بحث آزاد: موضوعات استفاده شده رمانها

گیله دخت

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
84
امتیاز واکنش
216
قبلا هم گفته بودم.من چون خودم حرفهامو میزنم از رمانهایی که تموم چیزای اجتماعی رو به تصویر میکشن خوشم میاد.همچین از رمانها انتقاد میکنید انگار وقتی نویسنده همچین چیزایی ننویسه ،تو خونه ها نمیخورن ،تو عروسی ها نمیخورن ،تو مهمونی نمیخورن.هر کس باید در حد توان خودش بخوره .همه تو عروسی میخورن !پس چرا از صد نفر فقط دو نفری که زیاد میخورن یا حالشون بد میشه میزنن کنار یا تصادف میکنن ؟آقا جون نویسنده دوست داشته نوشته !شما دوست نداری نخون!

• پیشنهادات
  • روژینا.ابراهیمی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    102
    امتیاز واکنش
    662
    عزیزم بحث سر نوشتن یا ننوشتن نیست . مشکل اینه که انقدر که اینارو نوشتن ما خسته شدیم از خوندنشون ! دیگه حوصلمون نمیگیره . واقعا خیلی راحته که بیشتر بهش بال و پر بدن و یکم خلاقانه ترش کنن . اینجوری محبوبیت رمان خودشون هم میره بالا . بخدا صدتا رمان دانلود میکنی نود و نه تاش موضوعاتش عین همه !

گیله دخت

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    84
    امتیاز واکنش
    216
    میدونم عزیز!منم گفتم :کسی به مزاجش خوش نمیاد نخونه!
    در ضمن اگه کسی از این مسائل بدش میاد فقط بگه خسته شدیم نه اینکه درباره خیر یا شر بودن اون عمل امر به معروف کنه و بد بگه و معتقد باشه رو خواننده ها تاثیر میزارن

روژینا.ابراهیمی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    102
    امتیاز واکنش
    662
    خب آخه منی که دانلود می کنم چه میدونم توش چی داره ! بخدا تا حالا شده چندین رمان دانلود کردم همشون عین هم . چقدر بگیم تکراری شده ؟ مگه کسی گوش میکنه ؟ هر نویسنده راه خودشو میره ...آدم دیگه رغبت نمیکنه ، این همه حجم اینترنت بذاره واسه تکراریا ... فقط از نویسنده های محترم خواهشمندم خلاق باشن . همین . بعد هم اینکه من فکر میکنم هر نویسنده ای ، شرایط فرهنگی ای که توش هست رو بیان میکنه . اگر این شرایط و فرهنگ رو بتونه به صورت درست القا کنه ، قطعا فرهنگ اون جامعه هم میتونه به سمت صحیح سوق پیدا کنه نه اینکه بگیم چون هست بنویسیم ! ما باید برای بهتر شدن این فرهنگ و این مرز و بوم تلاش کنیم ... نویسنده ها باید بدونن که قلمشون چقدر ممکنه روی خواننده تاثیر بذاره . مخصوصا خواننده ای که سنش پایین تره و باورپذیرتره . البته انکار نمیکنم که بچه ها و نوجوونای الآن خیلی باهوش شدن و درست رو از غلط تشخیص میدن اما این ماییم که آینده رو می سازیم . نباید ولش کنیم به امون خدا ... بعد هم اینکه دوست عزیزم امر به معروف و نهی از منکر توی دین و باور ماست باید بهش بپردازیم . چیزی که غلطه غلط و چیزی که درسته درست . باید بتونیم کسایی رو راهنمایی کنیم که شاید دارن این فرهنگ غلط رو بین مون جا میندازن .

Bitter opium

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    141
    امتیاز واکنش
    1,231

z.a701

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    453
    امتیاز واکنش
    2,057
    واقعا درسته انقدر ضعف و ازادی های افراطی موضوع اصلی رمان ها شده که به جای داشتن یک موضوع ناب با استفاده از موضوع های تکرار(بـ..وسـ..ـه،نوشیدنی،لباس های باز که طرف مقابل مثلا غیرتی بشه و...)سعی در جذابی داستان دارند.

Tragedy

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    9
    امتیاز واکنش
    60
    نظر شخصیه من اینه که
    اولا یک اثر اونقدر باید داستان و روند جذابی داشته باشه که نویسنده نیازی به اینگونه صحنه ها برای جذب خواننده نداشته باشه یعنی به نظرم بهتره اون انرژی صرف قوی کردن داستان بشه
    دوما من موافق نیستم که صحنه ها با جزئیات کامل در اختیار خواننده قرار بگیرد به نظرم تحت چارچوب خاصی باشه میتونه بهتر باشه در خارج از کشور از این صحنه ها استفاده میشه که خوانندگان از رمان و روابط بین دو نقش اصلی خسته نشن البته تفاوت فرهنگ ما کاملا اشکاره و منظورم از چارچوب همین بود

Mehrbanooye Irani

کاربر اخراجی
    ارسالی ها
    75
    امتیاز واکنش
    1,903
    پیام نما ۲و۵:باشگاه پرواز ۶۵۰ + باشگاه دیدگاه ۵۵۵
    واقعاً موضوع خوب و قابل تأمّلی رو انتخاب کردید،بابتش ازتون ممنونم.
    من تقریباً فقط رمان های نگاه دانلود رو می خونم اونم فقط به یه دلیل چون طبق قوانینش باید موارد اخلاقی رعایت بشه و نویسنده ی رمان ها هم کم و بیش این مسئله رو رعایت می کنن.
    من کاری ندارم چند درصد از مردم ایران غرب گرا شده و فرهنگ اصیل خودشون رو فراموش کردن،ولی این رو می دونم هنوز اکثریت این طوری نشدن،پس اونایی که دست به قلم می شن تا رمانی بنویسن ازشون خواهش می کنم اهداف و خواسته های شبکه های ماهواره ای و اینترنتی رو تو نوشته هاشون جا نداده و باهاشون برای نابودی فرهنگ اصیل ایرانی هم دست نشن،شمای نویسنده در برابر تک تک کلماتی که می نویسید مسؤلید این رو یادتون باشه و اگه به خاطر این نوشته ها کسی از راه درست منحرف بشه شما هم تاوانش رو پس خواهید داد.
    محتوای بعضی از رمان ها شده : دختر و پسر هر دو یا یکی بی نهایت زیبا و ثروتمند و همه چی تموم بدون هیچ کم و کاستی،مهمانی های آن چنانی و مختلط،استفاده از سیگار و مواد مخـ ـدر و مشروبات الکی و... ،روابط بی قید و شرط و آزادانه با محرم و نامحرم،روابط جنـ*ـسی نامشروع،بی قانونی،هر کار بدی انجام بدن تهش بازم خوشبخت می شن،حجب و حیا و نجابت و غیرت که دیگه اصلاً اثری ازشون نیست،کل کل و بی ادبانه صحبت کردن و فحاشی کردن و جنگ اعصاب و ...
    واقعا زندگی ما ایرانی ها این جوریه؟همین نگاهی ها چند درصدمون این شکلی زندگی می کنیم؟
    تو رمان ها از عشق و مسائل و مشکلات جامعه بگین از نحوه ی برطرف کردنشون،فرهنگ ساز باشید و فرهنگ سازی کنید.
    یه نویسنده می تونه خوب و قشنگ بنویسه مثل خانم M-alizadehbirjandi

Mehrbanooye Irani

کاربر اخراجی
    ارسالی ها
    75
    امتیاز واکنش
    1,903
    در ضمن وقتی وارد اجتماع می شی به من چه و به تو چه معنی نداره،عین این می مونه که جامعه مثل یه کشتی تو نمی تونی جای خودت رو سوراخ کنی و بگی به بقیه ارتباطی نداره.پس بهتره به جای این که همش بگیم به من چه به تو چه رو حرفا و کارای خودمون متمرکز بشیم و برای خودمون و دیگران دردسر درست نکنیم.

Mehrbanooye Irani

کاربر اخراجی
    ارسالی ها
    75
    امتیاز واکنش
    1,903
    می شه از روابط عاشقانه بین زوجین گفت ولی نه که دیگه کل مسائل اتاق خواب رو با جزئیات شرح بدی،تو هر کاری باید حد و حدود اون کار رعایت بشه نمی شه به خاطر میل شخصی دست به هر کاری زد.
    بابا یه کم ساده بگیرید از صفا و صمیمیت بگید از عشق های پاک از روابط پاک
    آدم روش بشه جلوی یه نفر دیگه این رمان رو بخونه
    نویسنده در برابر خواننده مسؤله،این یه اصل اساسی تو نویسندگی

برخی موضوعات مشابه

بالا