اخبار سینما و تلوزیون معرفی ونقدسریال روزهای بدبه در | سعیدآقاخانی

• شروع کننده موضوع ☂Baran
  • بازدیدها 322
  • پاسخ ها 7
  • تاریخ شروع

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,966
امتیاز واکنش
225
مجموعه تلویزیونی "روزهای بد، در" به تهیه کنندگی ایرج محمدی و مهران مهام که برای ایام نوروز در حال تهیه است، با هومن برق نورد، مریم امیر جلالی و بیژن بنفشه خواه قرارداد بست.

20140112183204Unti1.jpg

به گزارش سینماخبر، هومن برق نورد، مریم امیر جلالی و بیژن بنفشه خواه به عنوان بازیگران اصلی مجموعه نوروزی شبکه سه سیما با عنوان روزهای بد،در شناخته شدند.

این سریال دارای15 قسمت 40 دقیقه ای است و این روزها مراحل تولید خود را پشت سر می گذارد.

مهران مهام تهیه کننده روزهای بد، در در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی شبکه سه سیما درباره زمان آغاز تصویربرداری این سریال گفت:

در حال حاضر مشغول بررسی لوکیشن های سریال هستیم و کارمان را با تصویربرداری در یک مدرسه شروع می کنیم. همچنین احتمالا تا یک هفته آینده سریال کلید زده می شود.

سریال روزهای بد، در کاری از گروه فیلم و سریال شبکه سه سیماست که به کارگردانی سعید آقاخانی و نویسندگی برزو نیک نژاد برای ایام نوروز مراحل پیش تولید خود را پشت سر می گذارد.

• پیشنهادات
  • ☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    "روزهای بد،در"با مهران غفوریان و هومن برق نورد

مجموعه تلویزیونی "روزهای بد، در" به تهیهکنندگی ایرج محمدی و مهران مهام و کارگردانی سعید آقاخانی بازیگران جدید خود را شناخت.

2014012914441810-1345.jpg

به گزارش سینماخبر، مهران غفوریان، مهران رجبی و لاچین دربندی از بازیگرانی هستند که قرار است در سریال "روزهای بد، در" به ایفای نقش بپردازند.

این بازیگران به ترتیب در نقشهای نادر، اردشیر و نگار در این سریال بازی دارند.

همچنین بیژن بنفشهخواه، مریم امیرجلالی، هومن برقنورد، مهرناز بیات، غلامرضا نیکخواه، امیررضا میرآقا، محمدرضا شیرخانلو سایر بازیگرانی هستند که پیش از این حضورشان در این مجموعه تلویزیونی قطعی شده است.

«روزهای بد، در» کاری از گروه فیلم و سریال شبکه سه سیماست که ویژه نوروز آماده میشود.

این سریال چند روزی است مراحل تصویربرداری خود را در مدرسهای در ازگل آغاز کرده است و بنا به گفته تهیه کننده آن تصویربرداری مجموعه تا دو هفته دیگر در این لوکیشن ادامه خواهد داشت.

داستان این سریال 13 قسمتی درباره سرایداری است که بعد از گذشت 30 سال در آستانه ازدواج دختر خود قرار است بازنشسته شود. حال که قصد دارد مراسم ازدواج او را در مدرسه برگزار کند، این اتفاق برایش رقم می خورد.

مجموعه تلویزیونی «روزهای بد، در» به قلم برزو نیکنژاد به رشته تحریر درآمده است. وی ماه رمضان امسال نویسندگی مجموعه تلویزیونی «دودکش» را بر عهده داشت.

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    «روزای بد در» از پنج شنبه پخش می شود

سریال «روزای بد در» به کارگردانی «سعید آقاخانی» از پنجشنبه 29 اسفند به روی آنتن میرود.

20140314124213wwwCampecIrSeryalRozhayBadDar32.jpg

به گزارش سینماخبر، مجموعه روزهای بد در در 15 قسمت 45 دقیقه ای تولید شده و قسمت اول آن پنجشنبه به روی آنتن می رود.

این سریال در ایام نوروز هر شب ساعت 20:45 به روی آنتن می رود و تکرار اول آن ساعت 15 دقیقه بامداد فردا و همچنین تکرار دوم آن ساعت 16: 10 روز بعد پخش خواهد شد.

نویسنده این سریال برزو نیک نژاد است و کارگردانی آن را سعید آقا خانی برعهده داشته است.

تهیه کنندگی روزای بد در را ایرج محمدی و مهران مهام انجام داده اند و هومن برق نورد، مریم امیر جلالی، غلامرضا نیکخواه، مهرناز بیات، امیر رضا میر آقا، بیژن بنفشه خواه ،مهران رجبی و بازیگر خردسال محمدرضا شیرخانلو در آن ایفای نقش کرده اند.

این سریال داستان زندگی سرایداری را روایت می کند که پس از 30 سال فعالیت در آستانه بازنشستگی قرار دارد و تصمیم به جا به جایی می گیرد. فرزند او در آستانه ازدواج است و قرار بوده مراسم عروسی او را در مدرسه بگیرند. در این میان ماجراهایی برای وی و خانواده اش پیش می آید.

Ðαяӄ ƨнαÐσω

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,653
    امتیاز واکنش
    1,051
    خخخ منم همین الان عکساشو گذاشتم :icon_29:

¤ Dr.F SH A ¤

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,125
    امتیاز واکنش
    664
    حالا قشنگه؟؟؟؟؟؟؟؟

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    بیژن بنفشه خواه: امیر جعفری مرا نشناخت!

بیژن بنفشه خواه گریم خود در سریال «روزهای بد به در» سعید آقاخانی را عالی توصیف میکند و میگوید: قیافه ام خیلی متفاوت شده است؛ به حدی که حتی امیر جعفری هم که به صحنه آمده بود، من را نشناخت و اظهار تعجب کرد.

20140326114015000000000000000.jpg

به گزارش سینما خبر، این بازیگر که این روزها در سریال سعید آقاخانی ایفای نقش میکند، ابتدا درخصوص وضعیت تلویزیون در سالی که گذشت گفت: تلویزیون در سالی که گذشت، مشکل مالیاش به حدی رسید که بر کیفیت کارها اثر گذاشت و برنامهها آن طور که باید و شاید نبودند.

او در ادامه درخصوص همکاریاش با سعید آقاخانی نیز گفت: اولین کاری که با با سعید آقاخانی داشتیم، در سال 70 و به اجرای یک تئاتر عروسکی برمیگشت که کارگردان آن آقای بهروز غریبپور بود. سپس با سعید آقاخانی همبازی شدیم و پیش از این در مقام کارگردانی او در سریال «دزد و پلیس» ایفای نقش کردم.

او در ادامه به گریم متفاوتی که در سریال «روزهای بد به در» دارد، اشاره کرد و گفت: در این سریال قیافهام خیلی متفاوت شده است. گریمم را خیلی دوست دارم و عالی است. قیافه ام متفاوت شده است حتی دوستانی که بر سر صحنه می آمدند من را نمیشناختند. چندی پیش بود که امیر جعفری سر صحنه آمد و من او را بغـ*ـل و با او روبوسی کردم اما او من را نشناخت و پس از آنکه خودم را معرفی کردم بسیار تعجب کرد.

او در ادامه از آرش اسکندری، طراح گریم سریال «روزهای بد به در» تشکر کرد.

بنابرگزارش ایسنا، بنفشه خواه در ادامه درخصوص نقش خود در سریال «روزهای بد به در» نیز گفت: در این سریال با هومن برقنورد دوقلوی ناهمسان هستم که او حدودا یک دقیقه از من بزرگتر است. پیک موتوری هستم، آدم شوخطبعی هستم در عین حال که یک مقدار نیز خنگ هستم.

روزهای بد به در

بیژن بنفشه خواه در بخش پایانی گفتوگوی خود با اشاره به اینکه به سختی میتواند تیپسازی کند، گفت: مدل بازیام با کارهایی که انجام میدهم فرق ندارد. خیلیها راحت تیپسازی میکنند از جمله رضا شفیعی جم. اما من توانایی تیپسازی را آنقدر ندارم. به خاطر همین شاید بازیام یک مقدار شبیه به کارهای قبلیام باشد. اما در سریال «روزهای بد بهدر» به جهت اینکه گریم متفاوتی دارم فکر میکنم تفاوت زیادی با کارهای قبلیام داشته باشم.

به گزارش ایسنا، سریال «روزهای بد به در» در ایام نوروز از شبکه سه سیما پخش میشود.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

SunSon

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    21
    امتیاز واکنش
    7
    من به گریمور این سریال تبریک نمیگم ، به امیر جعفری تسلیت میگم! :icon_cool:

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    1