بحث آزاد: موضوعات استفاده شده رمانها

کیا مهرزاد

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
3
امتیاز واکنش
27
اضافه کردن سانسورچی بدترین راه حله ممکنه
باید قوه ی تشخیص جامعه رو تقویت کرد.سطح سلیقه مردم رو با تمجید از آثار ارزشمند بالا آورد نه اینکه براشون باید و نباید تعیین کنیم اینجوری بدتر جذب رمان های سخیف پوـرن و ....میشن.
هر ممنوعه ای جذابه

• پیشنهادات
  • نیوتیش

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    57
    امتیاز واکنش
    832
    بیان کردن عاطفه و احساس در قالب جملات قشنگ در معدود قسمت های داستان رو دوست دارم ولی کاملا کاملا کاملا موافقم که شورش رو در اوردن خیلی بد حقیرانه و کثیفه که انقدر شان یه دختر خانم رو میارید پایین خودتون که هیچی اصلا اما چاره برای دختر های درست چیه?نمی دونم این مرضی که دارن اسمش چیه?از تحقیر خودتون خوشتون میاد?حد رو نگه دارید دختر پسر های شاخ و خفن و مغرور و همه چی تمام رو کنار بگذارید یه رگه واقعیت هم تو داستان بد نیست تو دنیای واقعی کدومتون از یه دختر یا پسر مغرور و بی بند و بار خوشش میاد?

کیا مهرزاد

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3
    امتیاز واکنش
    27
    اینایی که این مدلی می نویسن اصلا نویسنده نیستن.خونه ی پرش گزارش نویسی کردن از زندگی رقت بار خودشون و یا اینکه فانتزی های ذهن های مازوخیسی_سادیستی خودشون رو نوشتن.این نوشته ها انقدر بی مایه هستن که خیلی زود از حافظه ی ادبی پاک میشن

معصومه ایرانپور

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    200
    امتیاز واکنش
    2,079
    باهاتون هم نظرم و رمانی که دارم می نویسم، حتی کوچکترین اقدام نامناسبی از سوی نامحرمان نسبت به شخصیت اصلی رمانم نداره. درستخ خیلیا تیکه می ندازن که بابا حزب اللهی! ولی من عقیده دارم زندگی باید پاک باشه. حالا هر چقدرم طرفدارش پایین باشه. :)

ranger will

کاربر اخراجی
    ارسالی ها
    326
    امتیاز واکنش
    23,925
    یه رمان خوندم نوشته بد رنگ چشای دختره هر دقیقه یه رنگه... ب صورت خدادادی...ماشااله ماشالله همه تو رمانا بسی ژذابن25r30wi25r30wi25r30wi25r30wi25r30wi25r30wi25r30wi25r30wi25r30wi25r30wi یه مدت افسردگی گرفتم و احساس زشتی بهم دس داد اصن25r30wi25r30wi

deimos

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,092
    امتیاز واکنش
    118,349
    به نظر من چون این موارد چیزایی هستن که زیرپوستی توی جامعه مون وجود داره! بله کشور اسلامیه اما با یه فرهنگ تخریب شده!
    مثلا خودم به شخصه تا حالا هر عروسی رفتم نوشیدنی توش بوده و هست. حتی یادمه عروسی رفیقم بودم بش گفتم تو که نوشیدنی خور نیستی چرا سرو کردی؟ گفت چون پس فردا پشت سرمون می گن اینا املن! هرکی دوست نداره خب نخوره! عروسیم یه شبه می خوام سنگ تموم بذارم!
    خب این یعنی چی؟ یعنی فرهنگمون داره به سمتی می ره که اگه توی یه عروسی نوشیدنی نباشه عروس و داماد می رن زیر سوال! دخترا هم که توی همه عروسیا وسطن کلا! حالا یا با محارم خودشون که شامل پدر،شوهر، برادر و ... میشه یا با دوستای خودشون که اونام دخترن میرن شلنگ تخته می ندازن! حتی اون عروسیایی که زنونه مردونه جدان خانوما بازم لباس می پوشن ارایشگاه می رن و همه برنامه هاشونو دارن و ارکست یا با خودش مشروبشو میاره یا میخوره بعد میاد!
    حالا این به کنار خبر نداری خواهرم دیگه حتی تو تولدا و دورهمی ها هم مثل شربت سرو می شه!

آخرین ویرایش:

deimos

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,092
    امتیاز واکنش
    118,349
    اینم یادم اومد شاید جالب باشه
    این برنامه ازدواج آسان سر زدین تا حالا؟ همین که با 7 میلیون قرارداد برنامه ریزی عروسی میبندن باهات البته این جریان پارساله!
    یه ارکست بهمون معرفی کردن رفتیم پیشش وقتی فهمید نوشیدنی سرو نمی کنیم برگشت گفت: خب من که بدون نوشیدنی اصلا نمی تونم شاد بخونم! حالا که نوشیدنی سرو نمی کنین باید پول نوشیدنی منو بدین خودم با خودم بیارم! خیلی عادی! خیلی ریلکس! انگار داره میگه من آب پرتقال می خوام!
    در مورد سیگار و قیلونم بگم دیدین توی این کافه تریا باکلاسا که همش تاریکه و با چراغ هالوژن روشنه یا سفره خونه ها 10 شب به بعد قیامته؟
    از هزار تا پارتی بدتره! تیپای آنچنانی، روابط آنچنانی... دختره هنوز 15 سالش نی می شینه تو حلق پسره دود قلیونو حلقه ای می ده بیرون! چی بگم آخه؟
    از همه بدتر این کافی شاپا که جدیدا مد شدن فاجعه ان! یه واحد از یه اپارتمان مسکونی رو می کنن کافی شاپ بعد به اسم کافی شاپ هر غلطی توش می کنن!
    عرضم به خدمتت که بار داره! میز بار داره! حتی خانمی که باید پشت بار باشه هم هست منتها به سبک اسلامیش! انواع نوشیدنی های الـ*کـل دار سرد و گرم با درصدای مختلف داره! یکی از اتاقا که کلا مخصوص قماره! از میز قمار بگیر تا پاسور و تخته نرد و همه بندو بساطش فراهمه!
    اینارو که گفتم توی همین جامعه ی اسلامی خودمونه ها! منتها 10 شب بعد! منتها بالا شهر! منتها نه واسه من و شما که اهلش نیستیم!
    ببخشید اگه جسارت شد مطمئنم شمام حتما این چیزارو زیاد دیدین خواستم یاداوری کنم وقتی می گم زیرپوستی تو جامعه مون هست نگین کو؟کجا؟

آخرین ویرایش:

برخی موضوعات مشابه

بالا