نقد رمان معرفی ونقد رمان عشق باطعم سادگی !m-alizadehکاربر انجمن نگاه دانلود

وضعیت
موضوع بسته شده است.

M-alizadehbirjandi

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,810
امتیاز واکنش
25,474
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

3164

نام رمان:عشق با طعم سادگی!

نام کاربری نویسنده:

خلاصه رمان:
می گفت نباشم چون حس می کردسادگی اش این روزها خریدار ندارد !
اما داشت !من خریدار بودم همه سادگی های عاشقانه اش را ! ...
قدم زدم کنارش در جاده های سادگی تا بفهمد من فقط عشق را با یک طعم کنارش می پسندم آن هم طعم سادگیست!
اصلا سادگی یعنی زندگی ! یعنی خودت باشی و او...
دور از همه حرفهایی که نمی ارزد حتی به گوش کردن !
دور از لـ*ـذت هایی که فقط برای چند ثانیه و گذراست و فقط زرق و برق دنیا!
اصلا سادگی یعنی عاشقی!
خواندن عشق با طعم سادگی خالی از لطف نیست اگر بدانی لحظه های عاشقی چه قدرناب می شوند وقتی ساده باشی ولی عاشق!

• پیشنهادات
  • Diba

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    86,552
    امتیاز واکنش
    46,640
    سلام خسته نباشي عزيزم

من رمان رو خوندم به نظرم قلمت روانه و تصوير سازيت خوبه اما ميتونه بهتر از اينم بشه يعني اينكه بيشتر به جزئيات داستان ميپرداختي بهتر بود اما در كل اصل رمانت و موضوع رمانت جذاب بود و حسنش اين بود كه به واقعيت جامعه خيلي نزديك بود البته يك انتقادم داشتم راجب شخصيت محيا فكر ميكنم شخصيتشو خيلي كامل و بدون عيب و نقص نشون دادي كه فكر ميكنم چنين شخصيتي تو جامعه الان ما يا جود نداره يا اگرم وجود داره من نديدمم

ولي در كل از خوندن رمانت لـ*ـذت بردم چون هم قلمت پر از انگيزه است و هم اغراق بزرگي تو رمانت نديدم

آخرین ویرایش:

_sheida_

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,245
    امتیاز واکنش
    4,606
    سلام عشق
    اسمش برارزنده شع ... عشق با طعم سادگی..
    رمانیه کع قلم زیبات اونو بسیار قشنگ کرده.
    بعلاوه اینکع ایده و موضوع ملموسه !
    این خیلی جالبه که معمولیه ‌‌!!!
    مرسی ...

M-alizadehbirjandi

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,810
    امتیاز واکنش
    25,474
    سلام اول ممنون از حضورتون...ممنون از اینکه رمانم و خوندین و تعریفتون...قبول دارم من یکم توی خلاصه پردازی و نشون دادن اطراف ضعیفم و بیشتر رو کل موضوع تمرکز می کنم...فقط راجع به محیا دقیقا چرا فکر کردین بی نقصه؟ خیلی دوست دارم بدونم از کدوم قسمت به این نتیجه رسیدین؟ ...حمل بربی احترامی نشه من فقط می خوام نقص کار خودم رو بدونم چون دوست داشتم شخصیت هام همه چی تموم نباشن...مرسی

M-alizadehbirjandi

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,810
    امتیاز واکنش
    25,474
    سلام خانوم خوشگل
    مرسی از حضورت خانوم گل ...ممنون از تعریفت...خسته شدم از بس همه پولدار بودن و همه چی تموم ...آدمهای عادی هم عاشق میشن خب ...امیدوارم همونجور که تعریف کردی این منظورم ورسونده باشم...مرسیییییییی

Diba

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    86,552
    امتیاز واکنش
    46,640

با توجه به سن و سال محيا سطح شعور و دركش از محيط اطرافش خيلي بيشتر از واقع به نظرم نشون داده شده بود اينكه ماديات هيچ جايگاهي تو زندگيش نداشت اينكه اصلا با نظرات و ديدگاهاي امير علي مخالفت نميكرد به نظرم يك خورده اغراق بود معمولا دخترها تو سن 18 تا 20 سالگي دوست دارن همه چيو اول خودشون تجربه كنن بعد جهت زندگيشون انتخاب كنن تو اين سن عاشق خودنماين ولي فوري نظر امير علي راجب ارايش نكردن تو محيط بيرون قبول كرد كلا هيچ چيزي ناراحتش نميكرد نه تحصيلات پايين امير علي نه شغلش نه بي پوليش نه حتي اينكه امير علي اول عاشقش نبود پسش زد يك ذره غرورش بيشتر بود بهتر بود

اينايي كه گفتم نظر خودمه قصد ندارم باعث ناراحتيت بشم

شرمنده

M-alizadehbirjandi

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,810
    امتیاز واکنش
    25,474
    سلام دیبا جان نه مرسی چرا ناراحت فعلا که ذوق کردم ..نمی خوام تعریف کنم از خودم نه اصلا..کلا اهل خودشیفتگی و اینا نیستم ...فقط می خوام بگم هستن کسایی که درکشون از سنشون بالاتره! راستش این داستان یک جور واقعیته ..من شخصیت خودم و نوشتم ...من واقعا حتی دوره نوجونیم تو این خط ها نبودم ...من سعی کردم دنیا رو یک جور دیگه بشناسم ...نمی خوام بگم شوهرمم امیر علیه نه اگر بود هم فرقی نداشت من عاشقش بودم ...اما محیا یک جور خود منه ...از اول خوشم میومد یکی روم غیرت نشون بده و من باهمه وجود قبول کنم ...سعی کردم همیشه ساده باشم اما شیک ..توقید امروزی شدن نبودم ولی این محیا یک عیب داشت که من خودمم دارم وقتی عصبانی میشه دیگه واویلا آآآآآآآآآ:aiwan_light_biggrin:...کلا من که به پای تعریف حساب کردم ...فدات خواهری...از بچگی همه دوستهام می گفتن شکل مامانهام !:aiwan_light_biggrin:

atenaadinfar

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    436
    امتیاز واکنش
    4,588
    عزیزم عاشقانه های آرومت رو دوست داشتم ...
    این که توش از کل کل های بچه گانه هم استفاده نکرده بودی هم خوب بود ...
    کلا یه جور نوشتارت عاقلانه بود و آروم ...
    اما باید بگم من هم با نظر دیبا موافقم ، همچن دخترایی با این طرز فکر این روز ها بسیااااار انگشت شمار هستن ، اما خب چه اشکالی داره ادم گاهی از نوادر بنویسه :aiwan_light_blum:

M-alizadehbirjandi

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,810
    امتیاز واکنش
    25,474
    وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

بالا