نقد رمان معرفی و نقد رمان در قلب فولاد|نارسیس زِد اِی آر کاربر انجمن نگاه دانلود

نارسیس زِد اِی آر

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
354
امتیاز واکنش
37,931
به نام خدا

نام رمان: در قلب فولاد

نویسنده: نارسیس زِد اِی آر

ژانر: تخیلی _ عاشقانه

ناظر رمان: NAZ_BANOW

خلاصه:
در سیاره هفتم منظومه کیهانی، جایی درست زیر پوست شهر؛ انگار اتفاقاتی در حال رخ دادن است.
جایی که انسانیت رنگ می بازد, و در سایه عشقی عجیب زندگی ها رنگ می گیرند. در سیاره هفتم منظومه کیهانی، جایی درست زیر پوست شهر، دختری جای میگیرد در قلب فولاد...

لینک رمان:

Please, ورود or عضویت to view URLs content!

با رمان دیگه ای در ژانر تخیلی عاشقانه در خدمتتون هستم. امیدوارم با نقدهای دقیق و منصفانه دلگرمم کنید و باعث پیشرفت رمان باشید.

• پیشنهادات
  • Dictator

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    586
    امتیاز واکنش
    20,076
    به نام خدا

نویسنده عزیز ، ضمن عرض سلام ، ورود شما به تاپیک نقد که نشانی از نقد پذیری و علاقه مندی شما به پیشرفت قلمتان است را تبریک می گوییم . لطفا قبل از شروع فعالیت در تاپیک نقد ، قوانین بخش را مطالعه فرمایید .

Please, ورود or عضویت to view URLs content!

توجه فرمایید که این چنین پیام ها اسپم محسوب میشوند و لازم است در صورت مشاهده ، پیام مربوطه را به کادر مدیریت بخش نقد ، گزارش دهید :
    -عزیزم ادامه بده
    -خیلی رمانت قشنگه من عاشقش شدم
    -تند تند پست بزار
    -تو رو خدا مهناز و فرهود بهم نرسن
    و...........

موفق باشید .
    مدیریت بخش نقد

36598

Masome b

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4
    امتیاز واکنش
    33
    سلام خدمت نویسنده عزیز. من یکی از دنبال کننده های پر و پا قرص رمان هاتون هستم. تا اینجا که رمان جدید رو خوندم خیلی خوشم اومده، هیجان کم کم داره وارد روند داستان میشه و ذوق خواننده رو برای خوندن بیشتر میکنه. نحوه نگارشتون واقعا دلنشینه و خواننده به راحتی باهاش ارتباط برقرار میکنه. موضوع هم بسیار جدیده.
    ممنون از زحماتتون.

نارسیس زِد اِی آر

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    354
    امتیاز واکنش
    37,931
    سلام عزیزم خب خداروشکر بالاخره یکی اینجا رو افتتاح کرد.
    ممنون از شما خواننده های عزیزی که از رمان اولم تا حالا همراهم بودید. مایه افتخاره که خواننده هام از نوشته هام رضایت داشته باشن.

آتاناز سعیدی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    7
    امتیاز واکنش
    20
    سلام خیلی ممنون از رمان جذاب و قلم زیبا تون فقط به نظر من یه خورده زود بود برای اینکه روهینا عاشق فولاد بشه یا حداقل اگر چند ماه بود بهتر نبوده اگه یکم توصیفات این چند ماه رو بیشتر می کردین به نظر من یه خورده زود از این ماجرا گذشتین چون این ماجرا پایه ی اصلی رمانتونه
    درضمن اگه می شه اعلام کنید هر چند روز یک بار پست می زارید
    ممنون

نارسیس زِد اِی آر

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    354
    امتیاز واکنش
    37,931
    سلام عزیزم. ممنون که نظر ارزشمندتون رو اینجا باهام در میون گذاشتید.
    در رابـ ـطه با نقدتون باید بگم که روهینا دختری به شدت احساسی و حساسه که به تازگی پدرش که تنها تکیه گاهش بوده رو از دست داده بنابراین زیاد هم عجیب نیست که در طول یک ماه به روباتی که بارها و با صورت های مختلف علاقش رو ابراز کرده وابسته بشه. در حقیقت این یک واکنش عاطفی، به نبود یک تکیه گاه، برای دختری تنها بوده. با این حال من هم فکر میکنم میشد این یک ماه رو بیشتر توصیف کرد و سعی میکنم در ویرایش بخش هایی رو بهش اضافه کنم.
    اما در رابـ ـطه با اینکه فرمودید این موضوع پایه اصلی رمانه، باید بگم که، نه. این تازه ابتدای داستانه و پایه های اصلی دیگه و مهم تری هم وجود دارن که هنوز وارد نشدن.
    در رابـ ـطه با زمان پست گذاری، سعی میکنم دو روز در میون داخل سایت و یک روز در میون داخل کانال قسمت جدید بذارم.
    و در آخر، ممنون از اینکه رمان رو با دقت میخونید و نظرتون رو به اطلاعم میرسونید، خواننده هایی مثل شما که دلسوزانه رمان رو نقد میکنن واقعا غنیمت هستن. خیلی خوشحالم کردی عزیزم.:aiwan_lggight_blum:

برخی موضوعات مشابه

بالا