره مراقب قلممون باشیم که خدای نکرده هرز نره ...
    موفق باشین.

maria1377

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    485
    امتیاز واکنش
    7,157
    یه سری روابط هست و کسی منکرش نیست، اما قرار نیست همه از تک و توک روابط سر در بیاره. انقدر از این رمانای چرت خوندم که دیگه حالم داره از عاشقانه بهم میخوره. توهین به نویسنده های تازه کارمون نشه، خودمم تازه کارم، اما بعضیا فک میکنن دوتا رمان که خوندن دیگه نویسنده انو میان پشت سرهم تایپ میکنن، رماناشونو که میخونی ، رمان که نیست خاطره روزانه است!!

به حدی روابط و باز میکنن، که من به شخصه توی رمانم جرعت نمی کردم روابط عاشقانه بزارم. به حدی که تو خصوصیم یا توی دیدگاه های رمان رفته، نوشتن چرا روابط عاشقانه اش کم بود. می ترسم چیزی بنویسم که باعث تحرکی یکی بشه:|

به هزار شیوه نوشتن باید متوسل شی تا یه صحنه عاشقانه رو پاک بنویسی که مبادا ذهن خوانندها کج بره.
    تورو خدا پاک بنویسیم. خواننده ها پورن نمی خوان، یه چیز پاک می خوان.
    لطفا لطفاً لطفادرست بنویسیم

برخی موضوعات مشابه

بالا