بحث آزاد: موضوعات استفاده شده رمانها

deimos

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,092
امتیاز واکنش
118,349
دقیقا به نظر منم یه چیز عادیه!
و عجیب اینه که نباید از یه چیز عادی توی رمان حرف زد که مبادا مخاطب درگیرش شه! بابا مخاطب داره به صورت عملی تجربه می کنه!

• پیشنهادات
  • deimos

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,092
    امتیاز واکنش
    118,349

Jupiter

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    719
    امتیاز واکنش
    34,110
    من نظراتو تا یه جایی خوندم و خب خیلی عجیب بودند ، درسته ما توی کشور اسلامی زندگی میکنیم و فلانه و بهمانه اما دوستای گلم تمام مسائلی که بیان میکنید یه جورایی توی کشورمون معمول شدند.
    میگین نوشیدنی عجیبه توی سبک رمان ، کجایی دوست عزیز میارن توی مدرسه میخورن
    میگی چرا به روابط باز توی رمان علاقه دارید ؟! چون روابط بازه طوری شده باز نباشی ولد میکنه میره :/
    کشور ما اسمش اسلامیه و تقریبا هفتاد هشتاد درصدش غرب گرا :/
    حتی همونایی که توی خانواده ی مذهبی به دنیا اومدند .
    درسته یه کتاب و رمان رو هر کسی بر میداره و میخونه ولی من خودم به عنوان خواننده اعصابم خورد میشه وقتی تو هشتصد صفحه رمان نقشای اصلی یه بارم همو بغـ*ـل نکنن ، دیگه وای به حال بقیه .
    و غیر از اون روابط عاطفی جزوی از وجود یک انسانه ،
    دوستان نقاد که سنانون بالای 25 ساله دوره ی شما گذشته و الان خواننده ها طرفدار همچین چیزایی اند و نویسنده به خاطر خواننده می نویسه ، در جریانید که ؟

کیا مهرزاد

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3
    امتیاز واکنش
    27
    بدبختانه انقد آدم دوزاری ها ناهنجاری ها ی جامعه رو سوژه کردن مانور دادن باهشون که تیغ سانسور رو بالای سر آدم حسابی ها هم کشوندن.این جماعت دوزاری بالخره محو میشن خودشون و کاراشون تهش آسیب واقعی رو به نویسنده های خوب زده میشه.نوشیدنی ،روابط دوست دختری دوست پسری،دزدی،اختلاس ،رشوه .بخوایم نخوایم تو جامعه وجود دارن و پرداختن بهشون نباید سانسور بشه.چه اشکال داره یه نویسنده رمانش چاشنی اروتیک هم داشته باشه؟؟ما هم مثه بقیه دنیا .انقد خودمون رو جدا می گیریم و محدود میشم که آخر سر از یه جای دیگه تق مشکلات جامعه در میاد.هویت هر اثری متعلق به خالقشه و نشانگر جهان فکری اون شخصه به بقیه چه ربطی داره که برن خرشو بگیرن که آره تو این نباید ها و باید ها رو رعایت کردی یا نکردی.
    هیچ کجای دنیا از آزادی بیان و عقیده ضربه نخوردن ما هم هیچی مون نمیشه

روژینا.ابراهیمی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    102
    امتیاز واکنش
    662
    با نظرتون موافقم ، باید از همین جا ها فرهنگ سازی بشه من خودمم متاهلم اما اونجور که می بینم نویسنده ها هم سنشون کمه و چون این مسائل هم هنوز براشون جذابیت داره این جور قضایا پیش میاد ...

y@lda

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    260
    امتیاز واکنش
    3,881
    درسته بعضی چیز ها خلاف عرف جامعست ولی چه خوشبختانه چه بدبختانه یه چیز عادی شده یعنی یه چیزی مثل مواد کشیدن یا بـ..وسـ..ـه

برخی موضوعات مشابه

بالا