نقد رمان معرفی و نقد رمان تاوان سخت| NARGES MLNN کاربر انجمن نگاه دانلود

NARGES MLNN

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
10
امتیاز واکنش
13
نام رمان : تاوان سخت
نام نویسنده : NARGES MLNN کاربر انجمن نگاه دانلود
ژانر : عاشقانه_اجتماعی
خلاصه:
کاش همه چیز اونجور که میخواستیم میشد ...کاش و ای کاش های دیگه ...تاوان کار نکرده رو دادم تاوان سختی بود ولی منم تاوان میگیرم سخت تر از اونا ... من پشتم به جای محکم تری گرمه به نام خدا...... داستان درباره دختری به اسم فرسیماست که پس از سال نبود دختر در خاندان اشرافی به دنیا میاد و سوگلی همه میشه مادرش از پدرش طلاق گرفته و باعث ضربه روحی به این دختر شده ولی همه چی از تولد هجده سالگی عوض میشه وقتی که با خودش کلنجار میره که بتونه پسر عموش سام رو دوست داشته باشه ولی ورق با حضور خانواده ای دیگه بر میگرده..

Please, ورود or عضویت to view URLs content!

[BCOLOR=rgb(252, 252, 255)]خوشحال میشم اگر نظرات خودتون و انتقاد های خودتون رو برای پیشبرد بهتر رمان به من بدین اولین رمانیه که مینویسم و از شما خواهشمندم در این راه کمکم کنید [/BCOLOR]

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • پیشنهادات
  • ~*~havva~*~

مدیر بازنشسته
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,276
    امتیاز واکنش
    23,187
    به نام خدا
    نویسنده عزیز ، ضمن عرض سلام ، ورود شما به تاپیک نقد که نشانی از نقد پذیری و علاقه مندی شما به پیشرفت قلمتان است را تبریک می گوییم . لطفا قبل از شروع فعالیت در تاپیک نقد ، قوانین بخش را مطالعه فرمایید .

توجه فرمایید که این چنین پیام ها اسپم محسوب میشوند و لازم است در صورت مشاهده ، پیام مربوطه را به کادر مدیریت بخش نقد ، گزارش دهید :
    -عزیزم ادامه بده

-خیلی رمانت قشنگه من عاشقش شدم

-تند تند پست بزار

-تو رو خدا مهناز و فرهود بهم نرسن

و...........

برای آموزش " نقد " می توانید از تاپیک زیر بهره ببرید :

موفق باشید .
    مدیریت بخش نقد

برخی موضوعات مشابه

بالا