نقد رمان معرفی ونقد رمان دارمکافات| Amir.sam.Aو FATEMEH_R نگاه دانلود

• شروع کننده موضوع FATEMEH_R
  • بازدیدها 4,748
  • پاسخ ها 46
  • تاریخ شروع

FATEMEH_R

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
ارسالی ها
9,323
امتیاز واکنش
41,933
نام نویسندگان : amir sam.A و (FATEMEH_R(fara
ژانر: اجتماعی، عاشقانه
زاویه دید : اول شخص ( مذکر )و اول شخص (مونث)
موضوع و خلاصه :
باید تاوانش را میداد.....تاوان دعاهای شبانه اش را ...تاوان قطره به قطره اشکهایش را .....مگر چه میخواست؟!
پسرک چشم به جهان گشود.....بی گ*ن*ا*ه...پاک....
ولی سرشتش انگار او را با بدی های دنیا اجین کرده بود.....
شد عذاب مادر...درد پدر....
بیماری اش از او مجسمه ای از شیطان ساخت......
تنی با سخت تر از سنگ و دلی که زیر آن کوه سنگ با عشق میتبید.......
روزگار طلبکارانه جانش را میخواست.......جان کسی که خورشید آسمان مادرش بود ....

خورشید هم تاوان داد ..........تاوان بیماری مادرش را
تاوان مرگ پدرش..........تاوان عشق اربابش......

Please, ورود or عضویت to view URLs content!

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • *SAmirA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    30,107
    امتیاز واکنش
    64,738
    سلام من برام سوال شده امیرسام رمان چند سالشه؟

~•سرمه•~

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    27
    امتیاز واکنش
    247
    دچار افسردگی شده بود (به چند دلیل )
    چشماشو با خوشحال بست با تمام نیر.یی
    صبر کم

استخرو تماشا کردم . "انتقام میگیرم "

-------------------------------------------------------------
    سلام

چه خوب که هنوز ادامه میدید.:aiwan_light_yes3:

نقد: جمله بندیهای پست جدید ویرایش می‌خواد

موفق باشید:aiwan_light_bye:

نفیس

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,490
    امتیاز واکنش
    9,886
    خب...اول من خسته نباشی بگم ..چون خودمم رمان در حیطه اربابی مینویسمو میدونم سختیش چجوریه ..اینکه هم بتونی اربـاب بودن و شیوه زندگی مدرنو به رخ بکشی کار اسونی هم نیست..اما چیز دیگه ای که میخوام بگم انه که اتفاقات تند پیش میرن...مثلا از به یه شاخه به شاخه دیگ...البته بد نیست ولی وقتی بیشتر تو ضیح بدید ناخواسته خواننده رو می کشه سمت رمان ...ویه چیز دیگه...دلیل امیر سام ..واسه آزار رسوندن به خورشیدو انتقام تا اینجا دلیل محکمی نبوده یا اینطور حس میکنم...اینجا دوحالت داره یا اینکه وقتی امیر سام به خورشید ازار میرسونه دلیلشو مجهول بزارید و همون خواننده هارو تو خماری بزارید ..ولی اینکی شما گفتید یعنی اول داستان موضوع رو باز کردید مهمه و البته خیلی خوب..اما باید جوری توضیح بدید که مقصر مهلقا نشون داده بشه ..جوری که من خوندم مهلقا به طرف استخر دوییده وقصدش نشون میده که میخواسته سارارو نجات بده ..اما مقصر اصلی خود امیر سام بوده ...امیر سام هم نمیخواد اینو قبول کنه و از روی دلیل بیخود مهلقارو مقصر میدونه ....از اینکه امیر سامو یه بیمار سادیسمی معرفی کردید داستانو جذاب تر میکنه ..و اینکه زجر دادن و آزار رسون های امیر سامو گسترده توصیف کنید..توی این موارد کسی که مورد اذیت قرار بگیره از زبون اون باشه وتمام درد وحالاتی رو که داره رو نشون بده اوج جدیت بیماری امیرسام وواقعی ر نشون دادن رمان میشه...ببخشید پرحرفی کردم ..ازمن ناراحت نشید واسه نقدم...من فقط قصدم پیشرفت و موفقیت رمانتونه ...جای نقدهای خوب خیلی خالیه..که هنوز مونده اونارو بگم...خب فاطمه جان امیرسام جان ..خسته نباشید ..تا اینجای رمان لـ*ـذت بردم ..واین نقد منو به پای اینکه موضوع رمانمون یکیه من ادراک میکنم بزارید ..ولی عالیه ..ادامه بدید..منتظر پستای جدیدم

Amir Sam

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    111
    امتیاز واکنش
    4,502
    سلام نفیس خانم
    خیلی ممنون بابت این نقد سازندتتون حتما اعمال میکنیم
    شاید دلیل تند نویسیمون عجله واسه رسیدن به قسمت ها اصلی باشه و لی خیلی ممنون که تذکر دادین :)
    خوشحالم که خواننده هایی مثل شما داریم که حواسشون هست
    منتظر ادامه جالب تر و بهتری باشید

Zynb_da

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    639
    امتیاز واکنش
    2,783
    سلامم..
    ضمن عرض خسته نباشید
    آقا تورو خدا هی این شخصیت اون شخصیت نکنین..
    میدونم شاید بگین لازمه ولی این از ضعف ها به حساب میاد ..خواننده باید صحنه و وضعیت شخصیت رو تا یه مدت خیلی کوتاه بخونه ودرکش کنه بعد خودش ناخودآگاه کنجکاو میشه از وضعیت شخصیت دیگر هم بدونه
    .. خواهشا ببینین دقیقا چه جاهایی برای ما حساسه وما رو تو شک قضیه میذاره شخصیت رو عوض کنیین اینطوری شیرینی و زیبایی داشتان میره بالا و ما بی قرار تر از همیشه رمانو دنبال میکنیم ..
    متاسفم که چنین نقدی کردم ولی اگه از رمانی خوشم بیاد نقدش میکنم ..بدون شک رمان خوبی بوده و خواهد بود که ارزش نقد برای بهتر شدن رو داره ..
    موفق باشین :)

FATEMEH_R

نویسنده انجمن
    نویسنده انجمن
    ارسالی ها
    9,323
    امتیاز واکنش
    41,933

نفیس

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,490
    امتیاز واکنش
    9,886
    سلامی دوباره
    باید بگم این دوتا پست اخری تشکرشو خیلی وقت بود زده بودم اما اونقدر سرم شلوغ بودکه نخوندمش
    درمورد این دوتا پست باید بگم فراگیر بود که این نقطه قوت شماست انگاری هرچی رمانو بیشتر پیش میبرین داستان پرمحتوا تر میشه!
    از پست امیر جان هم خوشم اومد که دقیقا اون چیزای مجهولی که تو ذهن خواننده ها بودو روشن کردو بهشون جواب داد
    نظر من اینه که پستایی که به زبون امیره به زبون خود امیر باشه چون امیر یه پسره و بیشتر حالات یه پسرو میتونه نشون بده همچنین خورشید هم فاطمه برعهده بگیره که یه جورایی هم منظم میشه و هم یجورایی حس خوبی دست میده
    ممنون از تلاشتون سعی کنید رمانای بیشتری رو مطالعه کنید ..چون سطح ذهن رو گسترده میکنه و واقعا کمک میکنه
    بدرود بازم میام:)

برخی موضوعات مشابه

بالا