نقد رمان معرفی و نقد رمان ما خواب نبودیم ( جلد دوم راز پنهان ) | بهاردخت کاربر انجمن نگاه دانلود

وضعیت
موضوع بسته شده است.

♥ بهار دخت ♥

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
105
امتیاز واکنش
683
سلام به همتون.
یکمی صفحه نقد و دیر گذاشتم ولی اشکال نداره!
خواهشا برای رمانم نظر بذارین شما هر جاشو بگین ایراد داره من حتما درستش میکنم چون این رمان خیلی برام مهمه. این صفحه رو زدم نَرم ببینم هیچکی نظر نذاشته و پرنده هم پر نمیزنه. من بالاخره باید یه امیدی به نوشتن رمانم داشته باشم دیگه. رمان راز پنهان که یه سال وقت برد تا نوشتمش ببینیم رمان ما خواب نبودیم چقد وقت میبره.
:3362413997930284021

خلاصه:

این رمان داستان اصلیه که میخوایم بفهمیم جلد یک( راز پنهان ) چه اتفاقی افتاد. بعد از سوزونده شدن اون دفتر خاطرات به طرز عجیبی دو تا دختر یه زمان حال برگشتن. یعنی واقعیت! همش خواب بود. خوابی که کمتر از یک ربع زمان برد! چیز عجیبیه. آیدا و فریما کم کم قبول کردن همه اونا خواب بود ولی متاسفانه چیز عجیب این بود که بعد از بیدار شدن به جز خواب چیز دیگه ای یادشون نبود یه مدل فراموشی عجیب... داستان از اینجا شروع میشه که علائمی نشون میده اون خواب یه جورایی واقعی بود و در این داستان میخوایم بفهمیم که چه اتفاقی افتاد...

این تاکید دوم که نظر بزارین. ( وگرنه جفت پا میام تو چشاتون ) نه شوخی کردم.
:5:

من تا جایی که بتونم این رمان و طنز مینویسم مثل رمان راز پنهان. اونایی که راز پنهان و خوندن میدونن چجوری نوشتم.

زانر: عاشقانه - طنز - کل کل

منتظرمااااااااااا. بای

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

بالا